programmkell

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Tobi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 26 Veebr 2011, 20:47
Asukoht: TARTU
On tänanud: 1 kord

programmkell

Lugemata postitus Postitas Tobi »

Tere,kas keegi oskab juhatada kus-kohast võiks leida (arvutisse laadida) Theben TR610s eestikeelse kasutusjuhendi ?
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Kahju kui keeleoskus pidurdab. Muus keeles on neid küll ja veel. Vbl aitab see elektrikaup.ee lehelt küsimine ? Ise nad seda müüa pakuvad. Mingi jutt on seal kah http://www.elfafoorum.ee/threads/61249- ... kasutamine
Allan
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 215
Liitunud: 08 Nov 2006, 16:23
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 8 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas Allan »

Lisa Google otsingusse "site:.ee" et leida ainult .ee lõpuga domeene ("Theben TR610s site:.ee") ja on suur tõenäosus leida eestikeelset materjali.

Edit: võtsin oma näite siit ära
Viimati muutis Allan, 26 Okt 2012, 09:27, muudetud 1 kord kokku.
alexk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 27 Mär 2006, 20:13

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas alexk »

Allan kirjutas:Lisa Google otsingusse "site:.ee" et leida ainult .ee lõpuga domeene ("Theben TR610s site:.ee") ja on suur tõenäosus leida eestikeelset materjali.
Näiteks selline asi tuli välja: http://www.jaotusvork.ee/fileadmin/fail ... juhend.doc

Antud juhendi puhul tegu on 610 top2 juhendiga , täiesti erinevad asjad ja sellest juhendist asja pole. Elfa lehepeal käib jutt ilma S-ta versioonist. ( see millel eraldi reseti nuppu ei ole)
Olen neid kellasid hulgim programmeerinud, muidu on suht loogiline, kuid kella ikooniga nuppu peab kogu kellaaja ja päeva sisestamise ajal all hoidma ja kui vahepeal lased nupust lahti ja hiljem üritad päeva paika panna, siis ei õnnestu, tuleb reset ja otsast peale.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Peale pikka sobramist leidsin inglisekeelse juhendi täpselt TR610S mudeli jaoks(7 nupuga mudel). Kui huvi on siis anna oma email, see on 470k pdf fail. Aga tõlkida ma küll ei viitsi.
rein113
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1113
Liitunud: 06 Apr 2009, 13:05
Asukoht: Pärnu
On tänanud: 57 korda
On tänatud: 41 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas rein113 »

Võta arhitekt. Tuleb odavam.
Ksuuk
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 98
Liitunud: 09 Juul 2006, 12:21

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas Ksuuk »

dumbuser kirjutas:Peale pikka sobramist leidsin inglisekeelse juhendi täpselt TR610S mudeli jaoks(7 nupuga mudel). Kui huvi on siis anna oma email, see on 470k pdf fail. Aga tõlkida ma küll ei viitsi.

Noh nüüd jõudsin otsinguga siia. Ehk kas see juhend on Sul veel alles?
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

On. Otsimine võttis ülimalt pikalt aega kuna töökaaslase soovitusel toppisin enda arvutisse selle debiilse Win7. Seal pole aga otsingut olemas. Ja windows exploreri ülaosas olevat otsinguakent mul ka ei ole. Üleüldse on see 7 ilge jõledus kasutajapoolsete võimaluste osas, eriti kui oled XP'ga harjunud. Kuhu seda faili vaja on ? P.S. See on ingliskeelne pdf.
Ksuuk
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 98
Liitunud: 09 Juul 2006, 12:21

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas Ksuuk »

dumbuser kirjutas:On. Otsimine võttis ülimalt pikalt aega kuna töökaaslase soovitusel toppisin enda arvutisse selle debiilse Win7. Seal pole aga otsingut olemas. Ja windows exploreri ülaosas olevat otsinguakent mul ka ei ole. Üleüldse on see 7 ilge jõledus kasutajapoolsete võimaluste osas, eriti kui oled XP'ga harjunud. Kuhu seda faili vaja on ? P.S. See on ingliskeelne pdf.

Panin Sulle PS -i. Tänud ette.
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas madis64 »

dumbuser kirjutas:töökaaslase soovitusel toppisin enda arvutisse selle debiilse Win7.
Oota, kuni Win8-ga pihta saad :mrgreen:
dumbuser kirjutas:Seal pole aga otsingut olemas.
Mis see siis nagu on :scratch:

http://windows.microsoft.com/en-us/wind ... ows-search

Võid ju näiteks ka seda kasutada:

http://fsl.sytes.net/ssearchxt.html

- ega elu Win7 installiga otsa lõpe :hello:
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6165
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 76 korda
On tänatud: 138 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

madis64 kirjutas:Oota, kuni Win8-ga pihta saad
OT:
Minul jäi Win7 üldse vahele. Win8 on väga hea ja kiire süsteem. Eriti veel kui harjumuspärane START nupp sellele lisada.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Täiesti OT aga ainuke hea asi mis ma selle 7 puhul leidsin on see, et USB seadmetega ühenduse taastamisel ei pea enam füüsiliselt pistikut välja kiskuma. Veel on ta lõpuks suuteline ka kettasuurusega ise hakkama saama. Igasugune tilulilu ja kõik need venivad/hüppavad /vigisevad ja "oh ma tean ise kuidas sul parem on" tüüpi asjad ajavad aga lihtsalt närvi. XP otsing oli lihtne, stardis oli kast ise määrasid mida ja kuskohast. 7 puhul aga ei ole mul seda otsingut kuskil. 8't pole veel proovinud aga töökaaslase masinat nähes ei tahagi proovida.
Madisele : ma ei tea kas Sa ei viitsinud lugeda või ei saanud aru aga mul EI OLE seda search akent ei Stardis ega ka Win exploreris. Ise keelasin nad ära, sest stardi puhul ei suutnud ma seda kannatada. Nimelt olen XP puhul hrajunud, et kui vajutad Start nuppu ja tekkivas menüüs on kordumatu täht siis pannakse see asi ka kohe käima. Näiteks Calculatori ristid ümber arvutajaks. Ja siis läheb ta käima kahe nupuvajutusega. Start ja A. Ja ongi kõik. 7 puhul vaikimisi sellist asja ei ole. Seal saad oma asja kuskile aknawse tokida ja siis käima venitada. Palju rohkem toksimist. Kui aga oled eelmisega harjunud siis tundub see muudatus täielik taandareng. Seda saab ümber teha, et oleks nagu enne ja tegingi. Eile üritasin ka tagasi teha aga see search aken enam ei tekkinud. Kuidas ma selle win exploreri searchi ära korjasin seda enam ei mäleta. Aga seal oli sama teema. Mul on kataloogis kümneid faile. Enamvähem orienteerun failide algustähe järgi. Aga see lollakas 7 hakkas sinna search aknasse kirjutama. Kui Win 8 on veel mingi "tootearendus" siis ilmselt tuleb teha masin kus on siis 7 või 8 või mingi muu asi aga kasutamiseks on virtuaalne masin mis tiksub XP otsas. Lisaks töötas mul XP64 peal ka see paljukirutud LiveMessenger, mis teoorias oleks pidanud juba kevadest saati kinni olema. Aga kuu aega tagasi, kui mul oli veel XP siis töötas see messenger kah. Üleüldse hakkas jama sellest peale, et XP ei oska suurema kui 2T kettaga normaalselt ümber käia.
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas madis64 »

OTjätk (dummyle):

Iga asja võib teha mitut moodi ja võib ka jätkuvalt taguda pead vast seina kurtes, et raadiojaamade vahetamisjärjekord sama automudeli uuel põlvkonnal on kerimisnupul vastupidiseks muudetud, kuid võib ka selle muutuse lihtsalt selgeks õppida.

Otsing - kasuta muud otsingutarkvara kui Win standardvahend, mida maailmas enam kui üks leidub.

Programmi kiirklahv - loo otsetee ja omista sellele soovitud kiirkäivitusklahv.

Soovid jätkata (osaliselt) XP keskkonnas - võta kasutusele XPMode.

:hello:
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Palju asju võib teha. Aga uba on selles, et kui sa ostad uue auto siis on suunatulekang ikka samas kohas. Raadionupud on ikka samas kohas, kuigi vbl sassi aetud. Aga pill keits arvas, et paneks selle suunatulekangi kõrvalistujale paremale poole. Ja raadionupud võiks tahaistemele tõsta.
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas madis64 »

No aga palka siis autojuht ja peale seda on sul suht savi, kus tuledelülitid asuvad (teema kontekstis - Windowsist kasuta ainult OS-i ja elu elamiseks kasuta sobivat kolmanda osapoole tarkvara, mille loojad oma kliendibaasi natuke suurema pieteeditundega suhtuvad). :hello:
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Äkki on veel mingit tarkust jagada ? No, et kuidas vett keeta või aknast välja vaadata. Munakeetmisega ma ilmselgelt hakkama ei saa, seega nii keerulist asja ära hakka isegi seletama. Aga muidu tänan abivalmiduse eest.
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas madis64 »

dumbuser kirjutas:Äkki on veel mingit tarkust jagada ? No, et kuidas vett keeta ....
Es tiä nüid ütelda - oled sa nuppudeta induktsioonpliidiga seda proovinud :roll:
kah külaline
külaline

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas kah külaline »

Mul ka sama võimalus, et sain vana kella endale. Kilbis see töötanud üle kaheksa aasta, et mõtlesin ka boileri lülituseks seda kasutada aga ei tea kaua see liitium element seal sees veel vastu peab? Muidu saadud asjad ju kipuvad ruttu lõppema. Plaan teha eraldi kilp boileri juurde, kus oleks kell, kontaktor, RVK ja 16 A kaitselüliti. Aga kui kell otsad annab siis muudel jubinatel pole seal enam mõtet. Kell ise seisnud niisama mai kuust saati.
On äkki kellelgi kogemusi?
A.S.
külaline

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Mingit liitiumi seal sees nüüd küll olla ei tohiks, tavaline/suvaline nikkelaku on. Aga see aku on täiesti vahetatav, isegi siin foorumis keegi asja ette võtnud. Kell ise küll veidikene teine, aga vahet pole, viitsimise asi rohkem.
viewtopic.php?f=8&t=39934
alexk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 27 Mär 2006, 20:13

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas alexk »

Sõltuvalt tootjast mindi NiCd akult üle LIioon patareidele eelmisel kümnendi algul. NiCd aku elueaks võib arvestada ca 6-8 aastat, Li-ioon patareil 8-12 aastat. Eluea pikkust mõjutab ümbritseva keskkonnatemperatuur. Nii, et Sinu kella reservtoiteallika eluiga hakkab lõpule lähenema. Samas patarei/aku mittetöötamine ei tohiks kella kasutamist veel segada- tüütu muidugi peale igat voolukatkestus programmeerida.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Kas tõesti istub see programm kah toitega mälus ? Ma siiani arvasin, et see toide on ainult kella tiksutamiseks. Kuigi ka see kellaaja näppimine on üsna tüütu.
alexk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 27 Mär 2006, 20:13

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas alexk »

Nii programm kui kellaaeg püsivad mälus seni kuni on toide, vahet ei ole kas selleks toiteks on reservtoide(aku) või põhitoide. Kui aku on surnud, siis põhitoite kadumisel tuleb nii programm kui ka kellaaeg uuesti sisestada. Aga jah- programmi ja kellaaja seadistamine on tüütu tegevus, eriti vanema põlvkonna kelladel.
adneycandy
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Apr 2016, 16:11

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas adneycandy »

kellaaeg uuesti sisestada. Aga jah- programmi ja kellaaja seadistamine on tüütu tegevus, eriti vanema põlvkonna kelladel.
Külaline
külaline

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kust võiks neid EE poolt maha võetavaid kelli soodsalt saada? Peaks ju sadu tuhandeid olema.
See võiks olla EE poolne abi inimestele säästmisharjumuste loomiseks. Ühtlustaks võrgu koormusgraafikut.

Mina võtaks nii 5 tükki. Soovitavalt Thebeni omi.
Külaline
külaline

Re: programmkell

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Minu teada EE müüb neid (arvestid+kellad) edasi kolmandatele riikidele.
Eraisikute poolt paigaldatud kellad ja arvestid anti tagasi ja aegajalt on neid näiteks internetis ka müügil olnud näiteks ostas.
Vasta