Pelletkatla valimine

küttesüsteemid, millega ja kuidas kütta
pilot
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 14 Veebr 2006, 22:53

Pelletkatla valimine

Lugemata postitus Postitas pilot »

Pikalt olen valinud omale kütteseadet ja tarbevee soojendajat. Aga nüüd ei suuda valikut teha, sest ei tea mis on hea ja mis mitte. Silma jäi Kalvise K-5-20DG ja ESBE Pelle katlad. Mida kasutajad arvavad või on mõnel kasutusel ja oskavad soovitada.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Endale on silma jäänud selline asihttp://www.alkpipes.ee/main/udocuments/ ... _veidi.pdf
pilot
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 14 Veebr 2006, 22:53

Lugemata postitus Postitas pilot »

Vaatasin ka seda katelt, kuid see langes valikust välja mõõtmete pärast. Nimelt asi selles, et tal integreeritud punker 220 L ja suurema varu etteandmiseks peaks tegema lisasüsteemi punkri täitmiseks (teinekord on maja 2-3 nädalat omapead). Antud süsteemil on manuaalis kirjas, et on omadus tuhka koldest eemaldada. Huvitav kas see ka see ka reaalselt sedasi toimib?
Eduard
külaline

Lugemata postitus Postitas Eduard »

Endal on olemas Kalvise katelpliit K-4AB. Sellega olen väga rahul. Pikalt põleb ja sooja annab ka mõnusalt.
Käisin ka neid Kalvise katlaid vaatamas Tartu messil. Seal keegi tegelane, kes oli ostnud endale Kalvis 20DG. Kiitis küll selle taevani. Tal põleb punker kuskil 2-3 nädalat ning mingeid konkse ja imelike asju ei ole. Sellised asju olen omalt poolt kuulnud.
Vasta