maalritöö betoonile ja fibole

Siia ei postita tööpakkumisi ega otsimisi!
Erik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 12 Okt 2005, 02:35

maalritöö betoonile ja fibole

Lugemata postitus Postitas Erik »

Olen kipsile maalritööd teinud ja sellega saan hakkama. Tahtsin teada, et mida tuleb teha enne pahteldamist betoon ja fibo seintega.

Olen kuulnud, et MP kantakse seinale ja pika latiga tõmmatakse sein sirgeks. Seda just fiboplokist seina puhul. Kas see on õige? Kuidas tehakse betoon seinal? Äkki keegi räägiks natukene täpsemalt, et millega ja kuidas tehakse.

aitäh!
wiinamiis
külaline

Lugemata postitus Postitas wiinamiis »

kõige parem on seda teha,kui sul olemas spetsiaalne segupump millega kannad segu seina,ja alles siiis hakkad teda 2.m h profiil latiga sirgu ajama,lõpus käid üle käsnaga ja koorid ebatasasused kas 80.cm pahtli labidaga või sama 2.m latiga.kui segupumpa pole saab teha ka käsitsi,aega võttab aga tulemus on sama
BIRS&COMPANY OÜ
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 20 Jaan 2006, 20:51
Asukoht: Tallinn

Re: maalritöö betoonile ja fibole

Lugemata postitus Postitas BIRS&COMPANY OÜ »

Erik kirjutas:Olen kipsile maalritööd teinud ja sellega saan hakkama. Tahtsin teada, et mida tuleb teha enne pahteldamist betoon ja fibo seintega.

Olen kuulnud, et MP kantakse seinale ja pika latiga tõmmatakse sein sirgeks. Seda just fiboplokist seina puhul. Kas see on õige? Kuidas tehakse betoon seinal? Äkki keegi räägiks natukene täpsemalt, et millega ja kuidas tehakse.

aitäh!
betoon seinad on vaja gruntida (ESKARO-CONTACT GRUNT või KNAUF-BETOON CONTACT) :roll:
Vasta