Kraanist tuleb elektrit :D

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kraanist tuleb elektrit :D

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Kui satub jälle ekraanile teema "Kraanist tuleb elektrit", tuleb mul ikka ja jälle mõte, et kas seda veevärgist tulevat elektrit kuidagi oma huvides ei saa ära kasutada?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Olaf
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 365
Liitunud: 30 Aug 2010, 12:29
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 10 korda

Re: Kraanist tuleb elektrit :D

Lugemata postitus Postitas Olaf »

Urmas kirjutas: 25 Jaan 2018, 20:30 ... tuleb mul ikka ja jälle mõte, et kas seda veevärgist tulevat elektrit kuidagi oma huvides ei saa ära kasutada?
...ikka ja jälle...
Vastus on ühene nii Sulle kui teistele - ei saa.
Miks Sind vaevavad küll sellised küsimused?
Igasugused katsetamised ja eksperimenteerimised elektriga sellistel puhkudel (oma huvides ärakasutamiseks) võivad lõppeda, nagu juhtus Pärnust pärit Richmanniga 18 saj. alguses. Hea, et nad on praegu Sul mõtete tasemel.
Nagu ma kirjutasin, on tegemist ohtliku rikkega antud juhul.
Lambivend
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 217
Liitunud: 03 Aug 2016, 20:00
On tänanud: 9 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Kraanist tuleb elektrit :D

Lugemata postitus Postitas Lambivend »

Huvitav.. Seda elektrilist vett juues võivad kaasneda supervõimed :O Eesti oma välk o_O
Külaline
külaline

Re: Kraanist tuleb elektrit :D

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Lambivend kirjutas: 26 Jaan 2018, 13:51 Huvitav.. Seda elektrilist vett juues võivad kaasneda supervõimed :O Eesti oma välk o_O
Eriti, kui on paigaldatud kõrgepinge südamestimulaator. Aga jamad hakkavad pihta siis, kui naine sügavalt silma vaatab ja ... khm, pead ta enne ära maandama, nagu need elektroonika tinutajad.
Tõsisemalt rääkides siis veepuhastusjaamades (kus on kasutatud roostevaba terast) on sellised voolud kurja juur ka roostetamist silmas pidades. Soomlased on välja mõelnud mingi katood-anood juhtmesüsteemi, kus kord kuus käiakse siis veepuhastusjaamas pumbaruumis mingis karbis mingit roostetavat jullat vahetamas.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10830
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kraanist tuleb elektrit :D

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Olaf kirjutas: 26 Jaan 2018, 10:28 Vastus on ühene nii Sulle kui teistele - ei saa.
Miks Sind vaevavad küll sellised küsimused?
Ma sain aru ja tean väga hästi, et seda kraanist tulevat elektrit kasutada ei saa, aga mind vaevab praeguse ja tulevase põlvkonna harituse tase. Et kõik aru saaksid, milles probleem, peab probleemi kirjeldamisel olema konkreetsem. Jah, ma sain aru küll sõnaühenditest "kraanist tuleb", aga mõeldi "kraanist saab", kuid, kuidas me hakkame tulevikus suhtlema? Või võimalikult väheste täishäälikuteta? WTF, OMG jnejne.

Ma arvan, et oskad nii sina kui ka teised asjalikud foorumi nõuandjad vahet teha, kas murega pöördujal on puudu teadmisi teatud valdkonnast või tegemist on harimatusega.

Minu märkused on sellepärast, et kunagi tehti ka minu mingile teema pealkirjale märkus, et võiks olla konkreetsem ja soovituste andjad leiaks kergemini muretseja.

Pole midagi suuremat kui pisiasjade kogum!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta