Dimmer ja laelambid

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Pralle36
Uus kasutaja
Uus kasutaja
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 0

Re: Dimmer ja laelambid

Lugemata postitus Postitas Pralle36 » 26 Juul 2019, 09:53

JAH! See eraldabki sinusugused ja arusaajad :D
Mina ei olnud see, kelle rämpsu mode kustutama pidi. ;)

Ma ei tea, millises joodikute bandes sina oled aga minusugused ei saa tõesti mingist "JAH" vastusest aru kui teemas oli mitu punkti ja küsimust. Ja üleüldse mida sa siin teed kui asjast mitte midagi ei jaga ja vastata ei oska? Lööd viimased minutid sirgeks enne kui kell 10 saab ja märjukesele järgi minna võib? :D

Ints
Ehitusspets
Ehitusspets
On tänanud: 0
On tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Ints » 26 Juul 2019, 10:04

LED lamp ei anna nii madalat valgust kui minu dimmer talle vuukida proovib "esimese sentimeetri" peal.
LED pirni dimmerdamine ei ole nii lihtne,kui hõõglambi puhul.Kui võtta suvaline dimmerdatav LED pirn ja suvaline LED dimmer,siis asi ei pruugi korralikult töötada.Teatud LED pirnid koos teatud kindlate dimmeritega töötavad normaalselt.Sellised dimmerid on aga kallid (60.- + eur).Ühesõnaga,kui see dimmerdamine ei ole oluline,siis unusta see ära.Pane dimmeri asemele lüliti ja teema on sellega ammendatud.

Pralle36
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas Pralle36 » 26 Juul 2019, 10:32

Ints kirjutas:
26 Juul 2019, 10:04
LED lamp ei anna nii madalat valgust kui minu dimmer talle vuukida proovib "esimese sentimeetri" peal.
LED pirni dimmerdamine ei ole nii lihtne,kui hõõglambi puhul.Kui võtta suvaline dimmerdatav LED pirn ja suvaline LED dimmer,siis asi ei pruugi korralikult töötada.Teatud LED pirnid koos teatud kindlate dimmeritega töötavad normaalselt.Sellised dimmerid on aga kallid (60.- + eur).Ühesõnaga,kui see dimmerdamine ei ole oluline,siis unusta see ära.Pane dimmeri asemele lüliti ja teema on sellega ammendatud.
Aga miks siis tehakse LED lampidele üldse dimmereid? Ringi vaadates tundub see LEDide vilkumine üsna sage probleem.

Kas see "viimase sentimeetri" vilkumine on siis ka alajaamale niivõrd halb, et see tuleks lüliti vastu vahetada?

PraIIe36
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas PraIIe36 » 08 Aug 2019, 13:44

Nüüd, kus lamp juba mõned tunnid põlenud on, kadus igasugune värelemine ära.

On selle kohta selgitusi?

kalmaarikalmer
Uus kasutaja
Uus kasutaja
On tänanud: 0

Lugemata postitus Postitas kalmaarikalmer » 13 Aug 2019, 09:23

Pralle36 kirjutas:
26 Juul 2019, 09:53

JAH! See eraldabki sinusugused ja arusaajad :D
Mina ei olnud see, kelle rämpsu mode kustutama pidi. ;)

Ma ei tea, millises joodikute bandes sina oled aga minusugused ei saa tõesti mingist "JAH" vastusest aru kui teemas oli mitu punkti ja küsimust. Ja üleüldse mida sa siin teed kui asjast mitte midagi ei jaga ja vastata ei oska? Lööd viimased minutid sirgeks enne kui kell 10 saab ja märjukesele järgi minna võib? :D
Puhkus oli mõnus! Vastuseks sinu tsitaadile võib öelda, et neelud käivad vist ainult sinul, vaadates kui palju sa mainid alkohol, alkohoolik ja märjuke.

PraIIe36
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas PraIIe36 » 14 Aug 2019, 10:27

Puhkus oli mõnus! Vastuseks sinu tsitaadile võib öelda, et neelud käivad vist ainult sinul, vaadates kui palju sa mainid alkohol, alkohoolik ja märjuke.
Ja endiselt veel lahmid siin kui midagi öelda pole? Täitsa uskumatu tegelane.

Paistab, et ajud jätsid küll puhkamata. Vaevalt sa üldse puhkusel olidki, äkki viinaravil, miks muidu nii hinge võtsid... :rotfl:

Ole nüüd natukenegi normaalne ja säilita inimlikkus - kui tõesti midagi asjalikku öelda pole, siis ole lihtsalt vait.

PraIIe36
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas PraIIe36 » 14 Aug 2019, 10:29

Hmm, huvitav... Puhkus? Kas siis hetkel teed tööd, kui selliseid postitusi lisad? Peaks uurima, milline tööandja tooli soojendamise eest palka maksab ka.

Vasta