Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB probleem

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
prp11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Dets 2014, 00:04

Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB probleem

Lugemata postitus Postitas prp11 »

Tere. Kas kellelgi on tulnud ette sellise masinaga probleeme kaardiga ? Masin töötas ainult pool aastat ! Paigaldaja ei ole suutnud garantii korras asja korda teha juba 2-e nädala jooksul ?- kas see peaks olema normaalne aeg - või on probleemide lahendamine garantii korras normaalselt kuude pikkune üritus ? Kas tavakasutaja peab olema võimeline ingliskeelsete manuaalide abil ise viga tuvastama ( veakoodid ) ja paigaldajale teatama ( tehnikul võttis aega u. 40 minutit et viga oletuslikult tuvastada ja seda ka peale välisosa lahti võtmist ja mitmeid kordi katsetamist seadet käivitada ) ?
Plaanis paigaldaja tagasiside puudumisel kutsuda kohale mõni teine firma asja korda tegema ja kulutused paigaldajalt sisse nõuda !- kas seline tegevus on kellelgi enne ette tulnud ?
Külaline
külaline

Re: Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB probleem

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui Sa hambaarsti juures käid , kas siis nõuad ka et suu poole tunniga hammastest tühjaks tehakse?
Kui ei tehta siis kutsud juristi , kelle töötund maksab....
Garantii pikeneb selle aja võrra, mille jooksul seade ei töötanud.
Kyülaline3
külaline

Re: Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB probleem

Lugemata postitus Postitas Kyülaline3 »

Ma arvan et see on täiesti normaalne et asjad riknevad.
Elektroonika on juba kord nõrk erinevatele voolu kõikumistele.
Pigem pole see seadme viga vaid meie energiafirma.

U 40min on ka täiesti normaalneaeg vea deffekteerimiseks kui peab välisosa lahti kiskuma.
Minul tehti sarnane asi korda kolme poole nädalaga.
Siis oli katki uus telekas. Ja suve keskel, ehk polnud parasjagu jõulud.
prp11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Dets 2014, 00:04

Re: Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB probleem

Lugemata postitus Postitas prp11 »

Nagu ma aru saan- siis vait olla ja edasi teenida.... ???
Hea et see õhksoojuspump ei ole mul ainuke kütteallikas - ei kujuta ette näiteks sarnast olukorda mõnes Kodutunde saates paigaldatud õhksoojuspumbaga kodule- kus see on ainukeseks kütteallikaks ?
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6111
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 66 korda
On tänatud: 136 korda

Re: Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB probleem

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Kyülaline3 kirjutas:täiesti normaalne et asjad riknevad ... pole see seadme viga vaid meie energiafirma
Esiteks väga vastuoluline jutt ja teiseks täielik jama. Ei kõigu see vool meil nii väga midagi ja tänapäeval seadmete passis tavaliselt kirjas, et lubatud toitepinge 100 - 250 V.
Külaline
külaline

Re: Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB probleem

Lugemata postitus Postitas Külaline »

prp11 kirjutas:Nagu ma aru saan- siis vait olla ja edasi teenida.... ???
Hea et see õhksoojuspump ei ole mul ainuke kütteallikas - ei kujuta ette näiteks sarnast olukorda mõnes Kodutunde saates paigaldatud õhksoojuspumbaga kodule- kus see on ainukeseks kütteallikaks ?
Kui remondimees hakkas tegutsema siis see on ikkagi parem kui mitte midagi.
Foorum on selline väitlemise koht kus ka töömees saab oma arvamuse öelda. Seega ehk saab "K staromu novomu godu?"
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB probleem

Lugemata postitus Postitas madis64 »

prp11 kirjutas:Paigaldaja ei ole suutnud garantii korras asja korda teha juba 2-e nädala jooksul ?- kas see peaks olema normaalne aeg - või on probleemide lahendamine garantii korras normaalselt kuude pikkune üritus?
Mida (millist tähtaega) paigaldaja peale vea tuvastamist lubanud on?

Ning tänapäeval ei ole kuudes mõõdetav remondiaeg, kui mingit kallimat ja haruldasemat varuosa mingil põhjusel lähemalt kui Jaapanist ei leidu, midagi imekspandavat.

Iseasi, kas sellisest vähevõimekast firmast pumpa ostma peab...
prp11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Dets 2014, 00:04

Re: Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB probleem

Lugemata postitus Postitas prp11 »

Mida (millist tähtaega) paigaldaja peale vea tuvastamist lubanud on?

Ning tänapäeval ei ole kuudes mõõdetav remondiaeg, kui mingit kallimat ja haruldasemat varuosa mingil põhjusel lähemalt kui Jaapanist ei leidu, midagi imekspandavat.

Iseasi, kas sellisest vähevõimekast firmast pumpa ostma peab...

.... ega konkreetset pole lubatud- peale minu küsimist meilitsi 4 päeva pärast peale tehniku kohal käimist teatati ( muidugi meilitsi ! ), et osa nende laos juba eelmine nädal olemas - oodaku ma nüüd paigaldusjuhi teadet - aga nüüd vahel jõulud ja aasta vahetus - nii-et jälle 2 nädalat.......... ! Ja firma ei ole väike- sai valitud soodsama hinna pärast- ja asi sujus kiiresti. Tigedaks ajab just asja venimine, kuri plaan võtta aasta lõpus pakkumine ja töö kelleltki teiselt asja korda tegemiseks ja kulutused neilt sisse nõuda , eks näis kuidas läheb........
prp11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Dets 2014, 00:04

Re: Mitsubishi Electric MSZ-EF35VEB probleem

Lugemata postitus Postitas prp11 »

Probleem lahendatud. Aasta eelviimasel päeval keset tuisku vahetati garantii korras kaart ära, asi korras !
Vasta