Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pinnas

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
Tomz
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 15 Mai 2011, 23:54

Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pinnas

Lugemata postitus Postitas Tomz »

TEL- 58057676 Ehitusliiv, liiv, killustik, kruus, graniitkillustik, täitepinnas, muld (sõelutud), haljastusmuld, vundamendi tagasitäide kuni 20 t korraga, soodsalt kohaletoomisega ! Killustiku müük, Kruusa müük, liiva müük, mulla müük. Teleskooplaaduri teenus, kalluriteenus, veoteenus. Alati soodsamad hinnad ! Tellimine telefoni teel eesti ja vene keeles. Lühikesed tähtajad. Kuulutus ei aegu. Tallinn – Harjumaa. 58057676. Tomz@hot.ee.
Tomz
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 15 Mai 2011, 23:54

Re: Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pi

Lugemata postitus Postitas Tomz »

TEL- 58057676 Ehitusliiv, liiv, killustik, kruus, graniitkillustik, täitepinnas, muld (sõelutud), haljastusmuld, vundamendi tagasitäide kuni 20 t korraga, soodsalt kohaletoomisega ! Killustiku müük, Kruusa müük, liiva müük, mulla müük. Teleskooplaaduri teenus, kalluriteenus, veoteenus. Alati soodsamad hinnad ! Tellimine telefoni teel eesti ja vene keeles. Lühikesed tähtajad. Kuulutus ei aegu. Tallinn – Harjumaa. 58057676. Tomz@hot.ee. http://308364.edicyp​ages.com.
Tomz
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 15 Mai 2011, 23:54

Re: Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pi

Lugemata postitus Postitas Tomz »

Up
Mammu88
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 25 Jaan 2011, 11:23
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pi

Lugemata postitus Postitas Mammu88 »

Tere,
Palju maksaks 10 t haljastus mulda ning 10 t kildu? Asukoht: Kiisa.
Mari
Tomz
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 15 Mai 2011, 23:54

Re: Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pi

Lugemata postitus Postitas Tomz »

Küsimused paluks meilile.
Tomz
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 15 Mai 2011, 23:54

Re: Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pi

Lugemata postitus Postitas Tomz »

Up!
külaline2000
külaline

Re: Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pi

Lugemata postitus Postitas külaline2000 »

maitea Tomz, aga ma arvan, et kui foorumis ennast nähtavaks teed, siis ole valmis ka nähtavalt vastama. ma hindan kõrgelt inimesi kes raskelt raha teenivad ja hakkama saavad, sellepärast ma hindan ka sinu pingutusi, aga ma arvan et klienditeenindus võiks ka kunagi au sisse tõusta ja ma mitte ei muretse nii väga klientide pärast, vaid sinu enda äri pärast. suhtumise muutmisega saaksid sa ilmselt palju rohkem neid juurde ja mina näiteks oleks valmis isegi kõrgemat hinda maksma, kui mu kaupmees oleks mukka avatud ja lahe, mitte ei püüaks jätta mulle muljet, et eks see rohkem mu probleem ole. vb annaksid pzza veel kauba peale, siis oleks veel eriti vahva, sest tegelikult ma ju maksaks selle pizza ise kinni, aga mulje oleks nagu ma oleks kuningas:) aga nu ma ainult arvan :) sinu "uus" koduleht ei anna ka rohkem infi. sul ju on miski hinnakiri vms, või on tegemist miski turukaubaga, kus hind kauplemise käigus selgub. ok, ole terve!

külaline2000
Tomz
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 15 Mai 2011, 23:54

Re: Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pi

Lugemata postitus Postitas Tomz »

Tere! Tegemist ongi turukaubaga, kus hinnad pidevalt muutuvad. Küsimused paluks meilile või helistada. Tomz@hot.ee 58057676
Tomz
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 15 Mai 2011, 23:54

Re: Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pi

Lugemata postitus Postitas Tomz »

Up !
Viimati muutis Tomz, 10 Okt 2012, 11:01, muudetud 1 kord kokku.
mar66
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Okt 2012, 22:01

Re: Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pi

Lugemata postitus Postitas mar66 »

Oodatud killustiku ja kruusa pakkumised,koos räpinasse toomisega.Pakkumised teha meilile mar675@hot.ee
Tomz
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 15 Mai 2011, 23:54

Re: Liiv, killustik, ehitusliiv, muld, kruus, freesasfalt,pi

Lugemata postitus Postitas Tomz »

TEL- 58057676 Ehitusliiv, liiv, killustik, kruus, graniitkillustik, täitepinnas, muld (sõelutud), haljastusmuld, vundamendi tagasitäide kuni 20 t korraga, soodsalt kohaletoomisega ! Killustiku müük, Kruusa müük, liiva müük, mulla müük. Teleskooplaaduri teenus, kalluriteenus, veoteenus. Alati soodsamad hinnad ! Tellimine telefoni teel eesti ja vene keeles. Lühikesed tähtajad. Kuulutus ei aegu. Tallinn – Harjumaa. 58057676. Tomz@hot.ee.
Vasta