Kivikatuse hinnad hetkel Soomes?

siin arutletakse selle üle, palju tööd või materjalid maksavad. Tööpakkumisi siia mitte teha!
Sonna666
külaline

Kivikatuse hinnad hetkel Soomes?

Lugemata postitus Postitas Sonna666 »

Tervist!.
Pakuti tööd Soomes, tööks kivikatused.
Objektiks oleks siis uus maja,vermid eelnevalt juba peal.
Vaja paigaldada vermidele kile,distants,roov ja kiviladumine (lõikamine),harjakivid ,jalakäiguteed jne. 1800 ruutm. Katuse kalle suhteliselt lauge,umbes 30 kraadi.Viilkatus.Neli siseneelu.
Paluks teadjamatelt meestelt infot hetke hindade suhtes. Milline hind oleks normaalne mida mina kui töömees peaksin küsima ruudu hindeks (tööraha) firmalt( kile.roov.kivi)-tegemist eesti firmaga.
Tänan. Peeter
Sonna666
külaline

Re: Kivikatuse hinnad hetkel Soomes?

Lugemata postitus Postitas Sonna666 »

Tere.Kas tõesti keegi ei oska head nõu anda?
Kuidas on lood aga Eestis? Milline on õiglane hind mida töömees peaks firmalt saama?
Tänan. Peeter
Sonna666
külaline

Re: Kivikatuse hinnad hetkel Soomes?

Lugemata postitus Postitas Sonna666 »

Kuhu kõik katuse tegijad siis nüüd kadunud on?
Kahjuks ise ei ole katuse hindadega kursis ja seega küsingi läbi foorumi-see ju selle mõte ongi!
Hetkel on asi nii kaugel, et meile pakuti 2-3 euri ruudu eest( kile,roov,kivi).
Ma ei ole kül vb väga kursis hindadega kuid minu meelest see on ju ilmselgelt naeruväärvne :roll: või kuidas?
Tänan. Peeter
Kasutaja avatar
Elentino
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 521
Liitunud: 02 Jaan 2007, 16:39
Asukoht: Jõgevamaa/Tallinn/Soome
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Kivikatuse hinnad hetkel Soomes?

Lugemata postitus Postitas Elentino »

3,51€ korda lomakorvaus on miinimim tasu kile+distants+roov. Kivi tuleb eraldi veel. ca 4,4 on umbes koos lomakorvausega minimaalne + kivi laadumine. Alla 4€ kivi küll ei kannata laduda. Seega min tasu võiks olla 8,8€ ruut
Elentino teostab üldehitust!
Külaline
külaline

Re: Kivikatuse hinnad hetkel Soomes?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Sa Peeter ei tea ehitamisest vist veel midagi, et kahtled. Seda tööd ikka oskad teha? Kui oskaksid, siis teaksid ka palju küsida, et vähemalt tunnis enda normi täis saaks..... maksa siis kooliraha ära ja saad ehk heaks ehitajaks. Vähemalt järgmise katuseraha oskaksid siis juba ise küsida. Selle oleme me kõik, vähemal või suuremal määral, läbi elanud :lol:

taastaja
arnoe
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 10 Mär 2010, 19:37
Asukoht: eesti
Kontakt:

Re: Kivikatuse hinnad hetkel Soomes?

Lugemata postitus Postitas arnoe »

meil eestis maksti alles 8eur m2 kätte ,mõned aastad tagasi olin soomes katuseid tegemas oli tunnitöö,aga soomlane ise rääkis et mingi firma oli maksnud 16 eur -maksud,kas see on võimalik ei tea
Kivissaar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 22 Dets 2011, 19:09
Asukoht: Rakvere

Re: Kivikatuse hinnad hetkel Soomes?

Lugemata postitus Postitas Kivissaar »

Kui te nd mõtlete korraks.
Plekk katuse miinimum hinne mille firma soomes välja mööb on 27 € m2 tööraha.
Plekki on palju kergem panna kui Kivi. Esiteks juba mõõtmine et kõik sirgelt jookseks. Teiseks Roovi sirgelt panemine( natuke kõverroov ja juba jookseb kivi kõveralt) Pluss kivi ladumine. Enamasti lastakse soomes panna ka võrgud sarikate vahele et mesilased ja linnud katuse alla ei läheks. isiklikult kui peaks soomes kivi katust tegema (mida olen teinud seal päris palju) siis praegusel ajal firmana küsiksin alates 40 €m2

Mõni võib siin hakata vinguma et kallis ja värki.
Teile teadmiseks et 450 m2 katust tegime 3kesi 4 päevaga( see hõlmas ka tuulekaste, nende värvimist, vihmavee süsteeme, kõiki lisasid ja õhutuskorstnaid.
Arbeiter Grupp OÜ Kõik Ehitusest, Teraskatused otse tootjalt.
56863083
Vasta