Niiskuse probleem

Õhu vahetamine, õhu kuivatamine, õhu niisutamine, õhu jahutamine
aero
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1925
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:40
On tänanud: 77 korda
On tänatud: 77 korda

Re: Niiskuse probleem

Lugemata postitus Postitas aero »

Kui mõõtmistulemus mõjutab kallite kaupade-teenuste ostu otsuseid, siis ma mõõdaks co2 ka. 29€(/päev) vs sajad/tuhanded.
ping
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4376
Liitunud: 28 Jaan 2016, 10:35
On tänanud: 85 korda
On tänatud: 217 korda

Re: Niiskuse probleem

Lugemata postitus Postitas ping »

aero kirjutas: 06 Jaan 2022, 12:53 Kui mõõtmistulemus mõjutab kallite kaupade-teenuste ostu otsuseid, siis ma mõõdaks co2 ka. 29€(/päev) vs sajad/tuhanded.
Ühepäevane mõõtmine ei anna suurt midagi ja selliste gaasianalüsaatorite töötundide arv on ajaliselt suht piiratud, nii et iga paari aasta tagant tuleb uus osta.

Ja 29eur eest saab 3 niiskusemõõtjat nii, et saab igasse toanurka panna.
(Kuna õhu niiskuse % on erinevatel toa kõrgustel erinev, siis ongi mõtekas vähemalt kahte mõõtjat korraga kasutada.)

Ja pealegi CO2 ei kondenseeru seintel ega tekita hallitust ega mõjuta hoone osasid oluliselt.
:hello:
Kõik ohutustehnika reeglid on kirjutatud kellegi verega!!!
ping
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4376
Liitunud: 28 Jaan 2016, 10:35
On tänanud: 85 korda
On tänatud: 217 korda

Re: Niiskuse probleem

Lugemata postitus Postitas ping »

aero kirjutas: 06 Jaan 2022, 12:53 Kui mõõtmistulemus mõjutab kallite kaupade-teenuste ostu otsuseid, siis ma mõõdaks co2 ka. 29€(/päev) vs sajad/tuhanded.
Ostsin omale ühe analoogse odava ja võin mõnele huvilisele mingi raha eest maha müüa.
Iga kord enne mõõtmist peab seade tegema kalibreerimise, temperatuuri muutumisel muutub näit (päike paistab aknast sisse või keerad radika kinni, siis näit muutub).
Mänguasi mitte mõõteriist.
:hello:
Kõik ohutustehnika reeglid on kirjutatud kellegi verega!!!
Vasta