Naelapüstolit hinnaklassis 6000.-

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
wake
külaline

Naelapüstolit hinnaklassis 6000.-

Lugemata postitus Postitas wake »

Tere. Tarvis muretseda naelapüstol, mis kasutaks 50(60)...90mm naelu. Peaks töötama suruõhuga (mitte kõrgsurve). Üks koht, kust olen vaadanud, on EhitusService. Seal on aga ainult Senco püstolid. Kust Tartus oleks mõtekas otsida sellist tööriista hinaklassis umbes 6000 krooni? Vaja on seda oma maja ehitusel, põhiliselt laudise naelutamisel. Kuidas on hinnad Senco naeltel võrreldes mõne teise tootjaga? Samas võib püstol ka veidi kallim olla, kui naelad on odavamad kui Sencol näiteks.
Kasutaja avatar
reggie
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 254
Liitunud: 24 Jaan 2006, 13:04
Asukoht: tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas reggie »

Miks sa rendist ei võta?
wake
külaline

Lugemata postitus Postitas wake »

Aga miks ma peaks? Tuleb odavam? Ehk tulebki. Aga kuna ma olen Põlva lähedal, siis lähim rendikoht on Tartu. Ja naelapüstolit vaja sel nädalal ehk paaril päeval, siis järgmine nädal paaril päeval. Kas see Tartus järel käimine ikka tuleb odavam...lõpuks. Ja mulle meeldib, kui on omad tööriistad olemas - ehitamist on mul ees veel vähemalt viis aastat, kui mitte rohkem - hooneid lihtsalt nii palju, mida korda teha.
Ja üleüldse, mis sa arvad, et ma pole seda rendi asja uurinud? Kui püstolit läheks vaja ainult paar päeva kogu ehituse jooksul, siis loomulikult võtaks rendist...või kasutaks üldse haamrit - tuleks veel odavam.
Aga ikkagi on küsimus, kas keegi teab kohta, kust uurida? Mingit firmat?
Kasutaja avatar
reggie
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 254
Liitunud: 24 Jaan 2006, 13:04
Asukoht: tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas reggie »

Milleks nüüd nii sõjakas kohe.
Espakis on kliendi kaardiga ca. 8000.-+ 4500 naela, üldiselt tasub lihtsalt kauplusi kammida, ehk on kuskil allahindlus. (Hiltil on kindlasti olemas, ainult hind on tappev).
Haamer tulekski odavam.
wake
külaline

Lugemata postitus Postitas wake »

Ei tahtnud olla sõjakas...lihtsalt, et asi üheselt mõistetav oleks.
Ma rumal just lootsin, et ma ei pea eraldi seepärast Tartusse sõitma poode kammima, et vaadata, kes mida pakub ja mis hindadega. Kuid ilmselt on naelapüstol selline asi, mida enamus ei vaata poes. Ja kes ostab, see ostab firmale ja siis juba kallima. Würth pakub ka sarnaste omadustega naelapüstolit...hind 8500. Aga siin jälle naelad ja püstol ise ka tellimisel (Põlvas). Ilmselt langeb valik kättesaadava tootja/mudeli kasuks, millele on ka naelu pidevalt saada.
Teine külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Teine külaline »

Kui on Tallinnasse asja, siis on erinevaid müüjaid palju. Mitme firma naelapüstoleid müüb Tööriistamarket, asub Lasnamäel Ehitusservice ja Maksimarketi kõrval. Seal on ka Sencole sobivaid teiste tootjate odavamaid naelu.
Kui rahaga natukegi lahedam on soovitaks hoopis gaasinaelapüstolit Paslode. Müüb Mecro ca 12 000.-, ei mingit kompressorit ega voolikut. Olen töötanud, kui müügil nägin ajas ikka hamba verele.
Nüüd teisest otsast, odavamast. Eelmisel aastal ostsin (nüüd tuleb ropp sõna) Handymanist tõenäoselt Hiina päritolu naelapüstoli 50-90 naeltele veidi alla 2000.- firmaks HMV. Tuli korra juppideks võtta ja kõpitseda aga peale selle töötab tiptop ja naelad on odavad. Meeldis niivõrd, et samast allikast sai soetatud voodrilaua naelapüss 20-65 naeltele (1000.-) ja viimistluspüstol peenikestele 16-50 naeltele (500.-). Viimased samuti hiinakad kannavad nime Powercraft. Seni on nad töötanud ja oma hinna mitmekordselt tasa teinud. Aga selliste asjade soetamine on õnneasi.

Nüüd veel üks märkus antud teemal. Eelmine aasta sattusin pooleliolevale eramaja ehitusele, kus maja omanik oli soomest odavalt kasutatud Paslode gaasipüstoli toonud ja seda töömeestele lahkelt jagas ja need seda ülimugavat asja igas võimalikus ja võimatus kohas kasutasid. Sarikad ja pennid ja karkassipostid (50sed) olid kõik vaid 90ste naeltega kokku lastud. Kuna otsaseina karkass oli natuke, nii 10cm täisnurgast väljas, hakkasin ma seda lahti võtma ja esimese sõrgkangi liigutuse peale tuli kogu otsasein. Nii, et igal asjal oma koht.
Harry
külaline

Lugemata postitus Postitas Harry »

Tere.

Mõned emotsioonid enda kogemuse põhjal,karkass...st 70-90mm naelad.

DeWalt: korralik kompressor on vajalik,VÄGA vähe tõrkeid,pikk pide.kasutades ühe kompressori taga mitme tootja püsse,siis Dewalt on esimene,mis "kuivale" jääb.võrreldes DuoFastiga kaalult kerge.Võrreldes DuoFasti ja Sencoga aeglane.

Paslode: mugav.tõesti."roovitampimiseks" mitte kõige kiirem ja odavam,fermide all (palju ronimist ja materjali ees) muretu tööriist.Mugav transportida.Objektil hoia akud ja gaas varuks ning kõik laabub.

DuoFast:pole kunagi kasutanud uuena.aga uskumatult töökindel,raske (suhteline mõiste...28 inch vaughan all the way 8) ),toores jõud.Käepideme kate ja hambad kuluvad enne kui löök.Kiire roovipüss.

Senco:väga kiire ja lööb lõpuni "misiganesmeesonteisepüssiga".Paral. sama kompressorit kasutav DeWalt`i mees toksib naelapäid.Aga pot. tellija kõrvalmajas märkab kollase-mustaga püssi igal juhul enne.

Hitachi:rohkem kogemust pole,kui lühike pide (aku).

Viimistluspüss:

DeWalt:töökindel ja jätab ilusa jälje (tellija jaoks kõige olulisem imo),5000 naela kohta ühe korra ehk pead kõvera naela välja võtma, seatav naelapea kõrgus.

Senco:töökindel,jälg piiiiisut rohkem märgatav.
wake
külaline

Lugemata postitus Postitas wake »

Tänud sõnavõtjatele. Peab Stokkerist läbi käima (see vist sama, mis Mecro) ja vaatama seda Paslode püstolit.
stc 101
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 227
Liitunud: 25 Nov 2006, 12:02

Lugemata postitus Postitas stc 101 »

http://www.essve.com/templates/StartPage.aspx?id=6040

Sai soetatud aasta tagasi endale paslode naelapüss. Naelade küsimise peale suunasid kõik mind Essve-sse.
põlvast
külaline

Lugemata postitus Postitas põlvast »

Kui veel asja vastu huvi, siis ostsin maja katuse tegemiseks Senco 601. Plaaniga katuse valmides püstol edasi müüa. Peaks nädala pärast lõpetama, siis annaks edasi. Ise kah Põlvast, kui asja vastu huvi, anna märku siia. Naelu sain ka soodsalt, ehk saab veel. Paslode muidugi mugavam, aga krt, oma kolm korda kallim.
wake
külaline

Lugemata postitus Postitas wake »

Tänud viimasele pakkujale, aga juba olemas Senco FP601. Veidi töödki tehtud - naelutamine vähemalt on nüüd kõige väiksem töö :) Aga ka küsimus: kuidas, see tähendab, kui tihti tuleb õlitada? EhitusService müügimees ei osanud öelda, helistati paari päeva pärast ja "spetsialist" oli öelnud, et tuleb õli täis valada. Seda nõu ma kuulda ei võtnud, sest juhendist leidsin koguse 5...10 tilka...aga kui tihti tuleks õlitada?
Harry
külaline

Lugemata postitus Postitas Harry »

http://www.senco.com/con_rem/pub_manual.aspx

.pdf formaadis Manualid, ka FP601 mudelile.

2 korda päevas 5-10 tilka sõltuvalt sellest,kui raju päev on.
kruvi
külaline

Re: Naelapüstolit hinnaklassis 6000.-

Lugemata postitus Postitas kruvi »

Paslode püsse müüb ka Tevo, naelu ja gaasi saab ka sealt. Püssid suht norm hinnaga, aga see neil letialune kaup. Tegelikult võid kõike, mida saadetakse Essvest otsima, ka Tevost küsida.
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Naelapüstolit hinnaklassis 6000.-

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Ise olen ostnud kõik vajalikud "püssid" siit: http://www.ottensten.ee/index.php?id=28
Hinnaskaalat ei ole nii väga võrrelnud, kuid see eest on teenindus väga pro! Sealt saab soetatud ka naelad.

Ise kasutame nö. ballooniga naelapüsse-see annab natuke vabamalt ehitusel ringi liikuda. Kuid sealt saab kõik vajaliku-ka kompressori.
Pood Tartus asub samuti väga heas kohas- ei mingit siblimist pikkades järjekordades jne.
insippo
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 753
Liitunud: 24 Apr 2008, 20:50
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 5 korda

Re: Naelapüstolit hinnaklassis 6000.-

Lugemata postitus Postitas insippo »

börsis müüakse pidevalt sencot ja hind on 4000.- xp701 on mark vist
meister
külaline

Re: Naelapüstolit hinnaklassis 6000.-

Lugemata postitus Postitas meister »

Aga miks osta suruõhuga gaasiga ehitusel mugavam hind ca 8300 eeki
meister
külaline

Re: Naelapüstolit hinnaklassis 6000.-

Lugemata postitus Postitas meister »

Ah jaa ja selliseid püstoleid saab minult meisterspetsialist@hot.ee, kui kellelgi soovi võtke ühendust
Vasta