Müüa akupaak

Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük
Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel
aaaai
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 318
Liitunud: 28 Mai 2007, 21:59

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas aaaai »

:arrow:
Külaline
külaline

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Miks ta ei lähe sul, kas mõõdud ei sobi, või hind ei sobi? Või...
Pane pilt juurde ja hind ka, huvi oleks rohkem...
aaaai
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 318
Liitunud: 28 Mai 2007, 21:59

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas aaaai »

Tuleb välja et tahetakse saada ilma rahata enamustel on selline arvamus et kui on kasutatud siis peaks maksma kolmkorda vähem kui uus poest osta mis sest et kasutuses on olnud paak paar kuud. Pildid olen huvilistele saatnud ja hinna ka. üldiselt on tegemist liiga väikse paagiga see sobib rohkem kombineerimiseks , keegi ei hakka panema 200m2 sele majale 400L paaki ja siis veel mingit teist lisaks.
Eks ma teda siin vaikselt müün egas ta mul raha ei küsi seismisest ja paak kehvemaks ajaga ei muutu:)
Külaline
külaline

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Raske saab sul olema, aga soovin edu...
aaaai
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 318
Liitunud: 28 Mai 2007, 21:59

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas aaaai »

:arrow:
aaaai
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 318
Liitunud: 28 Mai 2007, 21:59

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas aaaai »

:arrow:
taavi0208
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 03 Mär 2009, 20:16

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas taavi0208 »

aaaai
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 318
Liitunud: 28 Mai 2007, 21:59

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas aaaai »

:arrow:
aaaai
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 318
Liitunud: 28 Mai 2007, 21:59

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas aaaai »

:arrow:
Külaline
külaline

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Pane pilt ja hind siia vaatamiseks?
aaaai
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 318
Liitunud: 28 Mai 2007, 21:59

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas aaaai »

Kellel tõsisem huvi siis telefoni nr olemas ja saan ka pildi mailile saata!
vipi666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 106
Liitunud: 03 Apr 2011, 13:34

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas vipi666 »

Pildiga pole midagi teha, aga miks sa hinnast saladuse teed?
Äkki ütleks avalikult ka hinna välja
aaaai
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 318
Liitunud: 28 Mai 2007, 21:59

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas aaaai »

Mis selle hinnaga peale hakata kui sa pole paaki näinud , isegi kui see hind on üleval küsitakse ikka pilti vaadata ja kui pilt on üleval ei anna see ikka täit ülevaadet asjast ja kuna ma võiks kogu kompotti ka eraldi müüa siis on seda telefoni teel lihtsam teha kui igale kirjale vastuseid anda . Kui mina oleks mingi asja ostja siis oleks lihtsam ikka telefonist see info saada kui käia igapäev foorumis, pole see kõneminut ka tänapäeval nii kallis et jumala eest mitte helistada, ja kui see kõneminut on tõesti kallis siis pole mõtet vastamata kõnet teha kuna siis olen enam kui kindel et ostjal pole lihtsalt raha.
Ma räägin, et kellel on tõsine huvi see helistab.
Tänan!
vipi666
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 106
Liitunud: 03 Apr 2011, 13:34

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas vipi666 »

Hind ja pilt loob ostu eelduse. Kui müüja hoiab neid hullemini saladuses, kui nõukaajal riigisaladust, siis edu müügis!
See aeg, mis sa oled siin kulutanud põikelmisele, see peaks ka midagi maksma. Kas hinnasoov on nii kõrge, et ei taha ülesse panna, kuna tead, et siis keegi ei tunne huvi võimaeisaaaru.
Pane pilt, pane hind ja kui kõik klapib, siis küll soovijad ka helistavad.
Praeguseljuhul minul küll mingit huvi pole helistada, sest vean kihla, et telefonis tuleb sama ebamäärane jutt, kui siin müügiteemas.
Vabandan, kui midagi valesti ütlesin, aga nii arvan.

Kristjan
Külaline
külaline

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mul on olnud huvi ja vajadust. Aga ma ei hakka helistama ega kirjutama ega lunima, et palju maksab, et siis edasi mõelda. Ma ei lähe ka turule ja ei hakka üldse huvi tundma mittemillegi vastu millel pole hinda.
Teaks hinda oleks see juba järgmine samm edasises arengus.
Asi pole kõneminutis, vaid vastik on helistada ja mitte midagi targemaks saada, sest asjast ülevaadet ikka pole. Et helistan, saan hinna, saan alles seedima hakata seda hinda, pilti ikka tahan. Ilma pildita pole üldse ülevaadet. Siis ikka hakkad meilima. Siis hakkan uuesti helistama kui pildi saan. Sul nagu rääkimisvajadus, et peaks helistama ja kauplema nagu egiptlased.
Esimene samm hind ja pilt. Siia saab ka pilti lisada.
Kui hind on teada ja raha selleks pole ei hakka ka keegi üldse helistama ega meilimagi. Jääb ära igasugune kurtmine, et tahetakse saada ilma rahata ja peaks maksma kolmkorda vähem kui uus poest osta. Sa ise lood endale selle olukorra.
Praegu tundub, et see on nii kallis, et lööb jalust nõrgaks ja näpud hakkavad värisema kui numbrit valima hakkan. Muretum tuleb vist poest osta.

Siin on hea näide kuidas müüa ei tohi. Saa aru. Kellelgi ei ole enam vaja sinu akupaaki, mida keegi ei taha.
Aga kui müüa tahad, siis sina ise pead selle akupaagi tegema potensiaalsele ostjale vajalikuks. Ja ennetama esimesi küsimusi, milleks ongi hind, pilt ja mõõdud.
Need loovad eelduse, et üldse ostetaks.
Tegelikult on sul vaja hoopis teenida raha sissehelistajte arvel. Mida rohkem sisse helistatakse seda rohkem kõneminutit saad rääkimiseks.
aaaai
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 318
Liitunud: 28 Mai 2007, 21:59

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas aaaai »

"Tegelikult on sul vaja hoopis teenida raha sissehelistajte arvel. Mida rohkem sisse helistatakse seda rohkem kõneminutit saad rääkimiseks."
See on päris hästi öeldud, sellepeale ei tuleks ise ka:)))
5+++
külaline

Re: Müüa akupaak

Lugemata postitus Postitas 5+++ »

Külaline kirjutas:Mul on olnud huvi ja vajadust. Aga ma ei hakka helistama ega kirjutama ega lunima, et palju maksab, et siis edasi mõelda. Ma ei lähe ka turule ja ei hakka üldse huvi tundma mittemillegi vastu millel pole hinda.
Teaks hinda oleks see juba järgmine samm edasises arengus.
Asi pole kõneminutis, vaid vastik on helistada ja mitte midagi targemaks saada, sest asjast ülevaadet ikka pole. Et helistan, saan hinna, saan alles seedima hakata seda hinda, pilti ikka tahan. Ilma pildita pole üldse ülevaadet. Siis ikka hakkad meilima. Siis hakkan uuesti helistama kui pildi saan. Sul nagu rääkimisvajadus, et peaks helistama ja kauplema nagu egiptlased.
Esimene samm hind ja pilt. Siia saab ka pilti lisada.
Kui hind on teada ja raha selleks pole ei hakka ka keegi üldse helistama ega meilimagi. Jääb ära igasugune kurtmine, et tahetakse saada ilma rahata ja peaks maksma kolmkorda vähem kui uus poest osta. Sa ise lood endale selle olukorra.
Praegu tundub, et see on nii kallis, et lööb jalust nõrgaks ja näpud hakkavad värisema kui numbrit valima hakkan. Muretum tuleb vist poest osta.

Suurepärane postitus!
Kahju, et teema algataja sellest aru ei saa, vaid litsub oma tühiseid kirjutisi edasi!

Siin on hea näide kuidas müüa ei tohi. Saa aru. Kellelgi ei ole enam vaja sinu akupaaki, mida keegi ei taha.
Aga kui müüa tahad, siis sina ise pead selle akupaagi tegema potensiaalsele ostjale vajalikuks. Ja ennetama esimesi küsimusi, milleks ongi hind, pilt ja mõõdud.
Need loovad eelduse, et üldse ostetaks.
Tegelikult on sul vaja hoopis teenida raha sissehelistajte arvel. Mida rohkem sisse helistatakse seda rohkem kõneminutit saad rääkimiseks.
Vasta