"Torujüri" Tallinna kauplus

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

"Torujüri" Tallinna kauplus

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Hommik
Soojalt soovitan kõigile kes ei ole "torutöödes" spetsialistid kes täpselt teavad mis ja milleks kuhu käib vältida Tallinna "Torujuri" kauplust. Või vähemalt sealset Vahuri nimelist töötajat.
Käisin täna ja sisuliselt sain teada et olen idioot kuna julgesin küsida mis juhtub kortermaja sooja tarbeveega kui seda ajab ringi küttesüsteemi mõeldud pump. Vastuseks oli "rikub vee ära ja see maja pannakse kinni (?), me elame euroopa liidus (?), aasta on 2016 (?). Seda ja nii mõndagi veel anti mulle teada üpris ülbel toonil ise samalajal letil röötsakil nagu tiine täi vedeledes. :evil:
Keerasin otsa ringi ja "hääletasin jalgadega", õnneks on ka teisi poode kes ei ole veel nii rikkaks saanud et peaksid paljuks vaeva ühte tsirkulatsioonipumpa kortermajale müüja.
Või õigemini ma loodan et selliseid poode on ikka ka veel jäänud! :confused:

PS. Mure oli mul see et kortermajas vist 10+ aastat töötanud sooja tarbevee tsirkulatsioonipump hakkab ära väsima ja tahtsin teada mida nad asemele pakuvad. Esiteks selgus et meil küttesüsteemi mõeldud pump senini kasutuses olnud ja sellest ka minu küsimus mis siis ikka veega juhtub/juhtus. Ei saanud ma vastust sellele küsimusele ega ka uut sobivat pumpa.
Andrezz
külaline

Re: "Torujüri" Tallinna kauplus

Lugemata postitus Postitas Andrezz »

Ei veega juhtu midagi, lihtsalt pump ei kesta hästi.
Saada praeguse pumba andmed (kasvõi piltidena) andrezzz@online.ee ja äkki saab aidata ka näiteks torujürist soodsama hinnaga.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: "Torujüri" Tallinna kauplus

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Mul pole seal siiani midagi negatiivset juhtunud. Alati on mingi lahendus leitud. Aga ma satun ka korra aastas sinna. Ju siis pole veel "õige" tegelase otsa koperdanud.
Külaline
külaline

Re: "Torujüri" Tallinna kauplus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kusjuures sellel Vahurinimelisel müüjal võis olla õigus mitmes asjas. Esiteks kehtib EL maades nõue, et kasutama peab selleks konkreetseks otstarbeks mõeldud materjale ja tooteid. Mitte nagu me vanast ajast oleme harjunud, et suvaliste "rotinahkadega" parandame üks-kõik-mida.
Näiteks mina jälle ostsin ühest teisest väga esinduslikust ja tuntud kauplusest veeautomaadi joogivee tarbeks. Koju jõudes lugesin kasutusjuhendist, et seade ei ole mõeldud joogiveele. Oleksin olnud tänulik, kui müüja oleks mind informeerinud. Ehkki ma ei ole selle ala inimene, tundsin end idioodina valet toodet ostes. Samas kardan, et mine tea mis mürki see vee sisse eraldab, kuna selle detailid ei ole joogivee tarbeks.
toomas
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1304
Liitunud: 02 Veebr 2005, 17:31
On tänatud: 35 korda

Re: "Torujüri" Tallinna kauplus

Lugemata postitus Postitas toomas »

Tere.

Soojale tarbeveele on omad pumbad. Need on siis roostevaba või erisulamist sisuga. Aga on ka kallimad kui küttesüsteemi omad.

Ju siis oli Vahuril paha tuju. :(
Toomas.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: "Torujüri" Tallinna kauplus

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Seda et on mõistlik uus pump panna tarbeveele mõeldu mõistsin ma nii siis kui ka hetkel aga miks oli vaja seda seletades mulle "suhu sülitada"?
Huvitav kas firma omanikud ka nõus on et letis olev klienditeenindaja oma "paha tuju" klientide peal välja elab?
Igatahes üritan ise sealt eemale hoida ja ei näe põhjust seda kohta ka oma tuttavatele/klientidele soovitada.
Vasta