gaasiküte

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Franka
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 09 Apr 2005, 13:44
Asukoht: Tallinn

gaasiküte

Lugemata postitus Postitas Franka »

Tere, tublid ja targad inimesed!
Kavatsen korterisse paigaldada gaasikütte. Millest alustada? Millise firmaga tasub Tallinnas asja ajada?
maarja
külaline

endal sama mure...

Lugemata postitus Postitas maarja »

Kavatsen täna Magvalessi poole pöörduda. eks annan teada, kuidas läeb. Kui ise midagi teada saad, võiksid ka mulle teatada:)
Franka
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 09 Apr 2005, 13:44
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Franka »

Tere, Maarja! Kuidas sul selle gaasikütte asi edeneb. Paistab, et mehed ei taha meid aidata. Äkki saadad mulle oma meiliaadressi, siis saaksime paremini kosulteerida sel teemal. Mul on üks sõbrants ka sama probleemi ees. Vbla saame mingisse firmasse hulgirünnaku teha. Paarist kohast olen juba pakkumisi saanud ka.
Piret
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 28 Mär 2005, 15:11
Asukoht: Tallinn

gaasiküte

Lugemata postitus Postitas Piret »

Franka - kui tohib küsida, millist süsteemi plaanid paigaldada? Radiaatoritega või vesipõrandakütet? Kui suurele pinnale tehti pakkumised ja mis need hinnad tulid ka? Otsin ise korterit ja kui leian siis sellise kuhu kah gaasiküte panna, vesipõrandaküttega. Tahaks teada, milliste summadega peaks arvestama.
Franka
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 09 Apr 2005, 13:44
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Franka »

Mul on korter kahel tasapinnal ca 85 m2.
Osa tuleb radikate, osa põrandaküttega
Üks pakkumine oli ilma torukütte materjalideta, aga eks neid pakkumisi on seinast seina. Õige ülevaate saab siis, kui pakkujad on ikka vähemalt korteri plaani näinud.
Hinnad on 50 ja 70 tuhande vahel praegu. Kavatsen kaubelda :P
fixx
külaline

gaasiküte

Lugemata postitus Postitas fixx »

junkersi katel 10500,gaasitrass keldrist korterini,gaasimõõtur ja paigaldus 6500,radikad jätsin vanad veneaegsed malmist,vasktoru radikate ühendamiseks ja muud vidinad 2500 niisiis 19 500eeki.
siim
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 18 Mai 2005, 22:01
Asukoht: Tallinn

to:fixx

Lugemata postitus Postitas siim »

kes sul sellise raha eest tööd ära tegi? endal põletav soov saada ka seadmed paigaldatud kuid siiamaani hinnapakkumised on pehmelt öeldes kirved olnud.
Marianne
külaline

Lugemata postitus Postitas Marianne »

Mis siis sai teie ettevõtmisest?
Endalgi plaanis paigaladada gaasiküte kolme kõrvutiasetseva korteri peale...nüüd ei tea, kas panna igasse korterisse oma katel või siis kuidagi jagada? Korterite suurused 40, 40 ja 30 ruutmeetrit.
kikuke
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 23 Aug 2005, 22:15

Lugemata postitus Postitas kikuke »

tere tüdrukud.Olen vist sootuks hiljaks jäänud,aga ka endal plaan gaasiküte panna.Võibolla soovitate mida endale paigaldasite ja kuhu poole nüüd jooksma peaks hakkama?
siim
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 18 Mai 2005, 22:01
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas siim »

Ühe katlaga on odavam ära kütta kolm korterit nii väikest kui et paralleelselt ehitada kolm eraldi süsteemi. Samas peab naabritegga hea klapp olema muidu pärast külma ilmaga sooja hoovad õela naabrimuti käes ;)

ise tarbinud aasta gaasikütet, sama süsteem annab ka sooja vee. mugav on kindlasti. samuti on kontroll millal kütteperiood algab. raha poole pealt keskmine kulu kuus aasta pelae laiali jaotatuna on kuskil 600 krooni. mis tähendab et suvel kulub kuskil 100-200 ning krõbedate külmadega nägin ühel kuul 1200 kroonist arvet. samas maja soojustamata korralikult nii et kindlasti kütan nautke ka ümbritsevat linnaõhku.
Vasta