Ventilatsioonist kostuvad helid!

Õhu vahetamine, õhu kuivatamine, õhu niisutamine, õhu jahutamine
Hr_K
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Mär 2023, 21:46

Ventilatsioonist kostuvad helid!

Lugemata postitus Postitas Hr_K »

Tere

Äkki oskab keegi kommenteerida, kas see normaalne või
on ehitaja kulusi kokkuhoidnud ja üle jala teatud töid teinud!
Nimelt kostuvad mulle korteri ventilatsiooni kaudu naaberkorterist kõikvõimalikud helid: wc poti kaane avamine, vee peale laskmine, vestlusesumin, valgustite lülitamine, vaheuste avamine/sulgemine jne :eek: ! Infoks niipalju, et tegu on alles valminud uue korterelamuga! Mulle tundub, et see ei ole okei! Ma saan aru, et mingid helid kostuvadki (sammud, valjem vestlus, muusika) aga algselt mainitud helid ei tohiks kosta! :shock: Vaatasin kaameraga venttoru sisse, see on seest tühi, kus see isolatsioon/mürasummutus seal muidu olema peaks?
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Ventilatsioonist kostuvad helid!

Lugemata postitus Postitas Hiid »

teil ikka on kõigil omad torud, ühine see vaevalt on.
Vent seest onmgi toru. Summutid jms on väljapoole....
Pilt
Pb531
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 31 Mär 2023, 23:39

Re: Ventilatsioonist kostuvad helid!

Lugemata postitus Postitas Pb531 »

Tere
Minul on sama mure. Sõna otseses mõttes nagu oleks kipsplaat vaid vahel, kõike on kuulda. Ja just läbi venttoru. Kas keegi oskab öelda, mida reaalselt teha saaks?
bjorn
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 199
Liitunud: 05 Veebr 2016, 13:27
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 4 korda

Re: Ventilatsioonist kostuvad helid!

Lugemata postitus Postitas bjorn »

A) Vaatad projekti ja veendud, et vent projektis ette nähtud summutid on paigaldatud
B) Asud summuteid paigaldama
Hr_K
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Mär 2023, 21:46

Re: Ventilatsioonist kostuvad helid!

Lugemata postitus Postitas Hr_K »

Kusjuures, vaatasin projekti ûle, summer oli puudu vaid vannitoas aga helid kostuvad làbi elutoas, magamistoas, esikus! Minu loogika ütleb, et siis ei saa asi olla vannitoa puuduvas summerid või eksin ? Mul on tunne, et läbi põranda tulevad helid ikka! Mis valesti on ja kuidas ma saaksin oma õiguste eest seista, sest see ei ole normaalne valgustite lülitus, wc poti kaane avamise kolks ja inineste jutusumin ei tohiks uuel majal kostuda kõrvalkorterisse!
Hr_K
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Mär 2023, 21:46

Re: Ventilatsioonist kostuvad helid!

Lugemata postitus Postitas Hr_K »

Pb531 kirjutas: 31 Mär 2023, 23:41 Tere
Minul on sama mure. Sõna otseses mõttes nagu oleks kipsplaat vaid vahel, kõike on kuulda. Ja just läbi venttoru. Kas keegi oskab öelda, mida reaalselt teha saaks?

Tere

Kas teil on ka uusarenduses sama probleem? Kui avalikult ei taha kirjutada võid privaatselt teada anda millises arenduses probleem esineb!
Vasta