elektriliini taastamine

Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
crafter
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Sept 2006, 17:50

elektriliini taastamine

Lugemata postitus Postitas crafter »

10a tagasi põles maja maha ja voolu ei tarbinud , vahepeal võttis EE postid maha 2 tk 3 jäi alles . Nüüd soovisin ,et nad taastaksid liini ,kuna tahan kodu taastama hakata . Tegin avalduse EE ja sealt tuli mulle paras üllatus . 120m liini taastamiseks küsiti 60 000 kr ja põhendati sellega , seadus näeb ette ,et liini taastamise peab kogu ulatuses kinni maksma klient .Teise varjandina pakuti mulle ,et teeksin uue avaldise el punkti ehitamiseks .siis on vaja vededa teisest trahvost 350m ja maksumus oleks 25 000 kr
kas keegi teab sellise seaduse olemasolust , kus klient peab maksma kinni kõikk el. liini taastamise kulud .
Kalvis
külaline

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Selliselt sõnastatult mitte. Ütleme nii, EE ei ole kohustatud liini taastama tasuta, kui sa oled uus liituja. Uus liituja peab kinni plekkima kõik ühendamisega seotud kulud. EE lubab liitumispunkti tinglikult teha alajaama, mis siis tähendab seda, et klient taastab liini oma kuludega ja hooldab seda tulevikus ise.
Kas sul on alles tolleaegne elektri ostu-müügi leping? Kui jah siis saaks veel midagi nõuda, kui mitte siis kel pigistab see plekib raha.

Ma sinu asemel otsiks ise, kui palju paberiga elektrikul kuluks liini taastamisele. Kuna analoogne juhtum juhtus sugulase naabriga siis temal kulus küll üle 4 korra vähem pappi, kui EE küsis. EE tunnistab tihti oma alltöövõtjate tehtut (sina plekid alltöövõtjale otse odavamalt, EE nõustub nende tehtud taastamistöödega) nii et tasuks kauplema üritama minna küll. Lisamärkusena seda, et sinu väljaöeldud summad on suht väike raha elektrimaailmas.
crafter
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Sept 2006, 17:50

Lugemata postitus Postitas crafter »

uus leping sai sõlmitud 1994 a kui panin uue el,kilbi maja ,
Kalvis
külaline

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Siis on ju väga hea - EE peab taastama kuni liitumispunktini liini. Pöördu pärast eitava vastuse saamist tarbijakaitsesse.
Vasta