elektrikilbi maksumus

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Andresx01
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Sept 2015, 18:56

elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Andresx01 »

Tere,

kas elektrikilbi maksumus koos juhtmete vedamisega majas sees (palkmaja)- 3500 EUR +km on hea hind ? Või tasuks veel uurida asja ?
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6111
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 136 korda

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Ma uuriks veel, kahtlaselt väike summa on.
tommy4
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 437
Liitunud: 06 Apr 2009, 09:15
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 8 korda

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas tommy4 »

Peab ikka pisike maja olema, kui selle hinnaga hakkama saab! Kas maja on 20 - 30 m2 ?
Andresx01
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Sept 2015, 18:56

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Andresx01 »

50 ruutu on jah
tommy4
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 437
Liitunud: 06 Apr 2009, 09:15
On tänanud: 13 korda
On tänatud: 8 korda

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas tommy4 »

Sel juhul on vast üsna õige hind.
Voolupulk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 101
Liitunud: 13 Jaan 2015, 18:14
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Voolupulk »

Mida selle 3500+KM eest saab? Kas ainult juhtmed majja ja kilbi, pistikuid-lüliteid ei panda? Kui neid ei panda, siis pole ilmselt hinnapakkumises sees ka mõõdistamist ning esmase kasutuselevõtu kontrolli(kui tegemist on uue majaga, esimesest postitusest ei järeldu, kas maja on uus või renoveeritav)...Kui selle raha eest saab kõik eelpool loetletu, siis on minu silmis tegemist väga hea diiliga...
Elektritööd Tartus ja mujal Lõuna-Eestis 5137 844 www.elekter24.ee
elektrivool
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas elektrivool »

Ei tea kus Te elate, aga näiteks Pärnu ja Pärnu lähedal (10-15km) hinnad on järgmised:

Eramaja 120-180m2 orienteeruv hind on 1800EUR.
Elektrikilp (mater.+montaaz) + manduse kompl.+freesimine (40m)+juhtmete vedamine+juhtmed+harudoosid+kinnitus.materialid. + Mõõtmised ja vist tunnistus ka oli hinna sees.
elektribool
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas elektribool »

Palun kontakti, kes teeb Pärnus sellise hinnaga. Mul endal ka ehitus pooleli.
Andresx01
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Sept 2015, 18:56

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Andresx01 »

juhtmete vedamine on veel lisaks 1900 eur + km

Mulle ikkagi tundub, et 3500 kilp + 1900 on veidi liiast ? Samas olen täielik võhik sellel alal, äkki see ongi õige hind. NB! Selle summa sees on ka kõik paberid muidugi !

Ei taha kindlasti vuhvlit asja teha- maja liiga kallis selle jaoks- ! Tegemist siis uue palkmajaga, kus kogu juhtmestik tuleb teha algusest peale- elekter majja toodud esikusse aga edasine töö tegemata.
elektrivool
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas elektrivool »

elektribool kirjutas:Palun kontakti, kes teeb Pärnus sellise hinnaga. Mul endal ka ehitus pooleli.
Elektrik punase autoga. FIEna töötab.
Rohkem infot pole...
Külaline
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

panen jälle siia selle vana infi, et esimese Tiskre (siis rikaste Tiskre) majade elektritöö olla saadud vähempakkumisel 25 000 krooni maja (+ km) .

Kommentaar, mida kuulisn oli, et selle raha eest sai siis igasse tuppa ühe pistikupesa ja sellegi ukse kõrvale.
Mis rohkem, see oli lisatöö ja teiste hindadega...

Aasta siis oli... ? :scratch:
Külaline
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

elektrivool kirjutas: ........
Eramaja 120-180m2 orienteeruv hind on 1800EUR.
Elektrikilp (mater.+montaaz) + manduse kompl.+freesimine (40m)+juhtmete vedamine+juhtmed+harudoosid+kinnitus.materialid. + Mõõtmised ja vist tunnistus ka oli hinna sees.
"vist tunnistus" ... kõlab nii, et sa ei paku ise vaid oled kuskilt midagi kuulnud... ?

lüliteid/pistikupesi endid sa ei maini - (neid on hinnaga seinast seina) - tähendab neid kah ei ole hinna sees?

Kui sa ikkagi juhuslikult asjaga kursis oled, siis puht tehniline küsimus on kah - sellise eramaja maandus - mitu ja kui pikka varrast ja palju vaskjuhet tavaliselt läheb?
Külaline
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

elektrivool kirjutas:Ei tea kus Te elate, aga näiteks Pärnu ja Pärnu lähedal (10-15km) hinnad on järgmised:

Eramaja 120-180m2 orienteeruv hind on 1800EUR.
Elektrikilp (mater.+montaaz) + manduse kompl.+freesimine (40m)+juhtmete vedamine+juhtmed+harudoosid+kinnitus.materialid. + Mõõtmised ja vist tunnistus ka oli hinna sees.
Tere.Selle raha eest ta võis tõesti saada 40 meetrit kaabelt koos freesimise/paigaldusega/kõik hinnas.Aga et kuni 180 m2 maja selle raha eest on isegi siis liialt väike kui ta materjali kuskilt varastaks.Kui see ei ole just ,,ühe kaabli,,süsteemis kulub sellise suurusega majale ligemale 1000meetrit erinevaid kaableid.
elektrivool
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas elektrivool »

Ma olen ise elektrik ja pakun inimestele kvalifitseeritud elektritööd.
Minu hea tuttav teostas majas kõik nn. üld ehitus tööd ja pakus mulle el.töid.
Minu hind oli ikkagi kõrgem kui 1800EUR. Aga omanik ütles kohe et "teine mees" pakub 10EUR/m2, firma tahtis 35EUR/m2.
Pärast ma paar korda spetsiaalsed külastasin objekti, tahtsin vaadata, kuidas see "teine mees" teeb.
Hm noh mis ma ütlen...Keskmine kvaliteet. Elektriku käekiri küll, aga mitte projekti järgi.
Maandus varras oli OBO + klamber+25mm CU.
armetud rotid
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas armetud rotid »

uskumatu kus elektrikud peavad ennast alles spetsialistideks, et siis 50m2 maja 5500 €. kuulge jobukesed. pange ennast põlema. laske naisel kõht täis sööta ja rääkige lauas kui vajalikud ja oskajad mehed olete, aga näed naisuke mul on oma hind ja alla selle ei müü ennast. ja sellepärast olengi aastaid töötu
50 m2 maja otsast lõpuni maks 2000 € on õiglane hind. kui teeb firma siis 3000 €. ja see peab olema siis töö täpselt nagu klient tahab koos ohtrate ümbermõtlemistega :twisted:
masöönsu
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas masöönsu »

Tundub, et ei saanud ka sina 3000€ enda elektritöid :lol:
olen nous
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas olen nous »

50m2 hind peab olema 1000 - 1200 hinna sees on: kilp+komplekteerimine. Maanduse kmpl. Juhtmed...klemmid...lisamaterial. Harudoosi. Puurimine. Pistikud...lulitid...mootmised eraldi. Siin klient ise calub mis sa soovib. Uhesonaga 50m2 maja koik komplektis, kui standartne lahendus...ja klien eu soovi naiteks LED valgusti dimmerdama, 1400-1600 EUR.
See on nn. haltuura. Kui maksud veel maksa, siis umb. 2100EUR. Jalle soltub kus objekt asub. Tallinnas on alati teised hinnad.
A.S.
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Vaat kui tore, juba 2 tegelast pakuvad teenust kuni 2000€ eest, väga tubli ja kiiduväärt algatus. Pange nüüd enda kontaktandmed samuti siia ilusasti kirja, muidu peavad kliendid töö endiselt mingite vereimejate käest tellima.

:jooma
 
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Sellise hinnaga saabki harudoosi ja calub mis ise soovib. Ei midagi enamat.
Voolupulk
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 101
Liitunud: 13 Jaan 2015, 18:14
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Voolupulk »

Paluks odavalt tegijate kontaktandmeid ka, sest külalise alt prahti suust välja ajada on ju tore, aga mitte kuigi tõsiseltvõetav :)
Elektritööd Tartus ja mujal Lõuna-Eestis 5137 844 www.elekter24.ee
olen nous
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas olen nous »

Mina tegutsein Pärnus, kui Te ise asute kuskil mujal, siis arvan peate veel otsima.
Ehutanalles
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Ehutanalles »

olen nous kirjutas:Mina tegutsein Pärnus, kui Te ise asute kuskil mujal, siis arvan peate veel otsima.
Anna enda kontaktid tahan odavat elektripaigaldist!
Erikpoiss
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 54
Liitunud: 04 Mai 2007, 21:11
On tänanud: 1 kord

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Erikpoiss »

Ei tea ise midagi....
Külaline
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas tõesti mõni tahab ODAVAT elektripaigaldist, aga kui HEA ja KVALITEETNE see on, on suva? Põleb poole aasta pärast maha, pohui, vähemalt poole odavamalt sai. :scratch:
nagu_päriselt?
külaline

Re: elektrikilbi maksumus

Lugemata postitus Postitas nagu_päriselt? »


Elektromagnetvälja vähendamine kodus
Pakume võimalust paigaldada maja või korteri elektrikilpi lüliti, millega on võimalik ööseks välja lülitada mittevajalikud vooluringid. Lisaks energia kokkuhoiule väheneb ka elektrijuhtmetest tulenev elektromagnetväli. Sama lülitit saab kasutada ka kodust lahkudes, et välja lülitada mittevajalikud elektritarbijad. Mõistagi jäävad tööle seadmed, mis vajavad pidevalt voolu (külmkapp, küttesüsteem, välisvalgustus, signalisatsioon jne).

Eriti oluline on välja lülitada magamiskohtade lähedal olevad elektrijuhtmed. Voodi peatsi taga või kõrval olev pingestatud elektrikaabel on esimene ohu allikas. NB! Väikelapsed on elektromagnetvälja suhtes eriti tundlikud.
Vasta