Otsin sokliplaati, mille vuuke võib täita

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
coachman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 141
Liitunud: 13 Nov 2007, 18:57
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Otsin sokliplaati, mille vuuke võib täita

Lugemata postitus Postitas coachman »

Tere
Otsin soklile plaate, mida saaks paigaldada ventileeritavana ja mille vuuke saaks täita. Ehk siis sooviks on saada ühtlane vuukideta (krohvi)pind. Siiamaani olen leidnud ainult Aquapanel Outdoori, mille kohta on konkreetselt paigaldusjuhendis kirjas, et vuugid täidetakse. Aga äkki teab keegi mõnda muud (soodsamat) sarnast toodet veel? Tänud juba ette.
Külaline
külaline

Re: Otsin sokliplaati, mille vuuke võib täita

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Olen näinud, kuidas kivipuruga kaetud mineritplaate on paigaldatud soklile ja hiljem vuugid ning kruvikohad sellesama puruga märkamatuks tehtud. Vot nüüd ei mäleta, kas neil oli juba spets parandusesegu, pigistasid vuuki värvitut silikooni ja surusid kivipuru sisse või oli minig liimiollus koos kivipuruga. Caparolil on olemas dekoratiivsed fassaadikrohvid, mis meenutavad terrassiiti, erinevaid toone. Äkki saab nendega vuuke parandada? Uuri neid http://www.caparol.ee/tooted/krohvid-ja ... krohv.html Võib olla on mõnel teisel tootjal ka sarnaseid tooteid.

Urmas
Külaline
külaline

Re: Otsin sokliplaati, mille vuuke võib täita

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline
külaline

Re: Otsin sokliplaati, mille vuuke võib täita

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Või lihtsalt https://www.google.ee/search?q=tsementk ... TF-8&hl=et kui tahad ise krohvida.
Aga ikkagi jääb väike oht(kui on kinnitamiseks vertikaalsed prussid) vuukidesse pragude tekkeks(puit mängib), kuigi vuugid saab võrguga armeerida. Mässamist rohkem kui dekoratiivse valmisplaadiga.

Urmas
ping
külaline

Re: Otsin sokliplaati, mille vuuke võib täita

Lugemata postitus Postitas ping »

Fassadiplaatide temperatuuri- (-25C - +30C = 55C) ja niiskusetoimeline mõõtude muutus on nii suur, et nigunii tõmbab praod sisse.
Kui plaadid kõvasti kinni kruvid ja liikumisruumi ei jäta, tõmbab külma talvega kruviaugud puruks.
:hello:
coachman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 141
Liitunud: 13 Nov 2007, 18:57
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Otsin sokliplaati, mille vuuke võib täita

Lugemata postitus Postitas coachman »

Tänud. Olen juba nii palju uurinud, et Google esitab mulle varsti vist elektriarve nende serverite koormamise eest :-) Aga veider on jah see, et Knauf Aquapanel näeb paigaldusjuhises juba ette plaadivahede täitmist (armeeringuga) aga ühtegi teist sellist kasutust ette nägevat toodet ma leidnud ei ole. Ju nad seetõttu maksavadki analoogidest ca 2x rohkem. Plaadid paigaldaksin ise, aga krohvimise jätaksin meelsasti mõne profi teha - no ei istu mulle see töö. Aga reeglina profid ei võta ette tööd, mis pole toote paigaldusjuhendis ette nähtud, või siis ei anna tulemusele mingit garantiid. Ja õigesti teevad, ega ise kah ei annaks. Eks ma surfan mõned ööd veel ja kui ei leia, siis teen südame kõvaks, ostan Aquapanelid ära ja söön mõnda aega makarone :-)
coachman
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 141
Liitunud: 13 Nov 2007, 18:57
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 2 korda

Re: Otsin sokliplaati, mille vuuke võib täita

Lugemata postitus Postitas coachman »

Leidsin veel ühe sobiva plaadi - Gyproc Aquaroc. Gyproci kodulehel ja tootekataloogis on olemas aga ühtegi muud viidet (ega ka hinda) kusagilt ei leidnud :-( Kas keegi on seda imelooma kunagi ihusilmaga näinud? Müüakse seda üldse jaekaubanduses?
Vasta