Kaldus puitpõrand loodi?

põrandad, põrandatööd
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kaldus puitpõrand loodi?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Minu viga on see, et olen mugav ja ei viitsi üleliigseid liigutusi teha. Pigem istun omaette 2 tundi garaažis, naaudin omatehtud veganveini ja hävitan aju taastumatuid hallrakke(mul neid veel jätkub), selmet teha objektil 4-5 tundi üleliigseid liigutusi. Paar tundi ikka koohoidu. ;) Pakun veel ühe varindi. Kirjeldan, et kuidas tegin potentsiaalse ämma korteri esikus MDF paneelidele(õhukese plastikuga antud puidu imitatsioon) aluskarkassi. Selmet tegeleda igatsugu kiilutamistega, võtsin kätte ja tegin karkassi ematalad tollisest lauast ca 0,7m sammuga. Lauad kinnitasin lakke uste jaoks mõeldud lengikruvidega. Neid lengikruvisid on müügil igatsugu pikkuses. Oi kui hea oli loodi ajada. Pool pööret ühte kruvi, terve pööre teist kruvi ja loodis ta oligi. Sa võid täpselt sama teha, kuid põranda puhul pead kindlasti peale loodimist mõlemile poole kruvi ka kiilud panema. Miks ma sellisest variandist räägin on see, et sa tahad vist saada nn mustast lauast põrandat(pildi järgi) loodi ja sul on kuhu neid lengikruvisid annaks kruvida.
Olen sellisel meetodil teinud vana palkmaja ühe seina sirgeks, kus tellija tahtis näha tapeeti.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
yupiter
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 29 Juul 2020, 09:26
On tänanud: 19 korda

Re: Kaldus puitpõrand loodi?

Lugemata postitus Postitas yupiter »

Jah, lagi sein teeks teisiti.
Tung hea, aga kuna ilmselt alustala propelleris, vajalikud kõrgused erinevad, kui tõstan 5 siis kõrval töuseb liiga ja vastupidi , ikka nikerdamisest ei pääse.
Aluspõrandat ei puutu, selle peale uued kõrgusepätsid ja neile 2x18 osb. Ei tohiks väga raskemaks, ja ehk ära vajunud et enam ei muutu. Fiibermirale sisse peen kergekruus, sealt saab ilmselt ka plaadikruvid ilma ettepuurimata läbi aluslaudisesse.
ping
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4376
Liitunud: 28 Jaan 2016, 10:35
On tänanud: 85 korda
On tänatud: 217 korda

Re: Kaldus puitpõrand loodi?

Lugemata postitus Postitas ping »

yupiter kirjutas: 31 Juul 2020, 08:27 .....Tung hea, aga kuna ilmselt alustala propelleris, vajalikud kõrgused erinevad, kui tõstan 5 siis kõrval töuseb liiga ja vastupidi , ikka nikerdamisest ei pääse.....
Püüan siin mõttes visualiseerida kujundit "propelleris toru".
:hello:
Kõik ohutustehnika reeglid on kirjutatud kellegi verega!!!
yupiter
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 29 Juul 2020, 09:26
On tänanud: 19 korda

Re: Kaldus puitpõrand loodi?

Lugemata postitus Postitas yupiter »

Mitte toru vaid alustala kõver..) Toru ilmselt merekahuri oma..)
rundll
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 665
Liitunud: 07 Mai 2009, 23:48
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 20 korda

Re: Kaldus puitpõrand loodi?

Lugemata postitus Postitas rundll »

Vb mul mingi kiiks selle OSBga. Kui kogus väike pingutasin sinna vineeri, mis veidi jäigem...
Hahaaa.... Vabandage mu "vaen" OSB vastu!
yupiter
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 29 Juul 2020, 09:26
On tänanud: 19 korda

Re: Kaldus puitpõrand loodi?

Lugemata postitus Postitas yupiter »

Eriti veekindel raudselt parem, aga....))
Vasta