Radiaatorite ostmine Eestis

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
Fre
külaline

Radiaatorite ostmine Eestis

Lugemata postitus Postitas Fre »

Tere,
<BR>tundub asjalik foorum, proovin siis ka. Nimelt probleem selline, et tahtsime vahetada majal osa radiaatoreid aga esimese hooga jätsime tavalised plekkradikad kõrvale. Siis aga selgus, et malmi ja alumiiniumi osas on valik ikka eriti nigel. Ei tea kas ei suutnud kõiki võimalusi üles leida. Tellimise tähtajad igal pool 4-8 nädalat ja hinnad üle mõistuse - suurema vannitoa radiaatori eest tahetakse alates mingi 5 tuhat krooni. Kas keegi oskab soovitada Tallinna ettevõtteid, kes toovad normaalsetel tingimustel maale alumiiniumradiaatoreid, malmradiaatoreid ja ka konvektoreid (plekist, sarnaseid nagu Ratec) Tänud ette.
( radiaatorite ostmine )
eimar
külaline

Radiaatorite ostmine Eestis

Lugemata postitus Postitas eimar »

ostsin ka endale alumiiniumist radikad ja nüüd vannun et üldse vahetamise ette võtsin.asi nimelt selles et radikas nii õhuke et katlamaja pumba müra on kuulda(malm radikad olid massiivsed ja summutasid müra)nii et kui kergema unega siis võimatu magada. käisin tagant järgi poes uurimas ja müüjad laiutavad käsi.olex ise vaja radika külge aretada mingi müra summuti(resonaator).muidu liigub õhk küll radika vahelt paremini läbi ja tuba soojem.ja see ka veel et alumiiniumist ja plekk radikate peal ei soovitata pesu kuivatada .poest öeldi( see olex asja miinus pool)
velts
külaline

Lugemata postitus Postitas velts »

Eimar mis pump selist müra kül võib teha? Nimelt mul kül ei mürise alumiinium radiaatorid. Pesu kuivatamisest radiaatoril, see on sama kui katta radiaator tekiga kinni.
velts
külaline

Lugemata postitus Postitas velts »

FRE. Mul küll komplekteeriti terve maja radiaatorid nädalaga ni, et vaata mõni soliidsem firma.
Dima
külaline

Alumiiniumist radiaatorite müük

Lugemata postitus Postitas Dima »

Alumiiniumist radiaatoreid saate osta D.R. AS laost. Lembitu 6, Tartu
http://www.dr-sanitaartehnika.ee
Keijo
külaline

Radikad

Lugemata postitus Postitas Keijo »

Müüa renoveeritavast majast malmist ribiradikaid. Kindlasti leiad sobiva koguse, neid seal palju. Anna teada kui sul vaja, jõuame kokkuleppele.
Radikad normaalses korras. Heas korras oleks vist siis kui nad uued. Eks neid ole kasutatud- seega sissetöötand.
Ok kui huvi andke teada, muidu pean metallikokkuostu viima.
Sel juhul kahju kui kellelgi parasjagu vaja ja ma pasen sulatada.
Tänan tähelepanu eest.

Keijo
5248244
kiku
külaline

malmradiaatorid

Lugemata postitus Postitas kiku »

ostsin ise just firmast "toru-jüri" (pumba- ja katlakeskus on kaupluse nimi järvel) uued malmradikad (16 ja 14 ribi ja hind 3300.-) tallinnas asub kauplus järve keskuse hoovil ja viljandis on neil peakorter.ilusad ribid ja mina olen rahul.
insener22
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 214
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:11
Asukoht: Tallinn
On tänatud: 5 korda

re

Lugemata postitus Postitas insener22 »

Mina ostsin endale alumiinumist ja üldse ei kurda :D , hinnapoolest soovitaksin Vennad Dahle, asub Peterburi tee ääres.Hind oli igati hea ja kauba sain kohe kätte.Kui ma ei eksi oli 128 kr ribi, kevadel ostsin.
Priit Pärn
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 256
Liitunud: 18 Mär 2005, 22:37
Asukoht: Tallinn, Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Priit Pärn »

Päris hea koht radiaatorite soetamiseks on http://www.radiaatorikeskus.ee
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

[quote="velts"]Eimar mis pump selist müra kül võib teha? Nimelt mul kül ei mürise alumiinium radiaatorid. Pesu kuivatamisest radiaatoril, see on sama kui katta radiaator tekiga kinni;krt ise olen jobu!
Vasta