Pädevus, kiirelt ?

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Laganum
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Juul 2020, 23:44

Pädevus, kiirelt ?

Lugemata postitus Postitas Laganum »

Tervist, mul tekkis huvi B klassi pädevusetunnistuse saamisest.
https://www.riigiteataja.ee/akt/12853781

Tekkis küsimus, kui lubate. Ma olen siiamaani välja lugenud, et pädevuseksamile pääsemiseks on vaja dokumenti elektrialasest haridusest, töökogemust ja soovitavalt eksamieelset koolitust.
Nendest nõudmistest saan esitada ainult 11 aastat töökogemust ning koolitusest osa võtmine ei ole probleemiks.

Paberite suhtes saan esitada ainult baas keskhariduse, sellest tulenevalt küsimus Teile- mis oleks kõige kiirem viis/kursus/koolitus, mida saaksin esitada järelvalve ametile, mis rahuldaks nõudmisi hariduse suhtes ?
Kasutades VÕTA programme ? Osaleda (kui eksisteerivad) kiirkursustel, mis väljastavad vastava paberi ?
Antud hetkel, ei ole mul kõige suurem motivatsioon võtta osa õppeprogrammidest (kõrgharidus/kutseharidus), mis kestavad aastaid.
Ehk on kellegil kogemusi seoses olukorraga.

Ma tänan tähelepanu eest.
Kalvis
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 10635
Liitunud: 03 Veebr 2008, 14:02
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 288 korda

Re: Pädevus, kiirelt ?

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Minu teada nad arvestavad vaid TTÜ ja EPA ühe mingi kursuse lõpetanuid. Nii nad ise väitsid. Ülejäänud võivad käppa imeda.
Teoorias võid mõnelt pagulaselt lasta välja kirjutada Lumumba ülikooli elektriku tunnistuse kuid kardan, et selle väärtus on vaid paber millele kirjutad.
Vasta