Tänavakivide alla hüdroisolatsiooni ehitus

Navyblue
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 14 Veebr 2022, 23:36

Tänavakivide alla hüdroisolatsiooni ehitus

Lugemata postitus Postitas Navyblue »

Tere,

Korterelamu maaaluse garaazhi kohale on ehitatud tänavakividest maja seinast algav 2 meetri laiune ülekäigutee jalakäijatele. Probleemiks on, et tänavakivide vahel alla valguv vesi on korduvalt rikkunud garaazhiukse automaatika. Kui tänavakivid üles võtta, mida oleks otstarbekas alla panna, et sadevesi ei pressiks läbi betoonplaadi?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 8868
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 251 korda
On tänatud: 333 korda

Re: Tänavakivide alla hüdroisolatsiooni ehitus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ei saanud päris pihta? :scratch: Kumb oli enne, kas tänavakividest jalakäijatele mõeldud käigurada või garaažiukse automaatika? Kui automaatika oli enne käigurada, siis miks ei jõudnud vesi automaatikani tol ajal, sest saan aru, et ka enne ei olnud hüdroisolatsiooni. Kui käigurada ehitati ühistu koosoleku otsusega hiljem kellegi laiskusest(ei viitsinud ringiga käia) tulnud uitmõtte ajel, siis hakake ühiselt uuesti kulutusi tegema. Või kutsuge uuesti kokku ühistu üldkoosolek ja mõistke uitmõtte autorile ühiskondlik noomitus. Soovitan veel see üldkoosoleku hukkamõist avalikustada ühistu teadetahvlil koos idee autori korterinumbriga(pilti ei luba vist avalikustada AKI). ;)
Üldiselt tuleks vist garaaži sissesõidu kohal asuv kupatus kõigepealt kõigest puhtaks teha ja teha korralik hüdroisolatsioon. Või mõelda automaatika isoleerimisele.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 572
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: Tänavakivide alla hüdroisolatsiooni ehitus

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

Tänavakivid on täiesti kõrvaline teema. Betoon peab olema veekindlaks tehtud, sõltumata sellest, mis peale tuleb. Aitavad rullmaterjalidega tegelevad katusekattefirmad.
Vasta