Betoonplaadi valamine

suvaline
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 513
Liitunud: 20 Jaan 2019, 18:17
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 13 korda

Re: Betoonplaadi valamine

Lugemata postitus Postitas suvaline »

Urmas kirjutas: 15 Dets 2021, 16:28
suvaline kirjutas: 15 Dets 2021, 15:43 Igatahes, väga võimas ehitus. Aga. ...bla-bla-blaa ...
Sa, suvaline unustasid mainimata Päästeameti kooskõlastused, evakuatsiooniplaanid, tuleohutuse eest vastutavad isikud, kes omakorda peavad olema läbinud vastavad koolitused. ;)
Teie Urmas võiksite oma naljad jätta (või noh, kord kuus).
Pakkuge parem välja, kuidas saada kasutusluba (hüdrante pole läheduses esitletud, vihmametsa ka pole, jne jne), energiatõhususe osas pole üldse mingit tegevust silma hakanud, äkki on lähedal mingi looduskaitseala näiteks erilise punasabasulgse merikotkaga, miljööväärtuslik piirkond, bljaad, kus dendroloogia on?

Need kõrgeima kutsetunnistusega tegelased esitavadki selliseid lollakaid küsimusi, ise pole kaevikuski (antud juhul pelleris) käinud. Ja siis krt mõistata, millisele otsale on vaja vabaäärikuga flants panna (sisseõnnistamise numeratsiooni alusel). Jõulud ka veel tulemas ...
Hoone ülemisse ossa soovitan induktiivsel meetodil köetavaid prill-laudasid, soovituslikult automaatse valgustuse ja soo eristamisega. Desinfitseerimine võiks olla komplektis.
tiksutaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 14 Okt 2009, 00:44

Re: Betoonplaadi valamine

Lugemata postitus Postitas tiksutaja »

see peab olema libateema, aga osad pirnid on sellised, et naera munad märjaks. meite pellerile käis alla 4 silikaati , 10x10 prussist sõrestik ja lauad ümber. meeter korda meeter. isegi kelleri vundamendi puhul käis auk maasse, kilevooderdus ja siis segu koos maakividega kolinal sisse. ei saalungit ega midagi. piltidelt on näha head servakivid, võiks omale ära vedada, enne kui sa oma kosmosteadustega need ära lõhud. (kogemata)
v220
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 61
Liitunud: 17 Juun 2014, 18:01

Re: Betoonplaadi valamine

Lugemata postitus Postitas v220 »

Tänases maailmas võib selline välipeldik hoopis uue otstarbe omale saada. :hello:
Vasta