Kuidas teha põrandale soojustust

kuidas soojustada oma elamist
andre
külaline

Kuidas teha põrandale soojustust

Lugemata postitus Postitas andre »

palkhoonel on post vundament, ,põranda tala paksus on 18cm ja on maapinnast umbes 20cm kõrgemal,milliseid materjale ja millises järjekorras peaks need paigaldama.tegelikult ei tahaks alla õhuvahet jätta .Igasugune nõu on teretulnud
Kasutaja avatar
numan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 383
Liitunud: 15 Mai 2006, 16:16
Asukoht: Soome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

äkki kergkruusaga täita? :roll: ja mingit soojustust talade vahele...
___________________________
ts- "tegelikult olen ma loll" :)
Alati on alternatiivlahendus!
Kasutaja avatar
Chef
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 530
Liitunud: 22 Juun 2006, 11:27
On tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Chef »

miks ei taha õhkvahet? esteetilisest seisukohast?
kui tala paksuse all on mõeldud tala kõrgust, siis kuskil ma juba kommenteerisin, et 170mm villa jätab soojajuhtivuse lubatud piiresse. kui tahad täpsemalt teada, jäta koordinaadid.
Kasutaja avatar
Chef
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 530
Liitunud: 22 Juun 2006, 11:27
On tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Chef »

kui ainult esteetilisest seisukohast, siis võid ju visuaalse sokliefekti luua luja- või tempsiplaadiga, jättes ikkagi õhutamise toimima.
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

lugupeetud foorumlane chef, kui võimalik, ära tee kahte postitust järjest. Alati on ju võimalik muuta olemasolevat postitust :wink:
Kasutaja avatar
Chef
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 530
Liitunud: 22 Juun 2006, 11:27
On tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Chef »

lugupeetud veebimeister, kas mõne uue mõtte ilmnemisel peale "saada" nupule vajutamist pean ootama kuni keegi vahepeal ära kommenteerib et seejärel oma postitus teele saata? millest selline probleem üldse?
Kasutaja avatar
veebimeister
Administraator
Administraator
Postitusi: 474
Liitunud: 28 Jaan 2005, 13:05
Asukoht: Tartu
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 18 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas veebimeister »

Chef kirjutas:lugupeetud veebimeister, kas mõne uue mõtte ilmnemisel peale "saada" nupule vajutamist pean ootama kuni keegi vahepeal ära kommenteerib et seejärel oma postitus teele saata? millest selline probleem üldse?
ma rääkisin ju, et oma postitust saab hiljem muuta ka (kui tekkis uus mõte ja keegi ei ole vahepeal komminud). Probleem seisneb selles, et iga uus postitus lisab andmebaasi päris mitu lisakirjet, mis võtavad omakorda ruumi. Üldjuhul kõikides suuremates foorumites olen kohanud sellist kahekordse postituse piirangut.
andre
külaline

Lugemata postitus Postitas andre »

Chef kirjutas:miks ei taha õhkvahet? esteetilisest seisukohast?
kui tala paksuse all on mõeldud tala kõrgust, siis kuskil ma juba kommenteerisin, et 170mm villa jätab soojajuhtivuse lubatud piiresse. kui tahad täpsemalt teada, jäta koordinaadid.
just nimelt .esteetilisest seisukohast ja samas mõtlesin ,et ehk oleks põrand ikka naca soojem ka kui tuul alt vilinal läbi ei käi ja äkki saaks kuidagi hiir rotto ka eemal hoida?samas õhutust on ka nagu vaja ju alla. rohkem inffi oleks abiks. adre on andre55@hot.ee

tänades
Vasta