Evopipes praak maaküttetoru

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Kaur5
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 17 Veebr 2019, 19:32

Evopipes praak maaküttetoru

Lugemata postitus Postitas Kaur5 »

Tere!
Kellel on paigaldatud Evopipes standardile mittevastav (praak) maaküttekontuur SDR 17, PN10, 40x2,4 mm ja mis firma poolt? Kui toru on lõhkenud, siis kuidas on probleem lahenenud?
Tänud!
kütja2
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 166
Liitunud: 03 Okt 2014, 07:42
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 5 korda

Re: Evopipes praak maaküttetoru

Lugemata postitus Postitas kütja2 »

Niipalju kui mina kuulnud olen, siis on see nagu vana kummi lappimine, ühe koha saad korda, teine paneb paugu.
Kui ise paigaldasin siis õnneks hoiatati selle toru eest. et edaspidi saaks rahulikult magada siis kaeva uus kontuur ja kirjuta kulud korstnasse koolirahaks.
Martink
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 11 Mai 2010, 10:34

Re: Evopipes praak maaküttetoru

Lugemata postitus Postitas Martink »

..see mitte ei lõhke vaid lihtsalt laguneb koost. väga palju kilomeetreid on neid välja kistud, õigemini uus toru peale pandud. Vana saab seal kähku mullaks...
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Evopipes praak maaküttetoru

Lugemata postitus Postitas jan »

Huvitav teema, arvestades, et avalikult mingit muud infot selle kohta ma nagu ei leia. Kas tegu oli mingi praakpartiiga, mis kuidagi siia meile on sattunud või on kogu tooteseeria kõlbmatu?
pritz
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 09 Okt 2010, 19:45
On tänatud: 1 kord

Re: Evopipes praak maaküttetoru

Lugemata postitus Postitas pritz »

Müüdigi odavat toru, mida paigaldajad kibekiirelt ka kasutama asusid. Sai ju nii katet rohkem endale jätta. Mina oma tutvusringkonnas tean 3 juhtumit, kus see kooliraha on makstud ja uus toru uuesti maha pandud.
Vasta