plastik fassaad?

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
mure
külaline

plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas mure »

Mure selline: olen pikalt otsinud netist asutusi,kes müüvad plastik fassaadi katteid (näevad välja nagu voodri laud..) aga kuskilt pole leidnud..ehk oskab keegi suunata mind mingi firma poole,kes neid müüb?

Ettetänades.
siiber
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 223
Liitunud: 17 Mär 2007, 21:57
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas siiber »

mure kirjutas:Mure selline: olen pikalt otsinud netist asutusi,kes müüvad plastik fassaadi katteid (näevad välja nagu voodri laud..) aga kuskilt pole leidnud..ehk oskab keegi suunata mind mingi firma poole,kes neid müüb?

Ettetänades.
Vooderplast oli kunagi. Hipodroomi kõrval.
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

Pärnus oli (on) Ripoplast, Tartus oli (on) ka pood, Turu tn.
Vooderplast
külaline

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas Vooderplast »

Tallinnas Hipodroomi kõrval.
AS VOODERPLAST
http://www.vooderplast.ee
Tel 6 565 365
e-mail vooderplast@vooderplast.ee
külamees11
külaline

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas külamees11 »

mul naaber Tartumaalt müüb terve maja jagu seda plastikust voodrimaterjali (kes on tootja, mis mõõdud, mis hinnaga, kui palju täpselt- seda ei tea. jäta oma number siia foorumisse, lasen naabril sulle helistada.
1bug
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 12 Mär 2006, 17:25

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas 1bug »

Tere!
Mul omal on plastvooder vertikaalis ja väga kena tuli.
Soodsam teistest on http://www.gaudens.ee
Omanik toob üle Eesti ise kohale ka ja aitab ka kulu välja arvestada.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas Hiid »

NSR, et see fassaad pidi nagisema ja kägisema kõvasti...
temperatuurimuutuste ajel või nii :scratch:
ponkskar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 758
Liitunud: 11 Dets 2007, 00:31
On tänatud: 1 kord

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas ponkskar »

Hiid kirjutas:NSR, et see fassaad pidi nagisema ja kägisema kõvasti...
temperatuurimuutuste ajel või nii :scratch:
Õues olles kuuleb, kui talvel külmaga hakkab päike äketse pilve tagant paistma.
siiber
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 223
Liitunud: 17 Mär 2007, 21:57
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas siiber »

Hiid kirjutas:NSR, et see fassaad pidi nagisema ja kägisema kõvasti...
temperatuurimuutuste ajel või nii :scratch:
Nagiseb ja kägiseb siis, kui naelad liiga kõvasti kinni löödud. Pigem kasutada kruvisid.
Ja seda ei kinnitata seinale vaid riputatakse.
vinylit
külaline

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas vinylit »

Meil on nüüd allahindlust fassaadide vinybrick poole hinnaga. valmistatud fiberglas, garantii 30 aastat. kumbki tursa ja ei mingeid muudatusi temperatuuri ei mõjuta teda.
r.saar
külaline

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas r.saar »

Vaata seda!
Norm hinnaga ja jube pika elueaga. Paigaldus nagu voodrilaual.
http://www.bestor.ee/_repository/File/T ... teleht.pdf
I
külaline

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas I »

Kas sellel plastik fassaadil ei teki härmatist jubeda talvega, justnimelt taha poole ja kui tuleb päike sulatama seda mis siis saab?
siiber
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 223
Liitunud: 17 Mär 2007, 21:57
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas siiber »

I kirjutas:Kas sellel plastik fassaadil ei teki härmatist jubeda talvega, justnimelt taha poole ja kui tuleb päike sulatama seda mis siis saab?
Siis voolab vesi avade kaudu välispinnale ja mööda fassaadi maha.
All servas selleks avad olemas.
Ers ats
külaline

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas Ers ats »

Mul seinas 15 aastat. Hipodroomi kõrvalt ostetud.
Põhiline on teha korralik alustöö siis on sein kenasti sirge. Ausaltöeldes olen vaadanud teiste maju ja paljudel lokib seinas koledasti. Siin ongi tehtud see viga, et on taotud panelid naeltega kinni, aga peab riputama ( galv naeltega ).
Väga suure tuulega ja "õige" nurga alt natuge lagiseb, aga see häirib mind vähem, kui haukuv naabri koer.
15 aasta jooksul ei ole materjal rabedaks muutunud. Korra aastas lasen survekaga kevadeti üle ja on jälle nagu uus.
Maksis ta sedasi, et seinaruut maksis midagi 70.-, aga kõik alustusliistud, lõpetusliistud, sisenurga- ja välisnurgaliistud, välisnurgad, akende ümbrised jne läks tegelikult ikkagi oma 150.- EEki ruut.
Ise olen rahul, hea seegi. :jooma
kruvi
külaline

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas kruvi »

Katsin 2000 aastal maja seinad plastiga ja olen samuti väga rahul. Ostsin Tartust Turu tänavalt. Sain kaasa ka korraliku juhendi paigaldamiseks (kuidas naelutada, missugused paisumisvarud jätta jne). Järgisin seda ja 10 aastat on kõik ok. Ei mingeid lokkimisi ega logisemisi. Olen näinud sellist jama, kus pole viitsitud roovitust sirgeks ajada ja plastilaud riputatakse mitu cm roovist eemale kolmetollise naela otsa. Nii loodetakse väliselt sirget seina tekitada. Selline soperdis logisebki tuule käes ja tormiga lendab minema. Seina puhastamiseks on aegajalt ainult survepesurit vaja läinud- kogu hooldus 10 aasta jooksul.
Muide, Tartus müüakse plastist voodrilauda ka K-Rauta taga viimistlusfirma Pukoga samas hoones. :good:
Ers ats
külaline

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas Ers ats »

Mul on seinapinda oma 350 ruutu. Suured puud läheduses ( teevad seinavärvi koledaks kiiresti ) ja ma ei kujuta ette, et peaks hakkama maja puhastama ja siis värvima.
Mingi Würth-i autopesuainega lasen kokku ja siis survekaga takka. Maja on nagu tutikas siis.
5650
külaline

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas 5650 »

külamees11 kirjutas:mul naaber Tartumaalt müüb terve maja jagu seda plastikust voodrimaterjali (kes on tootja, mis mõõdud, mis hinnaga, kui palju täpselt- seda ei tea. jäta oma number siia foorumisse, lasen naabril sulle helistada.


kui tal see veel pakkuda on las helistab 56501385
Kasutaja avatar
vaaderman
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1058
Liitunud: 24 Nov 2009, 15:19
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 51 korda
On tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas vaaderman »

uskumatu, et leidub veel tarbijaid sellisele tootele
americas on rikkamatel alumiiniumist voodrilauad
siiber
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 223
Liitunud: 17 Mär 2007, 21:57
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas siiber »

Ega keegi tea, mis sellest Vooderplast AS'ist (hiljem Vooder & CO OÜ) saanud on? Või kes täna müüb sama plaati?
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1185
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 34 korda
On tänatud: 52 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas RaJy »

siiber kirjutas: 14 Mai 2020, 19:12 Ega keegi tea, mis sellest Vooderplast AS'ist (hiljem Vooder & CO OÜ) saanud on? Või kes täna müüb sama plaati?
Googeldada ei oska? Müüjaid küll.
siiber
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 223
Liitunud: 17 Mär 2007, 21:57
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas siiber »

RaJy kirjutas: 14 Mai 2020, 19:37
siiber kirjutas: 14 Mai 2020, 19:12 Ega keegi tea, mis sellest Vooderplast AS'ist (hiljem Vooder & CO OÜ) saanud on? Või kes täna müüb sama plaati?
Googeldada ei oska? Müüjaid küll.
Ikka oskan googeldada ja googeldasin ka enne kui küsisin. Mõlemad ettevõtted on äriregistrist kustutatud.
Kui sa ütled, et müüjaid küll, siis ütle mulle ka mõni, kes sama plaati (firma Royal Building Products) Eestis müüb.

Kas siin foorumis nüüd vastataksegi kõikidele küsimustele, et "Googeldada ei oska"?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

siiber kirjutas: 14 Mai 2020, 19:12 Ega keegi tea, mis sellest Vooderplast AS'ist (hiljem Vooder & CO OÜ) saanud on? Või kes täna müüb sama plaati?
siiber kirjutas: 14 Mai 2020, 19:59 Ikka oskan googeldada ja googeldasin ka enne kui küsisin. Mõlemad ettevõtted on äriregistrist kustutatud.
;) Naljakas ei ole? Guugeldasid, teadsid, et mõlemad ettevõtted on äriregistrist kustutatud, aga küsisid ikka, mis neist saanud on. Lihtsalt ei tegutse enam. Arvan, et mittetegutsemise põhjuseks oli vähene nõudlus. Läbi on need ajad, kus taasiseseivuse ja maailmaturgude avanemisega sai meie inimestele igatsugu paska pähe määrida, kuid inimesed on saanud targemaks. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
siiber
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 223
Liitunud: 17 Mär 2007, 21:57
Asukoht: Harjumaa
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas siiber »

Urmas kirjutas: 14 Mai 2020, 20:08
siiber kirjutas: 14 Mai 2020, 19:12 Ega keegi tea, mis sellest Vooderplast AS'ist (hiljem Vooder & CO OÜ) saanud on? Või kes täna müüb sama plaati?
siiber kirjutas: 14 Mai 2020, 19:59 Ikka oskan googeldada ja googeldasin ka enne kui küsisin. Mõlemad ettevõtted on äriregistrist kustutatud.
;) Naljakas ei ole? Guugeldasid, teadsid, et mõlemad ettevõtted on äriregistrist kustutatud, aga küsisid ikka, mis neist saanud on. Lihtsalt ei tegutse enam. Arvan, et mittetegutsemise põhjuseks oli vähene nõudlus. Läbi on need ajad, kus taasiseseivuse ja maailmaturgude avanemisega sai meie inimestele igatsugu paska pähe määrida, kuid inimesed on saanud targemaks. ;)
Mis siin naljakat on. Küsimuse mõte oli teada saada, kas tänasel päeval sama toote müüjad jalle uue nimega või mitte. Ja kui sa ei tea, siis pole vaja üldse teemat risustada.
Arusaamatu on siinsete foorumikasutajate suhtumine. Ei küsinud hinnangut toote kohta, kas on pask ja ettevõte määrib klientidele paska pähe või mitte. Sorry, ma ei küsi enam midagi. Väga sitt foorum on kui küsimustele vastamise asemel mõnitama kukutakse.
RaJy
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1185
Liitunud: 17 Juun 2018, 09:31
On tänanud: 34 korda
On tänatud: 52 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas RaJy »

siiber kirjutas: 14 Mai 2020, 20:53
Urmas kirjutas: 14 Mai 2020, 20:08
siiber kirjutas: 14 Mai 2020, 19:12 Ega keegi tea, mis sellest Vooderplast AS'ist (hiljem Vooder & CO OÜ) saanud on? Või kes täna müüb sama plaati?
siiber kirjutas: 14 Mai 2020, 19:59 Ikka oskan googeldada ja googeldasin ka enne kui küsisin. Mõlemad ettevõtted on äriregistrist kustutatud.
;) Naljakas ei ole? Guugeldasid, teadsid, et mõlemad ettevõtted on äriregistrist kustutatud, aga küsisid ikka, mis neist saanud on. Lihtsalt ei tegutse enam. Arvan, et mittetegutsemise põhjuseks oli vähene nõudlus. Läbi on need ajad, kus taasiseseivuse ja maailmaturgude avanemisega sai meie inimestele igatsugu paska pähe määrida, kuid inimesed on saanud targemaks. ;)
Mis siin naljakat on. Küsimuse mõte oli teada saada, kas tänasel päeval sama toote müüjad jalle uue nimega või mitte. Ja kui sa ei tea, siis pole vaja üldse teemat risustada.
Arusaamatu on siinsete foorumikasutajate suhtumine. Ei küsinud hinnangut toote kohta, kas on pask ja ettevõte määrib klientidele paska pähe või mitte. Sorry, ma ei küsi enam midagi. Väga sitt foorum on kui küsimustele vastamise asemel mõnitama kukutakse.
Sa vist ikkagi ei oska googeldada. Mille pagana pärast otsid mingeid ettevõtteid mis kunagi tegelesid asjaga, selle asemel otsi toodet ja neid kes praegu tegelevad. Näiteks minu otsingule "plastvooder"tuli vastuseid küll (alates decorast jne müüjaid). https://www.google.com/search?client=fi ... lastvooder
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: plastik fassaad?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

siiber kirjutas: 14 Mai 2020, 20:53 Mis siin naljakat on. Küsimuse mõte oli teada saada, kas tänasel päeval sama toote müüjad jalle uue nimega või mitte. Ja kui sa ei tea, siis pole vaja üldse teemat risustada.
Kuna mõlemad kustutatud firmade andmetes, siis ikkagi leidsin kaks sarnast telefoninumbrit. Kas sa olid vähemalt proovinud nendele numbritele helistada? Vist ei. Üldiselt püütakse vähemalt moblanumbrit säilitada, välja arvatud kui tegemist on aferistidega.
siiber kirjutas: 14 Mai 2020, 20:53 Mis siin naljakat on. Küsimuse mõte oli teada saada, kas tänasel päeval sama toote müüjad jalle uue nimega või mitte. Ja kui sa ei tea, siis pole vaja üldse teemat risustada.
Arusaamatu on siinsete foorumikasutajate suhtumine. Ei küsinud hinnangut toote kohta, kas on pask ja ettevõte määrib klientidele paska pähe või mitte. Sorry, ma ei küsi enam midagi. Väga sitt foorum on kui küsimustele vastamise asemel mõnitama kukutakse.
Ise olen küll helistades saanud kasulikku infot firmast, kes on tootmise või edasimüügi lõpetanud ja teadnud mind edasi suunata. Ma vist olen nii laisk, et ei viitsi foorumlastele loota, et millal nemad ükskord hakkavad mulle vajalikku asja kohta netist siia postitama. Koduse netikiiruse üle ka eriti kurta ei saa.
Kas kõrvallausena arvamuse avaldamine mingi toote kohta on kellegi mõnitamine? Ma väga vabandan Teie, foorumi kasutaja siiber ees kui kuidagi solvasin Teid. :blush: Mul on ka saamatutest neiukestest siiber. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta