Kus saan Eestis osta sarnase relee?

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
donaldtbd
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 91
Liitunud: 08 Nov 2019, 15:49
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Kus saan Eestis osta sarnase relee?

Lugemata postitus Postitas donaldtbd »

Tänud parandamast, muidugi pidasin võimsust silmas.
Just, püsivoolu puhul läheks pinge liiga kõrgeks, mis valgusallikale ju ei meeldiks. Püsipinge puhul on pinge, aga alati kindel ja valgusallikale sobiv ning vool sõltub valgusallika võimsusest.
Ehk siis kui toiteplokk piisavalt võimas, siis püsipingega võin homme otsustada, et tahan sinna veel 3 valgusallikat külge panna. Püsivooluga sellist luksust pole. Niiet endiselt ei ütleks, et püsivool universaalsem on.
jyrikg
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 221
Liitunud: 04 Veebr 2019, 10:01
On tänatud: 11 korda

Re: Kus saan Eestis osta sarnase relee?

Lugemata postitus Postitas jyrikg »

Millise toiteploki siis donaldtbd ostaks LED moodulile andmetega: Power LED 20W 32-34V 600-700mA naturaalne valge 4000K.
Rohkem andmeid müüja ei anna.
donaldtbd
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 91
Liitunud: 08 Nov 2019, 15:49
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Kus saan Eestis osta sarnase relee?

Lugemata postitus Postitas donaldtbd »

See küsimus ei haaku teemaga väga hästi. Kui me räägime universaalsusest, siis ühele konkreetsele näitele keskendumine läheb sellega vastuollu.
Minu väide oli, et kui on 12V püsipingega toiteplokk, siis sinna külge sobib ükskõik milline ja ükskõikk kui palju valgusallikaid, mis tahavad saada 12V ja mille võimsus ei ületa toiteploki maksimaalset võimsust. Püsivoolu puhul selline mugavus puudub. Niiet minu raamatus on püsipinge universaalsem ning ei nõustu väitega, et püsivooluallikaid on poes vähem saada, sest nad on universaalsemad.
Aga nüüd ma juba kordan ennast niiet kardan, et meie jutt ei ole enam popcorni vääriline :D Kuna meil mõlemal kodus LED-id põlevad, siis lähme parem sõpradena lahku ja loeme teema lõppenuks :)
Sbanger
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 17 Mai 2021, 08:52

Re: Kus saan Eestis osta sarnase relee?

Lugemata postitus Postitas Sbanger »

Saate esitada päringu firmale Nõrkvoolu Paigalduse OÜ

www.nvp.ee
Vasta