Hobipottsepp toimetab

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
meelisvaiksaar
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 427
Liitunud: 10 Veebr 2011, 20:18
On tänanud: 71 korda
On tänatud: 70 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas meelisvaiksaar »

Õhtust.
Kui niimoodi teha...mitu vuuki üksteise peale kohakuti jookseb?
Üks tuttav ütles,et see pidavat tehnoloogiline praak olema))) Mida mina küll ei usu.
Lugupidamisega Meelis Vaiksaar :hello:
Mõned teevad külma,mina teen sooja.(Koldevaim)
Tel. 53 966 469
Kasutaja avatar
Robi 1
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3831
Liitunud: 07 Veebr 2011, 11:52
On tänanud: 190 korda
On tänatud: 220 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas Robi 1 »

Tegelikult oleks päris huvitav teada kuidas sellist asja nii teha, et ükski vuuk ei kattu? Meie koolkond paneb nagunii 3-4 mm traadi ( konksud) vuuki ja see mõni üksik kattumine ei kujuta mingit ohtu.
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Robi 1 kirjutas:Kuna ise pean väga tähtsaks ahju sisevoodrit, siis joonistasin kaks joonist sisevoodri kandekivide võimalustest, mis vähemalt mulle tunduvad kõige asjalikumad lahendused.Paremal joonisel on kandmas servi kivid, mille otsad on alt viltused. Selline lahendus tundub kõige lihtsam ja tugevam. Ise alustan sisevoodriga alles kolde pealt, sest päris alla pole teda vajagi( kui tegu pole just pottahjuga).
Kas keegi julgeb kogemusi jagada?
Kõlbavad uhkesti mõlemad variandid ja "tuttavate" jutt vuukide kattumise kõrgtehnoloogiast väärib vaid tõsiteadlikku imetlust :jooma
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Kasutaja avatar
Robi 1
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3831
Liitunud: 07 Veebr 2011, 11:52
On tänanud: 190 korda
On tänatud: 220 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas Robi 1 »

Mõtlesin siin endamisi seda, et teinekord võib juhtuda nii, et sisevoodr ei taha nagu ahju sisse hästi ära mahtuda, siis oleks võimalus kandurkivid nii asetada, et tuua välisvoodrit ka veidike välja. Juba paar cm võib päris palju kasu tuua kui kitsas käes. Seda, siis sellisel juhul kui sisevooder ei hakka alt kohe pihta. Veidike kõrgemal kus kesklõõr kahanema hakkab, saab jälle väljast kokku tagasi minna vaikselt, vältides muidugi välismüüriga jäigalt sisevoodri peale ronimist.
teadja
külaline

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas teadja »

Robi 1 kirjutas:Tegelikult oleks päris huvitav teada kuidas sellist asja nii teha, et ükski vuuk ei kattu? Meie koolkond paneb nagunii 3-4 mm traadi ( konksud) vuuki ja see mõni üksik kattumine ei kujuta mingit ohtu.

No minumeelest pole mingit maailmalöppu tulemas,kui vuugid kattuvad aga
Kindlasti tuleks seda vältida juba silmailu pärast.Hoopis huvitava mötte leidsin
aga Robi tekstist seoses teema pealkirjaga.Ehk selgitaksid ja tutvustaksid lähemalt,milline see teie koolkond on,millega tegelevad,millepoolest teie
koolkond erineb teistest pottseppadest ja kes seda koolkonda esindavad?Edu!
Kasutaja avatar
Robi 1
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3831
Liitunud: 07 Veebr 2011, 11:52
On tänanud: 190 korda
On tänatud: 220 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas Robi 1 »

Siin ma mõtlesin lihtsalt neid, kes peavat tähtsaks kivide lisasidumist traadiga. Olen seda praktiseerind vähemalt 7 aastat ja ei kahetse. Keegi küll karjus maha, et koldied ei tohiks traaditada, aga põhendused puudusid. Eile just avasin kolde, mis oli tehtud algusaegadel.Traat oli terve ja kivid sammuti. Ainult imestasin seda, et traat oli põlenud väga pehmeks ja meenutas pigem paela, mida sai kerge vaevaga ümber näpu keerata. Võimalusel tuleks kasutada koldes roostevaba traati...arvan.
teadja
külaline

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas teadja »

Robi 1 kirjutas:Siin ma mõtlesin lihtsalt neid, kes peavat tähtsaks kivide lisasidumist traadiga. Olen seda praktiseerind vähemalt 7 aastat ja ei kahetse. Keegi küll karjus maha, et koldied ei tohiks traaditada, aga põhendused puudusid. Eile just avasin kolde, mis oli tehtud algusaegadel.Traat oli terve ja kivid sammuti. Ainult imestasin seda, et traat oli põlenud väga pehmeks ja meenutas pigem paela, mida sai kerge vaevaga ümber näpu keerata. Võimalusel tuleks kasutada koldes roostevaba traati...arvan.

Minule öpetati,et pottidele klambrid,kividele traat vöi konksud ja et see nagu
kuulub pottsepa kutse juurde.Olen seda täheldanud ka väga vanadel ahjudel,
traadistamist nimelt.Kas ma nyyd kuulun kah Teie koolkonda,tösikyll kogematta!
Ja juba kolmkymmend aastat.
Kasutaja avatar
Robi 1
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3831
Liitunud: 07 Veebr 2011, 11:52
On tänanud: 190 korda
On tänatud: 220 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas Robi 1 »

Kes sind õpetas sedasi?
teadja
külaline

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas teadja »

Kas see nii tätis,kes? See oli aasta1982.Minu öpetajaks pottseppmeister
Heino Helimets.Kes teda välja öpetas täpsed andmed puuduvad.Igaljuhul jutust
mäletan,et esimese vabariigi aegu.Kuna pottsepad kuulusid sellelajal tuletörje
alla,siis oli seal veel hulganisti pottseppi.Önnestus enamvähem köigi tegemisi
jälgida ja köik sidusid ja klammerdasid.Nii et osa koolkonnast juba parematel
Jahimaadel!Edu!
Kasutaja avatar
Robi 1
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3831
Liitunud: 07 Veebr 2011, 11:52
On tänanud: 190 korda
On tänatud: 220 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas Robi 1 »

See ju päris huvitav, et sattusid sellise meistri alla. Üldiselt see kivide traaditamine on isegi enamus pottseppadele uus teema ja pean neile ette näitama ja selgitama. Enne seda fooruit olin kuulnud kahest juhtumist ja algselt ise kuulsingi nii, et tegin pottsepale katust ja tema küsis minu käest traati konksude tarvis. Ega ta ei tahtnud näidata,et mis konksud, aga taipasin küll kuhu need minna võiks, sest omal just ahi kodus laiali... mida hakkasin kohe uuesti ehitama Hiljem siia fooruisse tulles oli suht soe üllatus leida päris konksumeistreid...
anski
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 174
Liitunud: 27 Mai 2012, 03:02
On tänanud: 60 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas anski »

Tere Teadja!

Tahaks ka küsida, mis ealine mees oled? Ise olen 56a. vana.
teadja
külaline

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas teadja »

Ei teegi saladust.synd1954
anski
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 174
Liitunud: 27 Mai 2012, 03:02
On tänanud: 60 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas anski »

Tere Teadja!

Mina tänan, võib õelda, et oleme siis sama aja kasvandikud, kellele akna ja ukse kaudu õpetati et tarkus ja arendus tuleb NSVL:st, muide ainult mu oma isa selgitas sellise asja, et on lõunas olnud kunagi selline riik nagu Eesti ja mis on tegelikult juhtunud!

Ei taha solvata, imetlen ainult seda kui Sina oled ahjunduses ilmselt pikemat aega tegelenud, tundub et Sinu teadmised on siiski üsna kesised selles valdkonnas. Ega endat taha siin promoda teadmistega, olen juba 12 aastat praeguselt elukutselt raamatupidaja olnud, ehk siis nüüdselt ainult hobi-või häbipottsepp kuidas tahad.

Näiteks võrreldes Robiga, kellel on veel elu ees on vahe niikui öö ja päev.
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

teadja kirjutas:Ei teegi saladust.synd1954
Aga esined nagu sajandivanune professor. :)

Kaminahi
s. 1952
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
teadja
külaline

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas teadja »

anski kirjutas:Tere Teadja!

Mina tänan, võib õelda, et oleme siis sama aja kasvandikud, kellele akna ja ukse kaudu õpetati et tarkus ja arendus tuleb NSVL:st, muide ainult mu oma isa selgitas sellise asja, et on lõunas olnud kunagi selline riik nagu Eesti ja mis on tegelikult juhtunud!

Ei taha solvata, imetlen ainult seda kui Sina oled ahjunduses ilmselt pikemat aega tegelenud, tundub et Sinu teadmised on siiski üsna kesised selles valdkonnas. Ega endat taha siin promoda teadmistega, olen juba 12 aastat praeguselt elukutselt raamatupidaja olnud, ehk siis nüüdselt ainult hobi-või häbipottsepp kuidas tahad.

Näiteks võrreldes Robiga, kellel on veel elu ees on vahe niikui öö ja päev.

Asi kipub jällegi isiklikuks,aga mis teha.Siiamaani olen oma tedmistega hakkama
saanud,loodan,et ka edaspidi.Solvata mind?Ysna raske ettevötmine,selleks pean
ma solvajat ikka natukenegi austama.Ahi teatavasti tervik,kui mönimees peab
Cronspiseni ahju kolde lisaöhu kanaleid 200 aastaseks,eks seegi räägi teadmistest!
Yaager
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 72
Liitunud: 09 Aug 2012, 15:37
On tänanud: 18 korda
On tänatud: 17 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas Yaager »

Pole paha, Sa Raivo näed meedias vähemalt 10a younger!
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Yaager kirjutas:Pole paha, Sa Raivo näed meedias vähemalt 10a younger!
Tervislikud eluviisid :jooma ja hommikused kätekõverdused. :)
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
anski
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 174
Liitunud: 27 Mai 2012, 03:02
On tänanud: 60 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas anski »

teadja kirjutas:
Asi kipub jällegi isiklikuks,aga mis teha.Siiamaani olen oma tedmistega hakkama
saanud,loodan,et ka edaspidi.Solvata mind?Ysna raske ettevötmine,selleks pean
ma solvajat ikka natukenegi austama.Ahi teatavasti tervik,kui mönimees peab
Cronspiseni ahju kolde lisaöhu kanaleid 200 aastaseks,eks seegi räägi teadmistest!
Tere Teadja!

Noh hästi siis, kui mõlemad ei austa teist, võime vähemalt minu poolt teine teist vabalt siin edasigi solvata. :) :hello:

Ei tea kas Sinul on enam kirjutus/lugemisraskusi kui endal, aga kus olen pidanud "Cronspiseni ahju kolde lisaöhu kanaleid 200 aastaseks" ?

Kas Pottsepp Teadja saab üldse ise jagu mis vahe on lisaõhukanaleil ja lõõristikkul?
"Muide see cronspieseni tehnika on just teie vastuvoolulööristikuga ahju aretus"

Ja Sina peab siis neid lisaõhukanaleid Cronspiseni leiutuseks? Tähendab, kui põlemisõhk tuuakse väljast koldesse? Isegi juba kui mina tegutsesin, sellist on kasutatud. Aga mis juhtub koldele, kui sinna tuuakse väljast -20kraadist õhku? Mõtle selle peale!
:wave:
teadja
külaline

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas teadja »

Nojah,vaadates kellaaega,siis pole ime,et keelekasutus na sujuvaks muutunud.
Vaadates sinu eelnevaid postitusi, siis tundub,et oled leidnud koha kus ennast
välja elada.Hea seegi, peaasi, et suitsiidi ei korralda,see siin ju moes!Kui ikka on
kohe vajadus kedagi solvata,siis lase käia!
Nyyd siis nendest Crospiseni ahjudest, kas sinu meelest kolle ei kuulugi ahju
juurde,et räägid ainult lööristikust.Vat see ongi point,et on suudetud kolle ja
lööristik tervikuks liita.Koos lisapölemisöhu kanalitega koldes.Ainult idioot vöib
sellepeale tulla,et koldesse-20 kraadist lsapölemisöhku suunata.Nyyd asi nii,et
sinuga siin jagelemine ei vii kuhugi,nii,et ilusat hommikut!
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas rokikas »

teadja kirjutas:Vaadates sinu eelnevaid postitusi, siis tundub,et oled leidnud koha kus ennast
välja elada.Hea seegi, peaasi, et suitsiidi ei korralda,see siin ju moes!
Kas sa sitaratas ikka tiba mõtled ka mida suust välja ajad :twisted: :club:
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

teadja kirjutas:Nojah,vaadates kellaaega,siis pole ime,et keelekasutus na sujuvaks muutunud.
Vaadates sinu eelnevaid postitusi, siis tundub,et oled leidnud koha kus ennast
välja elada.Hea seegi, peaasi, et suitsiidi ei korralda,see siin ju moes!Kui ikka on
kohe vajadus kedagi solvata,siis lase käia!
Nyyd siis nendest Crospiseni ahjudest, kas sinu meelest kolle ei kuulugi ahju
juurde,et räägid ainult lööristikust.Vat see ongi point,et on suudetud kolle ja
lööristik tervikuks liita.Koos lisapölemisöhu kanalitega koldes.Ainult idioot vöib
sellepeale tulla,et koldesse-20 kraadist lsapölemisöhku suunata.Nyyd asi nii,et
sinuga siin jagelemine ei vii kuhugi,nii,et ilusat hommikut!
Kui on inimesed, kes sellistest reietustest miskit ka aru saavad või kellele need kogunisti meeldivad, siis andge ometi teada. :banghead: Tulge kapist välja. Kui aga on vastupidi, siis võiks seda ka teadjale selgelt ölda. :blackeye: Teine katkestab ennast ära, et kõik lollused ja nilbused kirja jälle saaks. Säästke seda santi......
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
anski
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 174
Liitunud: 27 Mai 2012, 03:02
On tänanud: 60 korda
On tänatud: 52 korda

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas anski »

teadja kirjutas:Nojah,vaadates kellaaega,siis pole ime,et keelekasutus na sujuvaks muutunud.
Vaadates sinu eelnevaid postitusi, siis tundub,et oled leidnud koha kus ennast
välja elada.Hea seegi, peaasi, et suitsiidi ei korralda,see siin ju moes!Kui ikka on
kohe vajadus kedagi solvata,siis lase käia!
Nyyd siis nendest Crospiseni ahjudest, kas sinu meelest kolle ei kuulugi ahju
juurde,et räägid ainult lööristikust.Vat see ongi point,et on suudetud kolle ja
lööristik tervikuks liita.Koos lisapölemisöhu kanalitega koldes.Ainult idioot vöib
sellepeale tulla,et koldesse-20 kraadist lsapölemisöhku suunata.Nyyd asi nii,et
sinuga siin jagelemine ei vii kuhugi,nii,et ilusat hommikut!
Tere Teadja!

Mis see Sinu asja millal mina siia postitusi teen, foorum igastahes 24t lahti? Tegelen nüudse tööga peamiselt kodus ja kui ei enam saa hästi magatud selja tõttu hakkan siis millegi tegelema.

Jah, tuntub et siit leidub ka mõttekaaslasi, tore on siin olnud osaleda. Ühtegi sarnast jonnivad tainast ma veel siin ole kohanudgi.

Milles nüüd enam suitsiidi selles eas tasub teha? Kui selleste geenidega siin ilmas veel 20-aastat elus suudab endat hoida, nii vikatimees on tõenäölist juba olnudgi ukse taga koputamas. Mu oma isa suri 50-aastaselt minu sülle müüritellingutel infarkti. Nüüd olen juba 6 aastat vanem.

"Sinu pointtist" ma just rääkisingi. Seda on juba 70/80-ndal tehtud aga sellest loobuti just selle pärast, et ole mingi mõistust koldesse tuua talvekülmadel lisaõhku.

Ainus "uudis" kui sedagi võib nii õelda on "soojapuhur" sellise ahju kallal. Minu arust seegi mõttetu värk. Seda nagu lisaõhuvarustust pidab veel juurde tellide ehk siis lisa maksta.

Kasuteguriks selle Cronspiseni ahile reklaamitakse "saati 87%". Müüritude kütteahju (langevat lõõrid) see on uurimuste järgi vahemikus 80-85%, ehk siiski üsna sarnane võrreldades seda Cronstedt-Wrede lõõristikuga.

Tahaks õelda, et sellel toppeltlõõristkul (ka Uunisepa mudeleis jms.) midagi vastu endal pole. Aga selle hinna ja kaaluga täitsa mõttetu asja taolised ahjud vähemalt enda maja kütmiseks.

Aga Sina Teadja oled veelgi mõttetum kui ühtki tehaseahi. Ja pottsepa töödel Sinul on vaevalt olnud muud pistmist kui segu tegemine ja kivide tassimine. Sarnasi oma suuga"tegijamehi" mäletan ka siin labidavarre juures kunagi ehitistel tegutsemas enesekiituse juttuga, olid muide kõvad kommunistid ka. :yahoo:
haiduk
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 96
Liitunud: 28 Mär 2009, 10:23

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas haiduk »

anski kirjutas:
teadja kirjutas:Nojah,vaadates kellaaega,siis pole ime,et keelekasutus na sujuvaks muutunud.
Vaadates sinu eelnevaid postitusi, siis tundub,et oled leidnud koha kus ennast
välja elada.Hea seegi, peaasi, et suitsiidi ei korralda,see siin ju moes!Kui ikka on
kohe vajadus kedagi solvata,siis lase käia!
Nyyd siis nendest Crospiseni ahjudest, kas sinu meelest kolle ei kuulugi ahju
juurde,et räägid ainult lööristikust.Vat see ongi point,et on suudetud kolle ja
lööristik tervikuks liita.Koos lisapölemisöhu kanalitega koldes.Ainult idioot vöib
sellepeale tulla,et koldesse-20 kraadist lsapölemisöhku suunata.Nyyd asi nii,et
sinuga siin jagelemine ei vii kuhugi,nii,et ilusat hommikut!
Tere Teadja!

Mis see Sinu asja millal mina siia postitusi teen, foorum igastahes 24t lahti? Tegelen nüudse tööga peamiselt kodus ja kui ei enam saa hästi magatud selja tõttu hakkan siis millegi tegelema.

Jah, tuntub et siit leidub ka mõttekaaslasi, tore on siin olnud osaleda. Ühtegi sarnast jonnivad tainast ma veel siin ole kohanudgi.

Milles nüüd enam suitsiidi selles eas tasub teha? Kui selleste geenidega siin ilmas veel 20-aastat elus suudab endat hoida, nii vikatimees on tõenäölist juba olnudgi ukse taga koputamas. Mu oma isa suri 50-aastaselt minu sülle müüritellingutel infarkti. Nüüd olen juba 6 aastat vanem.

"Sinu pointtist" ma just rääkisingi. Seda on juba 70/80-ndal tehtud aga sellest loobuti just selle pärast, et ole mingi mõistust koldesse tuua talvekülmadel lisaõhku.

Ainus "uudis" kui sedagi võib nii õelda on "soojapuhur" sellise ahju kallal. Minu arust seegi mõttetu värk. Seda nagu lisaõhuvarustust pidab veel juurde tellide ehk siis lisa maksta.

Kasuteguriks selle Cronspiseni ahile reklaamitakse "saati 87%". Müüritude kütteahju (langevat lõõrid) see on uurimuste järgi vahemikus 80-85%, ehk siiski üsna sarnane võrreldades seda Cronstedt-Wrede lõõristikuga.

Tahaks õelda, et sellel toppeltlõõristkul (ka Uunisepa mudeleis jms.) midagi vastu endal pole. Aga selle hinna ja kaaluga täitsa mõttetu asja taolised ahjud vähemalt enda maja kütmiseks.

Aga Sina Teadja oled veelgi mõttetum kui ühtki tehaseahi. Ja pottsepa töödel Sinul on vaevalt olnud muud pistmist kui segu tegemine ja kivide tassimine. Sarnasi oma suuga"tegijamehi" mäletan ka siin labidavarre juures kunagi ehitistel tegutsemas enesekiituse juttuga, olid muide kõvad kommunistid ka. :yahoo:
Algselt oli huvitav. Ikkagi naaber ja igati asjalik. Aga noh ei suuda sinagi vooluga võidelda ja aldis oled sappi pritsima, mis selle mõte on? Ei me ette tea, mis elu dshfjkdsf
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Mis kuradi sappi :shock: Mida peaks küll ühele täielikule jobule veel paituseks silituseks laulma :blush:

Võta palun üks teadja postitus kaitsvalt arvustada. Näita üks koht sealt eeskujuks :confused:
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
kaminahi
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6486
Liitunud: 22 Dets 2006, 09:27
On tänanud: 398 korda
On tänatud: 194 korda
Kontakt:

Re: Hobipottsepp toimetab

Lugemata postitus Postitas kaminahi »

Yaager kirjutas:Pole paha, Sa Raivo näed meedias vähemalt 10a younger!
Oma hinge ei või müüa.

http://www.youtube.com/watch?v=t19RdQ09 ... re=related
Hea tava on arvustada inimeste mõtteid ja arvamusi, mitte isikuid endid, ning oma arvamusi argumenteerida.
tel. 54514881 OÜ Ahjumaailm, http://www.ahjumaailm.ee
koostöös http://www.unibuild.ee
------------------
www.ehituspenskarid.com
Vasta