Väikesed LED allvalgustid

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
tol
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 07 Jaan 2016, 09:02
On tänanud: 1 kord

Väikesed LED allvalgustid

Lugemata postitus Postitas tol »

Olen mitmel eramajal märganud, et räästa alla on paigutatud sellised väiksemat sorti süvistatavad (mõnel tundub, et raam on üldse puudu) LED allvalgustid, aga ei suuda selliseid ühestki ehitus- ega internetipoest leida. Ma ei mõtle selliseid imepisikesi, mida saunas kasutatakse. Eemalt vaadates tundub, et kogu valgusti ongi pirni (nt GU10) läbimõõduga. Oskab keegi soovitada kust selliseid saab?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10852
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Väikesed LED allvalgustid

Lugemata postitus Postitas Urmas »

tol kirjutas:Olen mitmel eramajal märganud, et räästa alla on paigutatud sellised väiksemat sorti süvistatavad (mõnel tundub, et raam on üldse puudu) LED allvalgustid, aga ei suuda selliseid ühestki ehitus- ega internetipoest leida.
Kuidas ei ole? Pane märksõnaks "LED allvalgusti välistingimustesse" ja hakka sorima!
tol
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 07 Jaan 2016, 09:02
On tänanud: 1 kord

Re: Väikesed LED allvalgustid

Lugemata postitus Postitas tol »

Urmas kirjutas:Kuidas ei ole? Pane märksõnaks "LED allvalgusti välistingimustesse" ja hakka sorima!
Aitäh!

Siiski, kui kellelgi on isiklikust kogemusest konkreetsemaid näiteid oleksin tänulik. Mina ei suuda ilma raamita mudeleid leida, need mis ma leian näevad samasugused välja nagu tavalised siseruumidesse paigutatavad, nagu nt: http://glamox.com/ee/products/o77-r-led
Külaline
külaline

Re: Väikesed LED allvalgustid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Vaata äärerõngata kohta siit http://www.e-pages.dk/glamox/401/72 Seal on terve kataloog sorimiseks.

Lugesin selle lambi tootejuhendist paigaldamise kohta huvitava lause: "Maaler teeb augu plaatlakke."
Mis ajast tegelevad maalrid laelampide paigaldusega? :scratch: :)

Urmas
Külaline
külaline

Re: Väikesed LED allvalgustid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Auke kuskile plaadi sisse teha ei keela ükski säädus.
Vasta