Palun abi lõputöö küsimustikuga ehk otsin meesvastajaid

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
kenelipohlak
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 15 Mär 2023, 10:03

Palun abi lõputöö küsimustikuga ehk otsin meesvastajaid

Lugemata postitus Postitas kenelipohlak »

Tere!

Olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna III kursuse tudeng ja käesoleval kevadel kirjutan lõputööd teemal "Tarbija vaenulikkus Venemaa vastu Ukrainas toimuva sõjategevuse tõttu". Uuringu eesmärgiks on välja selgitada tarbijate vaenulikkus Venemaa suhtes Ukrainas toimuva sõjategevuse näitel Eesti turul.

Sellega seoses palun väga meesvastajate abi! Kui oled mees, siis palun vasta järgnevale küsimustikule - https://forms.gle/xkc7ZJWybdA1fkPE8. Naised on väga aktiivsed olnud, kuid et esinduslikkust saavutada, oleks hädasti mehi juurde vaja!

Küsitlusele vastamine võtab aega maksimaalselt 5-10 minutit. Kõik antavad vastused on konfidentsiaalsed ja kasutan neid vaid selle uuringu raames.

Kõigi vastajate vahel loosin (osalemine on vabatahtlik) välja ka 20€ Apollo kinkekaardi.

Suurimad tänusõnad
Keneli
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6111
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 136 korda

Re: Palun abi lõputöö küsimustikuga ehk otsin meesvastajaid

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

kenelipohlak kirjutas: 15 Mär 2023, 10:06et esinduslikkust saavutada
Ma saan aru, mida sa öelda tahad, aga antud konteksti ei sobi see esinduslikkus hästi. Pigem võrdne esindatus.
Äärenurk
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 716
Liitunud: 22 Veebr 2016, 15:46
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 27 korda

Re: Palun abi lõputöö küsimustikuga ehk otsin meesvastajaid

Lugemata postitus Postitas Äärenurk »

Küülaline kirjutas: 15 Mär 2023, 10:49
kenelipohlak kirjutas: 15 Mär 2023, 10:06et esinduslikkust saavutada
Ma saan aru, mida sa öelda tahad, aga antud konteksti ei sobi see esinduslikkus hästi. Pigem võrdne esindatus.
Tegemist on küsitluse valimiga ja antud konteksti sobib valimi esinduslikkuse mõiste just väga täpselt.
Esindatus on Riigikogus.
Vasta