Nimedest ja vahetusest

Siin arutletakse naljakate juhtumite üle ehitusvaldkonnas
vtl
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1732
Liitunud: 25 Juul 2006, 19:13
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 109 korda

Nimedest ja vahetusest

Lugemata postitus Postitas vtl »

Ei ole küll otseselt ehituseteemaline, aga kuna akf Urmasega läks jutt sinnamaani teraspress torude lõikamise teemas, siis postitan jätku siia alafoorumisse. Niigi saab see jaotus siin üsna vähe kasutust:

1) Võru mees tuleb perekonnaseisuametisse ja ütleb, et tahass nimme vahetada.
Ametnik ütleb, et see on jah võimalik küll, aga siis peab tõsine põhjus olema, sest nimi on ikkagi tõsine asi.
- Mis nime Te endale tahate?
-Ma tahass Kuldnokk Kõnnip.
-Mis!? Nalja teete või?! Nalja tehke mujal, mitte siin ega nimega. Mis Te praegune nimi siis on?
-Mu nimi on Rästas Joosep. Aga ma olõ vana miiss, tuu nimi mullõ ei passi änäp...

2) Indiaanilaps küsib isa käest:
- Issi, miks on indiaanlastel sellised pikad kummalised nimed, nagu näiteks minu vend Tume Pilv?
Issi seletab, et oli pikk-pikk põud, aga kui sinu vennake sündis, läks taevas pilve ja üks pilv oli veel eriti tume ja sellest tuli palju vihma. Selle järgi sai su vend nimeks Tume Pilv.
- Aga miks on minu õekese nimi Hele Täht?
- No vaata. Kui sinu õeke sündis, oli öö ja taevas hästi tähine. Ilm oli selge ja tähed sirasid, aga üks täht oli õige kirgas ja hele, nii et selle järgi sai su õde nimeks Hele Täht. Tahad sa veel midagi küsida, mu poeg Lõhkine Kumm?
Äärenurk
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 716
Liitunud: 22 Veebr 2016, 15:46
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 27 korda

Re: Nimedest ja vahetusest

Lugemata postitus Postitas Äärenurk »

Mees läheb nime vahetama.
"Kuidas teie nimi siis on?" küsib ametnik.
"Tõnis Tõbras," vastab mees.
"Ja mis nime te soovite?"
"Toomas Tõbras."
Vasta