Õppige tundma seadusi!

ehituslubadega jms seonduv
Urmas
autodidakt
Postitusi: 9822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 272 korda
On tänatud: 360 korda

Õppige tundma seadusi!

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ehe näide meedia kallutatusest rahaahnuse, vaadatavuse ja sealt tulenevate reklaamirahade summade numbrite osas! Saatelõigus kisuti välja pisaraid, selmet öelda, et kuulge, te ise rikkusite seadust, teile juhiti sellele tähelepanu ja mida te nüüd veel tahate. Ei tea, kas mul empaatiavõime on väheke puudulik, kuid ise oled loll, rikud nõudeid, juhitakse tähelepanu, eirad puudustele tähelepanu juhtimist ja siis veel tuleb külalisteraamatuga telekasse nutma, et vaadake, kõik on seni olnud rahul ja ainuke kiusukott on riik. ;) Oi kurat, on ikka osadel inimestel mõtlemine, selmet oleks võinud kohe oma kuubiku 10m jõest kaugemale tõsta ja arvan, et ega külalisteraamatus ei oleks kiidusõnade asemel kirutud asukohta. ;)
Saade oli Kanal 2 uudistesaade Reporter 28.02.2023 ja saatelõik algas umbes 33.40-st. https://go3.tv/watch/reporter,programme-5237765

Neid ebaseaduslikke maju ja ehitisi on ennegi riigi poolt teisaldatud. Tulevad meelde Tõstamaa kandis looduskaitsealale mingi "ajutine jahimajake", Pärnus riigi poolt teisaldati ära ehk lammutati Suvituse tänaval kunagi kahekorruselisele I EV aegsele hoonele ebasedaduslikult ehitatud(ah, küll pärast seadustame) kolmas korrus ja eks juhtumeid ole olnud veelgi.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
elektron
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 308
Liitunud: 03 Sept 2019, 16:51
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Õppige tundma seadusi!

Lugemata postitus Postitas elektron »

Eks sopameedia eesmärk olegi tõde väänata selles suunas, et saaks vajadusel ka süüdlast ohvrina esitleda ja vastupidi. Aga meenub vaidlus ühe kolleegiga, sarnasel teemal. Tema teadvat, et kohtutäiturid arestivad täiesti omavoliliselt ja alusetult inimeste pangakontosid. Kummaline on see inimese loomus - kõigepealt võetakse vabatahlikult endale rahaline kohustus kaela, siis peidetakse pea liiva alla ja eiratakse seda kuude kaupa ja lõpuks hakatakse teesklema kannatanut.
Vasta