mured EE, kilp posti otsa, ohtlik olukord

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
illukas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 30 Jaan 2011, 11:48
On tänanud: 2 korda

mured EE, kilp posti otsa, ohtlik olukord

Lugemata postitus Postitas illukas »

Ei teagi kust peale hakata, ühesõnaga teen eeltööd, ennem kui EE suhtlema hakkaks.
Mured järgmised:
*kilp sellises majaosas, mis läheb lammutamisele, katus laseb läbi ja on kehvas olukorras ja see kilp peab sealt hiikuinii ära minema
*lepingu järgi on liitumispunkt kannudel, kus midagi ei ole...
*voolumõõtja ilgelt vana ja vaadates eelmise aasta arveid siis kohati on meeletu tarbimine talviti (3k raha kuus) elektrikütet otseselt ei kasutatud, aegajalt vanainimesed
*kuna pisike põnn hakkab seal ringi jooksma siis on kolm posti mis on ohtlikus olukorras, kaks betoonposti on mõnusalt ära murenenud ja lisaks viltu, puupost ei hiilga altpoolt oma olukorraga- punased täpid pildil
*liitumispunkt on ohtlikult all ning ilgelt vanad kaablid, mina pisike mees saan sirutades katsuda seda isoleeritud käkerdist
*kuna need postid jooksevad minu maa pealt ja KESET krunti ning hoovi siis mäletamistmööda vanasti oli mingi taluvustasu õigus...? Tahaks nad natukenegi kõrvale saada

Raha ei taha maksta nagu alati, kuid vajalik oleks kilp majast välja saada, vastasel juhul jääb ta lihtsalt lageda taeva alla vihma ja pasa kätte (lammutan ümbert ära ja pole minu asi), kuna kilbi uks ei lähe korralikult kinni
Nõuandeid ja abi nedega suhtlemiseks

Ahjaa pilte ka:
Viimati muutis illukas, 27 Mär 2011, 18:26, muudetud 1 kord kokku.
www.inlink.ee
Linuxi baasil erilahendused
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4223
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: mured EE, kilp posti otsa, ohtlik olukord

Lugemata postitus Postitas Hiid »

minuarust siin muud ei olegi, kui kirjutada kiri ja öelda et tulge tehke oma värk korda. Seda enam, et nad oma kilpe mujale enam ei panegi, kui viimase posti otsa.
kaim
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 67
Liitunud: 28 Mai 2007, 12:49
Asukoht: Raplamaa
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: mured EE, kilp posti otsa, ohtlik olukord

Lugemata postitus Postitas kaim »

Eks teevadki, aga karta on et küsivad ka hea kopika. Mõned ajad tagasi siin jooksis analoogne teema läbi, kus EE ise tahtis, et liitumispunkt koos arvestiga tõstetaks majast välja tänava äärde ja tahtis selle eest korraliku tööraha kasseerida. Aga Mine kõigepealt uuri, mis nad kostavad. Ja kui hakkavad tööraha nõudma, siis alati on sul õigus tellida see töö mõnelt teiselt elektritööde tegijalt, kes ka sellel tegevusalal registreeritud. Usun, et leiad märksa odavamaid ja vähemalt sama kvaliteetseid tegijaid :hello:
illukas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 30 Jaan 2011, 11:48
On tänanud: 2 korda

Re: mured EE, kilp posti otsa, ohtlik olukord

Lugemata postitus Postitas illukas »

oleks see nii lihtne, et kirjutan kirja, kogemused mis siiamaani saanud olen Veolia ja EE on pehmeltöeldes oksele ajavad, seega peab ennast hästi ette valmistama.
Mis nendest loetletud punktidest võiks olla sellised probleemsed... Ma saan aru, et kilbi teisaldamise tasu võivad nad minult välja nõuda koos plommimisega aga kilp, voolumõõtja, kahetariifne arvesti peaks nagu ikka EE mure olema. Vastavate pädevustega elektrik on olemas, kes kilbi välja teisaldks.

Siis need postid, need on üpris muret tekitavad minu jaoks... Ja kas need kuradid peavad keset õue olema? Kui palju on mul sõnaõigust, et vedagu oma liin mööda krundi äärt?
www.inlink.ee
Linuxi baasil erilahendused
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6112
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 66 korda
On tänatud: 136 korda

Re: mured EE, kilp posti otsa, ohtlik olukord

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Kõik on läbirääkimiste küsimus, õiguste nõudmisega võib asja hullemaks teha. Kõige parem oleks oma piirkonna meister üles otsida ja rääkida enne klienditeenindusse minekut.
EE kodulehel on teenused kirjas. Kõigi ümberehituste eest võetakse raha, kui need on sinu tellitud.
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10643
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: mured EE, kilp posti otsa, ohtlik olukord

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Siin pole selge kus asub liitumispunkt ja kelle postid ja asjad on korrast ära. Tundub, et küsija omad ja siis pole muud kui rahakott välja ja papp lauale ning maksad.
EE-lt saad tema liini talumistasu küsida küll, kuid summad on naeruväärsed, mingi euro aastas.
EE omad postid, kui need on viltu, vahetab ise välja oma kulu ja kirjaga.
Kasutaja avatar
Elektric
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 12 Mai 2010, 13:13
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: mured EE, kilp posti otsa, ohtlik olukord

Lugemata postitus Postitas Elektric »

Täpsusta kõigepealt liitumispunkti asukoht.
Elektritööd, elektriprojekteerimine
illukas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 30 Jaan 2011, 11:48
On tänanud: 2 korda

Re: mured EE, kilp posti otsa, ohtlik olukord

Lugemata postitus Postitas illukas »

liitumispunkt oli õhuisolaatoritel sisendpostil AGA

Tänaseks lahenes olukord minu jaoks äärmiselt positiivselt:
*voolumõõtja vahetati välja
*post viidi krundi ääre poole, ei sega enam ja minu pärast võib ta seal olla
*sama vana kilp tõsteti koos kolaga välja psoti otsa- tegelt ise tõstsime aga vahet pole

mina igati rahul ja üllatunud sellise tulemuse peale
www.inlink.ee
Linuxi baasil erilahendused
Kasutaja avatar
Elektric
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 55
Liitunud: 12 Mai 2010, 13:13
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 1 kord

Re: mured EE, kilp posti otsa, ohtlik olukord

Lugemata postitus Postitas Elektric »

Siis on ju kõik hästi. Üldiselt lahenes jah üllatavalt hästi kliendi kasuks olukord. Sattusid ilmselt ametniku otsa kellel parasjagu hea tuju oli:)
Elektritööd, elektriprojekteerimine
Vasta