Trapi ümber silikooni vahetus

saunad, santehnika, boilerid jne
-ivar-
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 148
Liitunud: 01 Mai 2012, 21:45
On tänanud: 12 korda
On tänatud: 1 kord

Trapi ümber silikooni vahetus

Lugemata postitus Postitas -ivar- »

Tervitus.

Trapi ümbert on silikoon lahti läinud.
Pilt

Kas parim viis paranduseks oleks vuuk vanast silikoonist noaga puhtaks, siis veel silikoonieemaldajaga üle ,pind veelkord puhtaks ja uus silikoon sisse.
https://www.youtube.com/watch?v=eAiMZjJ0nKY

Kas on lihtsamaid mooduseid ?
Milline silikoonieemaldaja on hea ?
Kas silikoonieemaldaja reageerib ka hüdroisolatsiooniga (Kiilto Fibergum)

Tänud ette, kes vastata viitsib
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Trapi ümber silikooni vahetus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

-ivar- kirjutas: 12 Apr 2019, 23:56 Kas parim viis paranduseks oleks vuuk vanast silikoonist noaga puhtaks, siis veel silikoonieemaldajaga üle ,pind veelkord puhtaks ja uus silikoon sisse.
Veel parim on kui lõhud kogu vannitoa viimistluse välja ja alustad 0-st. Tulemus tuleb ilusam.
-ivar- kirjutas: 12 Apr 2019, 23:56 Kas on lihtsamaid mooduseid ?
Loomulikult on olemas alternatiivseid variante! Isegi 2in1 ehk ühendada meeldiv kasulikuga ja selline variant on veel eriti meeldiv kui sulle meeldib vabas looduses aja veetmine. Tuleb minna poodi, kus müüakse spinninguid, osta spinning koos kettaga, millel tamiil, ja mille otsa pista lant, mis oleks ahvatlev havidele. Seejärel leida mingist äpist koht, kus havi näkkab ja minna kalale. Praegu havi näksab kõike, mis liigutab, ujub ja lendab. Ürita püüda kinni üks havi, kes inimkeeli rääkides lubab täita kõik sinu soovid, peaasi, et vette tagasi saaks. Kui saad sellise havi kätte, räägi talle oma murest, ehk aitabki sindki oma havi mõistuse piires. Muide, ära kõiki havisid ka usu, luula usaldusväärsema juttu, sest osad havid võivad olla lihtsalt kelmid ja annavad niisama tühje lubadusi, mille täitmisega isegi EV kohtutäiturid jäävad hätta. ;)
Kui tõsiselt rääkida, siis ise olen kasutanud sinu enda pakutud meetodit.
Mis puutub silikoonieemaldaja reageerimisse hüdroisolatsiooniga, siis arvan, et silikoonieemaldaja tootjad on ka sellele probleemile mõelnud ja eelnevalt konsulteerinud hüdroisolatsiooni tootjatega. :scratch: Aga ei ole kindel! Uuri välja, millise tootja omaga on tehtud hüdroisolatsioon ja sama tootja silikooni eemaldajaga võta maha ka silikoon. Samas ei pruugi olla silikoon ja hüdroisolatsioon ühe ja sama tootja toodangud ja seega oled nagu kits kahe heinakuhja vahel. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Plaadimaaler
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 11 Nov 2018, 19:05

Re: Trapi ümber silikooni vahetus

Lugemata postitus Postitas Plaadimaaler »

Ise muidugi olen siiamaani selle koha täitnud vuugiseguga, ja kõik (eranditult) on siiani vastu pidanud. Aga ma ei osanud välja mõelda vabandust, mis lubaks sellise lõikega plaadi trapi juurde paigaldada?
Ma tean väga hästi, et selle 100*100 plaadi lõikamine ketaslõikuriga pole kõige lihtsam, aga kui pool tundi oleks kauem aega kulutanud ( sisaldab liivapaberiga lihvimist), siis oleks üldmulje viisakam. Mingi 5-6 vannitoa põrandat/trappi nende plaatidega tehtud kindlasti.

Kui nüüd küsimusele vastata, siis antud objektil on kõige parem silikoonieemaldaja vasak ja parem käsi ja kipsinuga. Noaga muidugi tuleb käituda nii, et ei lõhuks hüdroisolatsiooni, kriimustaks plaadi glasuuri (väga lihtsalt teostatav antud plaatidega) ega lõikaks näppu. Hakka mehhaanilselt urgitsema ja näed, et keemiat pole vaja. Selle asemel endale õlled või naisele lilled.
Kasutaja avatar
Elentino
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 521
Liitunud: 02 Jaan 2007, 16:39
Asukoht: Jõgevamaa/Tallinn/Soome
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Trapi ümber silikooni vahetus

Lugemata postitus Postitas Elentino »

Silikon ei käi trapi ümber vaid vuugisegu. Silikon ei lase vett läbi, mis peaks mööda hüdroisolatsiooni jõudma trappi.
Elentino teostab üldehitust!
-ivar-
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 148
Liitunud: 01 Mai 2012, 21:45
On tänanud: 12 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Trapi ümber silikooni vahetus

Lugemata postitus Postitas -ivar- »

Plaadimaaler kirjutas: 13 Apr 2019, 23:38 Ise muidugi olen siiamaani selle koha täitnud vuugiseguga, ja kõik (eranditult) on siiani vastu pidanud. Aga ma ei osanud välja mõelda vabandust, mis lubaks sellise lõikega plaadi trapi juurde paigaldada?
Ma tean väga hästi, et selle 100*100 plaadi lõikamine ketaslõikuriga pole kõige lihtsam, aga kui pool tundi oleks kauem aega kulutanud ( sisaldab liivapaberiga lihvimist), siis oleks üldmulje viisakam. Mingi 5-6 vannitoa põrandat/trappi nende plaatidega tehtud kindlasti.
Selle töö tegija ei lõpetanud seda objekti. Lohakuse tõttu saigi pikalt saadetud.
Vasta