Saepuruplaadist

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
pontu6
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 18 Jaan 2006, 00:44
Asukoht: harjumaa

Saepuruplaadist

Lugemata postitus Postitas pontu6 »

Äkki selgitate amatöörile saepuruplaadi kahjulikkust tervisele? Kas nad kõik on nii halvad, et eluruumides parem mitte kasutada? Või kehtib see vanade nõukaaegsete plaatide kohta? Krt, panin teadmatusest elutoa põrandale laudade alla plaadi. Ei olnd kõige mõistlikum tegu või?
henrikn
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 21 Mai 2006, 01:10
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas henrikn »

ma esimest korda kuulen sellist juttu :shock:
Kasutaja avatar
numan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 383
Liitunud: 15 Mai 2006, 16:16
Asukoht: Soome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

maitse asi ma arvan :)
olen ka kuulnud aastaid tagasi et saepuruplaat pidi mingeid Xgaase välja ajama. vanad plaadid küll haisevad aga ega see sega tänapäevalgi nende kasutamist.
Alati on alternatiivlahendus!
Taastaja
külaline

Lugemata postitus Postitas Taastaja »

Ma põle kipsi kasutanudki ja kõik maja seinad sellest tehtud. Asi pidavat liimis olema, mida vanasti kasutati. Aga kuda nüüd asi on, ei tea? Mööbli plaati hakati ka juba siis parema liimiga tootma. Eks, kui nüüd uues majas hakkan otsi andma, siis ehk jõuan ka märku anda...
Ints
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 452
Liitunud: 26 Veebr 2006, 19:43
On tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Ints »

Aluspõrandaks sobib tänapäevane saepuru plaat küll.Seinu aga mina sellest plaadist ei ehitaks.Kipsiga tegemine ja viimistlemine tuleb oluliselt odavam.
Kalvis
külaline

Lugemata postitus Postitas Kalvis »

Saepuruplaat eraldab feoolühendeid, mis on tervisele kahjulikud. Väikeses koguses pole probleemi, kuid suurtes kogustes mürgitad end ja teisi, kes seal toas viibivad.
pontu6
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 18 Jaan 2006, 00:44
Asukoht: harjumaa

Lugemata postitus Postitas pontu6 »

Milline kogus on väike ja milline suur? Kas tootjad on ka selle kuskil ära märkinud, et eluruumides pole soovitav kasutada?
Taastaja
külaline

Lugemata postitus Postitas Taastaja »

Kui mööbel välja visata, siis on vist normis?
Vasta