Cedral clik vs välisvoodrilaud puit.

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
Jüri122
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 14 Veebr 2011, 15:10

Cedral clik vs välisvoodrilaud puit.

Lugemata postitus Postitas Jüri122 »

Tere.ei suuda otsustada kumba välisvoodrit valida.kas puitvoodrit või cedral cliki.endale meeldib cedral rohkem.samas hind tuleb kõrgem kui puitvoodril.endamisi mõtlen.et cedral kestab kauem kui puit...aga samas ei tea.kardan et puidul hakkab pika peale värv kooruma.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Cedral clik vs välisvoodrilaud puit.

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Jüri122 kirjutas: 22 Veebr 2020, 18:03 ... et cedral kestab kauem kui puit...aga samas ei tea.kardan et puidul hakkab pika peale värv kooruma.
Kus kohast on sul pärit arvamus, et Cedral kestab kauem kui puit? Puitvoodril lased soodapritsiga vana värvi maha ja värvid uuesti, aga kui Cedrali viimistlus 20 aasta pärast kaotab oma esialgse ilu, mida sa siis teed?
Mulle meeldib lugeda toodete kirjeldust ja seda sõnademängu toote kirjeldamisel.

Puidu välimusega identne fassaadilaud peab vastu kuni 70 aastat

Kaua ta siis ikkagi vastu peab? 5-10-20- ... aastat? Kui kaua on sellest materjalist fassaade toodetud, et saab mängu tuua vastupidavuseks praktilised kuni 70 aastat? Või on need kuni 70 aastat siiski labori teoreetilised arvutused? Sõna "kuni" on nii umbmäärane kui veel olla saab.

Kunagi poppide puidu imitatsiooniga plastikust välisvoodri kohta samasugune kiidulaul. Olen näinud neid paarikümne aasta vanuseid hooldusvabasid plastfassaade. No ei avalda enam muljet tolleaaegsed puidu imitatsiooniga plastikust fassaadid, olgu neid aeg-ajalt survepesuriga pestud või mitte või olgu plastikut kasvõi silikoonõlise lapiga ülekäiduna. Paljudel lihtsalt suvalistest kohtadest tükid väljas, päikese ja külma mõjul väändumistest rääkimata.

Lihtsalt minu arvamus.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Lainelaudur
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 17 Veebr 2019, 20:31
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Cedral clik vs välisvoodrilaud puit.

Lugemata postitus Postitas Lainelaudur »

mina ka just selle valiku ees....ei viitsi ju värvimisega tegelda, see tsementplaat tundub sümpaatne
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Cedral clik vs välisvoodrilaud puit.

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Lainelaudur kirjutas: 25 Mär 2020, 18:42 mina ka just selle valiku ees....ei viitsi ju värvimisega tegelda, see tsementplaat tundub sümpaatne
Kas sa lugesid mu eelmises postituses kursiivis tsiteeritut ikka mõttega ja said sellest aru? Vist ei. Iseenesest see Cedral võib ju vastu pidada KUNI 70 aastat, kuid ma ei ole näinud värvi, mis peaks vastu sama ilusana vastu 70 aastat. Mõtle sõnale "kuni"! See võib olla 1-70 aastani ja 5 aasta pärast, kui sul on tekkinud pretsentsioonid värvi kvaliteedi osas(luitunud), saadab Cedrali müüja su ka juriidiliselt pikalt, sest ta ei väitnud toote tutvustuses, et ka värv peab vastu 70 aastat, vaid KUNI 70 aastat. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Rein Sa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 414
Liitunud: 19 Aug 2013, 13:22
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Cedral clik vs välisvoodrilaud puit.

Lugemata postitus Postitas Rein Sa »

Mul on puiduimitatsiooniga plastvooder juba 20 aastat. Eks igal asjal oma plussid ja miinused. Material ise nagu alguses. Kui korralikult panna, siis ei juhtu midagi. Teha tuleks suvel, siis seda hea lõigata plekikääridega, külmal ajal lõigata parem mitte, sest siis habras. Värvitoon on päikese käes natuke heledamaks muutunud, mul värvi nimi oli siis maize, toon nüüd natuke heledam, aga vahet pole. Võib-olla tume värv ei sobiks, ei ole kogemust. Oht on suvel, kui muruniiduki alt lendab kivi sinna, siis pragu sees, vahetasi selle paneeli välja, seda juhtus selle aja jooksul korra. Kui sein tolmust määrdunud, pese puhtaks ja nagu uus. Pealegi räägitakse, et seda seina võib ka värvida, mõnda kohta räästa juures sattus värv peale, kui räästa lauda värvisin, püsis küll. Puidust räästa laudadelt on juba ammu värv maha koorunud, ei taha mõeldagi, kui suur 2 korruseline puitvoodriga maja ja peaksin seda hakkama üle värvima .
Aga maitse asi, mis kellelegi meeldib.
Vasta