Paberilt tükimusta hävitamine

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Paberilt tükimusta hävitamine

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Urmas kirjutas: 28 Veebr 2023, 17:58 Kas ma edastan selle kommentaari oma kodusele raamatupidajale? Asi selles, et toast esialgu keldrisse viima sunnitakse mind, pärast põletama või mida iganes nendega tegema sunnitakse mind jnejne. Olen kirjutanud ja äkki teed mõnele pädevale asutusele anonüümse vihje, et mind ahistatakse? ;) Aegunud raamatupidamislike dokumentide loetamatuks muutmine või hävitamine ei oma minu põhitööga absoluutselt mittemingisugust seost!!!
Edasta kodusele raamatupidajale nõue varustada end delegeeritud tööülesande täitmiseks vajalike töövahenditega, sest nii nõuetekohase dokumentide säilitamise kui ka hävitamise kohustus lasub kodusel raamatupidajal, ning sulle kui töötegijale tuleb tagada tööks vajalikud töövahendid.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10851
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Paberilt tükimusta hävitamine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

ifffff kirjutas: 28 Veebr 2023, 18:18 Edasta kodusele raamatupidajale nõue varustada end delegeeritud tööülesande täitmiseks vajalike töövahenditega, sest nii nõuetekohase dokumentide säilitamise kui ka hävitamise kohustus lasub kodusel raamatupidajal, ning sulle kui töötegijale tuleb tagada tööks vajalikud töövahendid.
Kahtlustan, et peale selle soovituse edastamist vahetatakse mind välja või võetakse mult läpakas ära ja viiakse kohaliku jäätmejaama elektroonikakonteinerisse, et ma ei edastaks kodusele raamatupidajale selliseid soovitusi. ;) Mis teha, sellised on need vastasoost indiviididega kooselamise tahtmise võlud. Matriahaat, noh ehk ajalool on komme korduda väikeste variatsioonidega. Ei taha, et praeguse trendi järgi hakataks mind süüdistama naisterahvale stressi tekitamises ainult selle pärast, et keeldusin tema soove täitmast kuna keeldus eraldamast vahendeid tema soovitu täitmiseks. On`s seda jama vaja. ;)
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Paberilt tükimusta hävitamine

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Mnjah. Eks siis pead keldris paberikasti kohal oma raske saatuse pärast nutma ja pisaratega trükivärvi laiali hõõruma. Kulutõhus, ei pahanda liigsete investeeringutega Perenaist ja ehk ka ei kaota koduorja staatust.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10851
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Paberilt tükimusta hävitamine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

ifffff kirjutas: 28 Veebr 2023, 22:09 Mnjah. Eks siis pead keldris paberikasti kohal oma raske saatuse pärast nutma ja pisaratega trükivärvi laiali hõõruma. Kulutõhus, ei pahanda liigsete investeeringutega Perenaist ja ehk ka ei kaota koduorja staatust.
Mis sa arvad, kas peaks äkki oma koduse direktori Euroopa Inimõiguste Kohtusse kaebama? Või peaks pöörduma ÜRO selliste teemadega tegelevate ametnike poole? Või äkki kutsuks Ulli-Greta appi? Saamide probleemiga Norras ta tegeleb, asi see Urmase probleemiga tegelemine Rapla maakonnas siis ära pole? Eks see minu probleem kah otsapidi kuidagi kekskkonnaga seotud. :scratch: Tema jaoks peaks olema köki-möki. Tuleb nagu omaaegsed viikingud käisid siinmail röövimas, isegi fossiilkütust ei pea raiskama. ;)
blas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 17 Juul 2009, 11:21

Re: Paberilt tükimusta hävitamine

Lugemata postitus Postitas blas »

Ma tegin kunagi ajalehtedest prooviks paberkrohvi. Võta mingi suurem anum, paberid sisse, soe vesi peale (ilmselt võib mingit gemüset v lausa seepi lisada) lase seista ja küll ta laguneb. Mingi hetk kannatab seguvispliga kaasa ka aidata. https://www.renoveeri.net/postitus/paberkrohv
Vasta