Akna asendamine uksega

Merlem
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Nov 2021, 16:02

Akna asendamine uksega

Lugemata postitus Postitas Merlem »

Tere, olen kaalumas, kas meie majal on võimalik vahetada alumise korruse vannitoa aken ukseks, sest mõte on teha seinäärne talveaed, kuhu saaks siis otse minna. Aken on kitsam kui tavaukse suurus, siis peaks ava suurendama. Mul ei ole aimugi ka sellest, mis paberitööd on vaja ja kui palju see aega võtab ja mis hind võiks olla. Lisaksin, et mõõtsin aknavahe ära, see on 54cm, võibolla poleks ka hullem mõte see asendada sama laiusega, aga põrandani ulatuva klaasuksega. Kitsas küll on, aga siis lõhkumist vähem. Läbi mahuks ikka ju. Me ülemise vannitoa uks ongi 59cm, see siis vaid mõned cm vähem.

Panen mõned pildid ka
Ühel pildil talveaia näide. Teisel pildil sinise noolega näidatud vannitoa aken, mille kohta küsin. Kolmandal pildil näha teises vaates, vannitoa aken siinkohal allpool.
Talveaia suhtes olen ka vaatamas hinnapakkumisi ja uurimas ideesid. Päris mõistlikud pakkumised on rodoaed firmal, aga eks ma muidugi uurin veel. Raskeks teeb asja see, et räästa kõrgus on suhteliselt madal, joonise järgi vaid 2.31. See küll juba muidugi teine teema.
. .
Screenshot_20220212-222027_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20220212-232433_Gallery.jpg
Screenshot_20220212-232340_Gallery.jpg
Vasta