plaatimiskiirus

siseviimistlustöödega seonduv arutelu. Siia ei postita tööotsimisi ja -pakkumisi!
algaja plaatija
külaline

plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas algaja plaatija »

Kuidas jõuda sellise plaatimiskiiruseni 1vannituba päevas?Selline oli nõudmine,et firmasse tööle saaksin.Minu enda ettekujutus on selline:
1.esmaspäev-vesieristus 5vannituba
2.teisipäev-seinte plaatimine 5vannituba
3.kolmapäev-põrandate ja alumise rea plaatimine 5.vannituba
4..neljapäev-vuukimine 5 vannituba
5.reede-puhastamine ja silikoonõmblused 5 vannituba

Praegu suudan plaatida 1 vannitoa nädalas.Mõnikord,kui klient soovib nurgad 45kraadi lõigata,60*60,läheb sellega terve päev.?!posting.php?mode=post&f=22#
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Miks sa üldse tahad mingi näruse palga peale firmasse tööle minna, tahad hirmsasti teistele raha teenida, kui teed 5 vannituba kuus, saad maskud makstud ja elad ise ka hästi.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
onu41
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 674
Liitunud: 09 Veebr 2006, 10:54
On tänanud: 43 korda
On tänatud: 5 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas onu41 »

Nii kohe öeldigi ette ,et 1 vannituba päeva?! Põhimõtteliselt on ju ikka võimalik sellise kiirusega tööd teha( oleneb muidugi vannitoa suurusest ja keerukusest) aga asi selles ,et tunni tööga ja kellegi alluvuses tööd teha sellise tempoga. Ausalt nii pole küll mõtet. ja kui üks firma ütleb kohe sellise normi ette siis tõenäoliselt on tegemist orjapidajatega.
Plaatimistööd üle Eesti. AIVERIOU@GMAIL.COM
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10857
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

algaja plaatija kirjutas:...Praegu suudan plaatida 1 vannitoa nädalas.Mõnikord,kui klient soovib nurgad 45kraadi lõigata,60*60,läheb sellega terve päev...
Aga siis sa ju peaaegu vastadki firma nõudmistele, ainult üks vannituba jääbki puudu! Kui sa väga tahad, siis selleks, et vastata firma nõudmistele, tuleb sul kõigest iga päev 25% efektiivsemalt ennast liigutada või teha iga päev 2,5 ületundi või teha omal valikul iga laupäev või pühapaev ca 10 tunnine tööpäev.
Tegelikult olen kahe ülestõstetud käega Manowari poolt esitatud küsimuse ja Onu41 lõppjärelduse poolt. :thumbsup:
Külaline
külaline

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas saaks firma kontakte, tahaks ka sinna tööle minna
Külaline
külaline

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Manowar kirjutas:Miks sa üldse tahad mingi näruse palga peale firmasse tööle minna, tahad hirmsasti teistele raha teenida, kui teed 5 vannituba kuus, saad maskud makstud ja elad ise ka hästi.
Kust kohast leiab 5 vannituba kuus?
algaja plaatija
külaline

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas algaja plaatija »

Kuulutus oli Börsis,töö Soomes.Mind niikuinii ei võeta,sest nõutakse vttd.anti mõista,et ,kes päevas vannituba ei tee,pole plaatija.pidi olema tükitöö 12e ruut.12 *26=312€ päev,minul tuleks 312:5=62€ päev.Eks seal,kus kortermaju või suuri büroosid ehitatakse,saab 5 vannituba kuus teha.Ega keegi eriti ei viitsi ajalehe kaudu tööjõudu otsida vaid ikka ise peab kohale minema ja ennast pakkuma.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Nii see orjapidamine seal Soomes käib, mine tee parem tunnitööd.
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas cartman »

Kus kant soomes? Tudub tuttav jutt olevat see tööpakkumine
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
Andresto
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 737
Liitunud: 29 Nov 2008, 00:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 7 korda
On tänatud: 39 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas Andresto »

algaja plaatija kirjutas:Kuidas jõuda sellise plaatimiskiiruseni 1vannituba päevas?Selline oli nõudmine,et firmasse tööle saaksin.Minu enda ettekujutus on selline:
1.esmaspäev-vesieristus 5vannituba
2.teisipäev-seinte plaatimine 5vannituba
3.kolmapäev-põrandate ja alumise rea plaatimine 5.vannituba
4..neljapäev-vuukimine 5 vannituba
5.reede-puhastamine ja silikoonõmblused 5 vannituba

Praegu suudan plaatida 1 vannitoa nädalas.Mõnikord,kui klient soovib nurgad 45kraadi lõigata,60*60,läheb sellega terve päev.?!
Tere. Kaks vannituba, eeldusel, et nad vähemalt ühes linnaosas - jahh, olen jõudnud, aga 5 nädalas :scratch: .
No ma ei tea, kas on mõtet lolliks :banghead: minna! Sel juhul näed unes ka vannitube - kas uneaega jääbki!
Andres
onu41
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 674
Liitunud: 09 Veebr 2006, 10:54
On tänanud: 43 korda
On tänatud: 5 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas onu41 »

Andrestoga nõus. Soomes mingisuguses kortermajas kus ühel korrusel 4 vannituba
siis võiks ju 5 ka nädalas teha. Aga jah nagu eelnevalt öeldud pole mõtet hulluks minna. Eriti kui selline tempo veel tööle saamise eelduseks. ja niimoodi päevast päeva ja nädalast nädalasse! :-D
Plaatimistööd üle Eesti. AIVERIOU@GMAIL.COM
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas cartman »

Ma pakun, et see 5 vannituba on m6eldud ainult plaatimine. Tuttav otsib just sedasi omale plaatijaid. Vuukijad, hydrotajad, silikoonijad on eraldi. Nii on ju 5 vannitoa tempo igati ok Aga , kuna tal käib läbi erilist saasta siis tilganäpijatte peletamiseks on temalgi sellised normid kuulutuses.
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
onu41
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 674
Liitunud: 09 Veebr 2006, 10:54
On tänanud: 43 korda
On tänatud: 5 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas onu41 »

No see juba teine teema. Kui ainult plaatimist teha siis pole jah probleemi ja kannatas täitsa teha! Aga samas see hind mis teema algatajale pakuti 12 euri per m2 - kahtlane et Soomes ainult plaatimise eest 12 euri m2 makstakse. :)
Plaatimistööd üle Eesti. AIVERIOU@GMAIL.COM
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas cartman »

Ei mäleta peast aga soomes oli puhas plaadi ladumine+ vuukimine , olenevalt m66dust, 5- 10 eur m2 ca vist. Hydro eraldi, silikoon eraldi, niiskust6ke eraldi, kangad eraldi. Lisaks oleneb töömaa suurusest. Ja hinda ei kuulu kuskilt poest materiali transport, ruumide tyhjendamine, seinte/p6randate paikamine jne
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
plaatija soomes
külaline

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas plaatija soomes »

Ma kunagi rehkendasin ühe dushiruumi täpselt urakkahindade järgi .
hüdro koos kangaga, plaatimine, vuukimine ja silikoon
Hinnaks tuli umbes 14 eur/m2
onu41
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 674
Liitunud: 09 Veebr 2006, 10:54
On tänanud: 43 korda
On tänatud: 5 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas onu41 »

Ńo sellisel juhul on teemaalgatajale pakutud 12 eur per m2 ikka kogu tööde hind mitte ainult plaatimine .
Plaatimistööd üle Eesti. AIVERIOU@GMAIL.COM
timburi
külaline

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas timburi »

Kui ma nüüd mõtlen, siis mul tuttav (15 a plaatinud) ütles, et 3-4 m2 tunnis tavalist plaati peaks proff küll suutma seina panna. Selle teooria järgi teeb enamvähem ära küll masstoodanguna neid soome vannitubasid, mis on kandilised ja kuhu läheb kõige tavalisem ühes suuruses plaat ja kus kvaliteet on ikkagi pigem keskmine, kui hea.

Muidugi sellise tööga põleb töömees läbi aasta-kahega, naine hakkab eestis üle aisa lööma, kuna mees on nii väsinud, põlved on läbi ja tahab kodus õlut libistada ainult, ja rikastub soomepoolne eestlasest ülemus.
Kasutaja avatar
PLAATIJA.EE
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 85
Liitunud: 28 Veebr 2013, 21:53
On tänatud: 1 kord

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas PLAATIJA.EE »

Mingi naljanurk sarjast: Suuri sõnameistreid :) Olen minagi näinud mehi, kes lubanud kosmilisi kiiruseid. Asi on enamasti lõppenud tööde ümber tegemisega. Paigaldusmaterjalide nõutavast kuivamisajast ei ole sel juhul mõtet üldse rääkida.

Korrektne ajakava Ceresit-i toodete puhul oleks

1 üsna pikk päev.

kruntimine
2h kuivamisaeg
Esimene kiht hüdroisolatsiooni
1,5h kuivamisaeg
Teine kiht hüdroisolatsiooni
4h kuivamisaeg.

2. veel pikem päev

Plaatimine seinad
Põranda kruntimine
2h kuivamisaeg
Esimene kiht hüdroisolatsiooni
1,5h kuivamisaeg
Teine kiht hüdroisolatsiooni
4h kuivamisaeg.

3.lühike päev
Põranda plaatimine
24h kuivamisaeg.

4.lühike päev
Vuukide täitmine
kuivamisaeg enne silikoonimist 5 päeva. (on võimalik lühendada, kui silikoonimisel kasutada katteteipi)

Kuivamisajad on näidatud 50% õhuniiskuse ja 23 kraadise temperatuuri puhul. Reeglina objektidel valitsevad oluliselt kehvemad tingimused! Kui nüüd lisada kuivamisaegadele ka tööle kuluv aeg, siis Nädalaga vannituba on täitsa ok tulemus. Kui korraga on käsil mitu lähestikku asuvat tööd, siis on poolikute päevade arvelt võimalik saavutada ka suurem tulemus. Mis aga 5-ni ei küüni mingil juhul
kasutajanimi20
külaline

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas kasutajanimi20 »

Kas hydro ei peaks vähemalt 24 tundi kuivama?

Mul sõber ehitaja, kes on kuskil ca 20a kortereid renoveerinud Tallinnas, alla 18 euro/m2 ei isegi mõtle tegema minna vannitube. Aga eks igalynel omad kontaktid, tellijad ja maksjad.
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: plaatimiskiirus

Lugemata postitus Postitas cartman »

Kuda eestlased ometi aru ei saa, et soomes on ruudu hinnad konkreetse töö eest. Eestis pead selle hinna sees tyhjendama ruumid, koristama, imurdama, plaadid poest tooma, seinad tasandama jne..
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
Vasta