Tesla Saver ECO

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Tesla
külaline

Tesla Saver ECO

Lugemata postitus Postitas Tesla »

algtekst: http://www.kalale.ee/foorum/arutelu/9E33

tsiteeritud/kopeeritud tekst kalale.ee-st :
Jumala eest, ärge laske ennast lollitada selliste reklaamidega nagu
siin päris pikalt on lubatud püsida. Tegemist on suurepärase pettusega, reklaamist ei leia firma nime, aadressi ega telefoni numbrit. Toode ise on tühipaljas saast, mina jäin nädala lõpuks suure kahju kandjaks, sest reede õhtul kasutama hakates lõi läbi plommitud kaitsme, üles sulas
täis sügavkülmkirst, külmkapp koos sügavkülmaga, elektripliiti ei saanud kasutada, vannitoas elektriveesoojendaja ei töötanud kaks päeva - ühesõnaga elektri kokkuhoid missugune. Nüüd pean maksma elektriku väljakutse eest, plommi mahavõtmise eest 25€.
Mingi meiliaadress oli kuhu saatsin järelpärimise tagastamise kohta, sealt ei ole tulnud mingit vastust. Ühesõnaga täielik pettus. Miks kalale.ee lubab selliseid reklaame siia, kas tõesti on pea-asi, et makstakse hästi?

A.S.
külaline

Re: Tesla Saver ECO

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Olen tähele pannud, et kui inimene on idioot, siis leiab ta mõne suvalise mõttetu "imevidina" reklaami iga nurga tagant üles, olgu see ükskõik kui hästi peidetud. Justkui päevast päeva lausa otsiksid neid. Tundub, et raha põleb taskus, saaks selle aga ruttu-ruttu kellelegi ära anda. Sellest ei saa vaid aru, et miks nad hiljem igal pool hädaldama peavad.

Aga kes peaks lolli kaitsma tema enda lollide mõtete/mõtetuste eest? Lastekaitse on. Loomakaitse on. Tarbijakaitse on. Pedekaitse on. Misiganes "kaitsed" on. Lollikaitset paraku pole. Politsei ka igale poole ei jõua, lolle on selleks lihtsalt liiga palju. Mida teha?
 

Mati300
külaline

Re: Tesla Saver ECO

Lugemata postitus Postitas Mati300 »

Tuleb arendada välja nn. (liba)reklaamkaitse. Seda on tänapäeval rohkem vaja kui arvutitele viiruskaitset. Targad itimehed hakaku välja arendama!
Kuskilt ei saa eriti aru, et midagi valesti oleks. Lätipärane saidi nimi tekitas minus juba esimese kahtluse. Kunagi nägin saiti, kus lubati magnetitega parandada autode kütusekulu, mis oli samuti ''hästi läbimõeldud'' turundus.

Kasutaja avatar
Maaks
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 50
Liitunud: 04 Nov 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Tesla Saver ECO

Lugemata postitus Postitas Maaks »


Vasta