Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Siin aitab sama koodirida mis tolle meediaväljaande puhulgi.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Hiid »

kalastajate foorumi avalehte avades on algatuseks selline pilt.
Pilt
elektron
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 426
Liitunud: 03 Sept 2019, 16:51
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas elektron »

Nüüd siis asi sealmaal jah, et adblockeriga enam lehed ei avane ja sisse logida ei saa. Kas on aeg teha uus foorum? Mina olen käpp - ei saa aru miks peab siin mingisugust reklaami täis topitud ehitusfirma ripatsit tolereerima? Sedagi postiust kirjutan läbi 3cm pilu, mis reklaamide vahelt veel välja paistab.
Muideks ehitusfoorum.ee on täiesti olemas. Teab keegi sellest lähemalt rääkida?
TannPann
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 14 Apr 2019, 11:22

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas TannPann »

Tere

Firefoxi ja Ublock.
https://github.com/gorhill/uBlock#ublock-origin


Terv
TannPann
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10824
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Tänan kõiki minu probleemi lahendamisel VE foorumi kasutamisel läpakast, kuid kokkuvõtteks oli asi lihtsam kui arvata võis. Tuli lihtsalt küpsiste pakkumises kõik sinised halliks tõmmata, restart ja probleem lahendatud. ;) Vähemalt esialgu on foorumi kasutatav. Need avalehe kõrval asuvad paar reklaami mind ei häiri.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Miskit on foorumiga juhtunud. Lehel liikudes pistab viirustõrje karjuma.
Image_5.jpg
aero
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1933
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:40
On tänanud: 78 korda
On tänatud: 77 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas aero »

Pmst avg teatas sulle reklaamide kuvamise katkestamisest ... mis pole ju otseselt halb :)

tsiteerin üht teist veebilehte
"SmartAD kasutab serving.bepolite.eu küpsiseid, javascripti ja veebilehitseja sätteid, et näidata Kasutajale reklaame, mis on Kasutajale asjakohased ning, et parandada kampaania tulemuslikkuse aruandlust ja vältida nende reklaamide näitamist, mida kasutaja on juba näinud.

Kui Kasutaja soovib küpsiseid blokeerida, saab seda teha läbi veebilehitseja seadete. Rohkem infot küpsiste seadistamiseks leiab Kasutaja enda poolt kasutatava veebilehitseja kodulehelt."
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

ifffff kirjutas: 09 Juun 2023, 14:08 Miskit on foorumiga juhtunud. Lehel liikudes pistab viirustõrje karjuma.

Image_5.jpg
See tähendab, et aeg on osta tasuline AVG antiviirustoode :lol:
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10824
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

veebimeister kirjutas: 09 Juun 2023, 17:32
ifffff kirjutas: 09 Juun 2023, 14:08 Miskit on foorumiga juhtunud. Lehel liikudes pistab viirustõrje karjuma.

Image_5.jpg
See tähendab, et aeg on osta tasuline AVG antiviirustoode :lol:
Kellele saata arve tasulise viirusetõrje ostmise eest kui siinsed registreeritud kasutajad on kohustatud seda tegema?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Hiid »

keegi ei ole midagi kohustatud tegema.
See on mingi ääd, mis AVG arvates oli kahtlane. Foorumiga ei ole siin suurt midagi pistmist
kunn24
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2033
Liitunud: 11 Veebr 2018, 14:45
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 67 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas kunn24 »

HTTP error 500 teateid on mõni päev tagasi hakanud tulema ja lehte ka loomulikult ette ei tule.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10824
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

kunn24 kirjutas: 03 Juul 2023, 12:18 HTTP error 500 teateid on mõni päev tagasi hakanud tulema ja lehte ka loomulikult ette ei tule.
Aeg-ajalt sama mul kah.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
kunn24
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2033
Liitunud: 11 Veebr 2018, 14:45
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 67 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas kunn24 »

Postituste muutmise ajaline blokeering oleks kena maha võtta. Vahel vaatad mõni kuu hiljem, et Oi, mis jama sai kirjutatud, oleks vaja muuta.
Ja ühenduse tõrge on siiamaani vahelduva eduga.
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6110
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 136 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

kunn24 kirjutas: 20 Juul 2023, 10:32 Oi, mis jama sai kirjutatud, oleks vaja muuta
Sellepärast tulebki ainult kaine peaga kommenteerida.
kunn24
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2033
Liitunud: 11 Veebr 2018, 14:45
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 67 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas kunn24 »

Möönan, et sul on nagu alati, õigus. Kuid toonitan ka seda, et ehitusfoorum on suht ainulaadne, kus paari päeva pärast kaob autoril võim oma kirjapandu üle, mis ei ole kena.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Hiid »

vigised mulle, müts alandlikult peos, häbi silmad täis ja vaatame, mis annab teha.
kunn24
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2033
Liitunud: 11 Veebr 2018, 14:45
On tänanud: 32 korda
On tänatud: 67 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas kunn24 »

Võiks teha jah korda, kuigi suvel mütsi ei kanna. Häbitundega on keeruline.
Aga tänud, kui korda teete.
Scott
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 153
Liitunud: 25 Mär 2012, 09:25
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Scott »

kunn24 kirjutas: 20 Juul 2023, 11:10 Möönan, et sul on nagu alati, õigus. Kuid toonitan ka seda, et ehitusfoorum on suht ainulaadne, kus paari päeva pärast kaob autoril võim oma kirjapandu üle, mis ei ole kena.
Neid selliseid foorumeid on päris palju, mis muutmisvõimaluse teatud aja pärast keelavad. Põhjendusega. Esiteks ei saa keegi hakata oma postitusi kustutama-punktidega asendama, kui on foorumi või kasutaja peale solvunud, teiseks ei hakka teema pidevad jälgijad eespool olevat selle mõttega lugema, et kas on keegi vahepeal midagi muutnud. Lahendus ongi, et kirjutad uue postituse viitega vananenud postitusele või annad modele teada ja tema muudab.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10824
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Scott kirjutas: 21 Juul 2023, 02:34 Neid selliseid foorumeid on päris palju, mis muutmisvõimaluse teatud aja pärast keelavad. Põhjendusega. Esiteks ei saa keegi hakata oma postitusi kustutama-punktidega asendama, kui on foorumi või kasutaja peale solvunud, teiseks ei hakka teema pidevad jälgijad eespool olevat selle mõttega lugema, et kas on keegi vahepeal midagi muutnud.
Kunn24 ju tunnistas, et on vahest ajanud purjus hülge möla, millest ta sai aru alles peale kaineks saamist, et ongi purjus hülge möla kokku kirjutanud ja soovib selle kustutada. Milles siis probleem? Purjus hülge möla ma ise ka ei loe mõttega. Või kui, siis ainult niipalju, et aru saada, et see on lihtsalt purjus hülge möla. ;)
Scott kirjutas: 21 Juul 2023, 02:34 Lahendus ongi, et kirjutad uue postituse viitega vananenud postitusele või annad modele teada ja tema muudab.
Milleks? Tänapäeva nutiajastul hakata kirjutama modedele, et palun kustutada mu purjus hülge möla? Kas postituse autoril mingit enda vaba tahet ei võigi olla? Tsensuur VE foorumis? ;)
Ma hakkan ka vist siinses foorumis lõpetama, sest liiga raskeks on siin sisse logimine ja kommentaaride sisetamine muutunud. Mingit juba mainitud error ... 500 viskab kogu aega ette. x-kordi peab enne klikkima, et postitus läbi läheks. Ei viitsi enam. Oleks veel, et makstaks siin kommenteerimise eest, aga ei, ainult klõpsi kinni teateid, et VE foorum tahab tahab reklaamide pealt raha teenida. Vahepeal sain juba lahti nendest teadetest, aga tehti midagi mu läpakas ja ilmusid teated tagasi. Kui VE foorumisse ei käi, siis selliseid teateid ei tule, et mul on reklaamiblokkija peal ja VE foorum tahaks ikkagi raha teenida. Kui nii, siis on see foorumi haldaja mure.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Scott
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 153
Liitunud: 25 Mär 2012, 09:25
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas Scott »

Urmas kirjutas: 21 Juul 2023, 21:22 Milleks? Tänapäeva nutiajastul hakata kirjutama modedele, et palun kustutada mu purjus hülge möla? Kas postituse autoril mingit enda vaba tahet ei võigi olla? Tsensuur VE foorumis?
Ajad vist segamini foorumi ja sotsmeedia nagu FB. Foorumid olid ammu enne sotsmeediat ja foorumiteemad peaksid olema ajas kestvad ehk need ei tohiks muutuda. Sotsmeediaga on umbes nii, et täna kirjutad ja homme unustad.
Kui foorumis oleks võimalus vaadata postituse eelmisi versioone (muutmisajalugu), on oma postituse muutmise piiramatu aeg mõistlik asi. Kuna aga ei ole, siis eelpool kirjeldatud kuritarvitamise vältimiseks on ajaline piirang ok.

Kui aetakse hülgemöla, siis selleks ongi moded. Nii proaktiivselt kui kasutaja palvele vastu tulles.
Kasutaja avatar
pikk88
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2067
Liitunud: 15 Juun 2009, 21:11
On tänanud: 41 korda
On tänatud: 38 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

Mul siiani erroreid ette ei viska, kuid millegipärast hüpleb pilt/tekst/leht ekraanil üles-alla. Kui AdBlocki ei kasuta siis hüplevad reklaamid silmade ees ning väga tüütu on järge pidada. Kui selle kasvõi osaliselt aktiveerid siis kaovad reklaamid, kui leht paigal ei seisa ning olukord on praktilselt sama. Hetkel ei saanud isegi seda postitust normaalselt teha vaid enne postitamist hüppas vale nupp hiire alla ning saatis mu pealehele. Kuivõrd ma olen arvuti kasutamises veel saamatum kui naela löömises siis käisin masinaga ka hoolduses. Sealt öeldi, et kõik on ok ning tuleb ära kannatada. Eks ma siis kannata, sest see ju iidne rahvatarkus meie maal, et kes kannatab see kaua elab.
Torutööd Tartus 56 932 898
aero
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1933
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:40
On tänanud: 78 korda
On tänatud: 77 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas aero »

pikk88 kirjutas: 22 Juul 2023, 10:41 Mul siiani erroreid ette ei viska, kuid millegipärast hüpleb pilt/tekst/leht ekraanil üles-alla. Kui AdBlocki ei kasuta siis hüplevad reklaamid silmade ees ning väga tüütu on järge pidada. Kui selle kasvõi osaliselt aktiveerid siis kaovad reklaamid, kui leht paigal ei seisa ning olukord on praktilselt sama. Hetkel ei saanud isegi seda postitust normaalselt teha vaid enne postitamist hüppas vale nupp hiire alla ning saatis mu pealehele. Kuivõrd ma olen arvuti kasutamises veel saamatum kui naela löömises siis käisin masinaga ka hoolduses. Sealt öeldi, et kõik on ok ning tuleb ära kannatada. Eks ma siis kannata
Mul ka veateateid ei viska aga sujuvalt ka ei lãhe. Sisse logides takerdub valgele lehele. 2. katsel tavaliselt saab sisse. See ilmselt sõltub seadmest/opsysteemist ja brauserist. Pikk, katseta mõne teise brauseriga ja katseta teisi veebilehti ka, mis palju reklaame kuvavad, nt Postimees, Delfi jne. Su seade võib ju korras olla aga mingi põhjus peab olema, miks pilt hüppab. See ei ole ok, kasutaja ei peaks sellist asja vaikides kannatama. Sul windows, milline neist (7, 10, 11)? Milline brauser (IE, Chrome, jne)? Võid ka privaatselt kirjutada, äkki oskan midagi soovitada.
Kasutaja avatar
pikk88
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2067
Liitunud: 15 Juun 2009, 21:11
On tänanud: 41 korda
On tänatud: 38 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

Tänud pakkumast kuid paistab, et tänaseks on probleemid (vähemalt ajutiselt) lahenenud ning hüplev maailmapilt kadunud. Minul on brauserina kasutusel Chrome ja Windows11
Torutööd Tartus 56 932 898
vuuk
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1808
Liitunud: 15 Jaan 2008, 09:34
On tänanud: 50 korda
On tänatud: 92 korda

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Lugemata postitus Postitas vuuk »

Pakun, et siin Ehitusfoorum.com foorumis on tohutul hulgal igasugu scripte - programmijupikesi üheaegselt midagi toimetamas, mis aegajalt üksteist segavad. Võimalik, et mõni neist on vigane ja põhjus selles.
Seda kõike on taustal ilmselt tohutul hulgal. Võrrelda võiks ehk tiheda liiklusega ja ummikutega linnatänavatel.
Kõigi nende vilkuvate, vahetuvate, ajastatud ja videote kujul liikuma pandud reklaamide ja selle tohutu mahuka foorumi tööks vajaliku info tööle panekuks peab olema tegelikult üüratult palju igasugu koodi.
Pigem võiks imestada, et see kõik niiviisigi toimib. Kuigi jah, tüütu on ja käib üsnagi närvidele.
Aga kritiseerida pole mõtet. Kes kritiseerib, võiks ise proovida teha midagi paremat.
Vasta