Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Capten
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 26 Mai 2020, 17:21

Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Capten »

Kas kellelgi on kogemust Saksamaalt rubart.de veebipoest tööriistade tellimisega?
Festooli tööriistad on seal väga hea hinnaga, saatekulu Eestisse ka mõistlik, aga kui usaldusväärne pood on? Festooli asjad maksavad teadagi omajagu, ei tahaks summat koolirahaks kanda. Mingit kogemust?
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Olen ostnud korduvalt sealt. Võid usaldada. Tegemist on ühega Festooli ametlikest edasimüüjatest. Erinevalt näiteks Eesti edasimüüjatest, kes on reaalselt Leedu esinduse edasimüüjad, kuid pole Festooli ametlikud edasimüüjad.

See käibemaksuta ostmise süsteem on seal kuidagi vildakas, st 0 Km-iga summat näed alles siis kui tellimus on esitatud.
Capten
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 26 Mai 2020, 17:21

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Capten »

Tänud kiire vastuse eest! Küsin veel, et mis makseviisi oled kasutanud?
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Capten kirjutas: 26 Mai 2020, 18:09 Tänud kiire vastuse eest! Küsin veel, et mis makseviisi oled kasutanud?
Ma olen maksnud Paypali kaudu krediitkaardiga.
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

Kuidas garantiiga lood on?

Et kui tööriist ennast Festoolile vastavalt ülal peab.
Tanel22
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 10 Dets 2019, 10:14

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Tanel22 »

Lääne-Euroopa garantii on väga hea ju. Ma olen palju ka UK-st tellinud, seal on garantiiaeg pikem ka, Inglismaal ja Walesis 6 aastat, Shotimaal 5 aastat. Iirimaad praegu ei mäleta. Mõned garantiijuhtumid on samuti olnud ja alati ladusalt lahenenud.

Saksamaa garantii kohta hiljutine näide: ettevõttes kaks täpselt ühesugust tööriista, üks Eesti tööriistapoest, teine Saksamaalt 25 % odavamalt ostetud. Mõlemal läks lüliti kiirelt katki, ilmselgelt oli uuel mudelil praak sisse sattunud. Eesti tööriistapood leidis, et ei kuulu garantii alla, on valesti kasutatud. Ma ei tea, kuidas saab lülitit seestpoolt ära lõhkuda, keegi vajutas seda ilmselt. :) Juurde veel tavaline jutt, et ükski selline tööriist pole kunagi remonti vajanud, sina oled esimene, kes ära lõhkus. Töökaaslane, kes selle tagasi viis, rääkis, et samal ajal olevat poe tagaruumist, kuhu asi läbivaatamiseks viidi, läbi praokil ukse paistnud laua peal teine samasugune tööriist.
Saksamaal oli hoopis teine suhtumine. Kiirelt tuli e-mailile vastus, et ongi juba teistelt klientidelt ka tulnud tagasi konkreetset toodet, ilmselt on lüliti purunemine toote tüüpviga ja paluti tagasi saata. Panime tööriista posti ja kui tracking oli sakslastele saadetud, panid nood kohe uue asja teele. Vähem kui nädalaga asi lahendatud. Eestist ostetud asjaga on üle kuu juba jamatud, nüüd on oma raha eest ekspertiis tellitud, eks näeb, kuidas läheb.

Lihtsalt ärikultuur on totaalselt erinev, ühes kohas on inimene olulisem, teises asjad. Kui Saksamaal inimene ütleb, et asi ei meeldi või läks katki, siis ei hakata kliendile stressi tekitama. Siin on teistmoodi.

Minu meelest tasub Eestist osta ainult siis, kui on oluliselt odavam kui Lääne-Euroopas. Tellitav kaup tuleb mujalt reeglina kiiremini kohale kui siinsetest poodidest. Ja garantii on päris, mitte Eesti "nagunii ise lõhkusid ära" garantii.
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas ifffff »

pancho villa kirjutas: 07 Juun 2020, 22:35 Kuidas garantiiga lood on?

Et kui tööriist ennast Festoolile vastavalt ülal peab.
Olen sel teemal vestelnud nii sakslastega, kui kohalikega. Vahet pole, kust sa selle ostad, garantiiremonti teostab siin piirkonnas Festooli Leedu esindus. Alguses siin kohalikud ajasid rinda kummi, et ainult neilt ostes kehtib garantii ja väljamaalt tellides oled oma murega üksi. Küsimuse peale, et miks väidetakse, et ametlik Saksa esindus ei seisa vajadusel garantiiremondi taga ja kes reaalselt tagab Eestist ostetud tööriistale garantiiteenuse, kuna Eestis pole ühtegi ametlikku Festooli esindajat vastati mokaotsast, et tegelikult ikkagi Leedus asuv esindus.

Kui oskad rohkem keeli kui ainult Eesti ja suts rohkem mässamist mureks pole, siis ei ole mingit mõtet siit asju topelthinnaga osta.

Ja ei lagune see Festool ühti nii hästi. Ega see mingi Makita pole mille akutrell ei pea aastatki.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Mul on olnud kasutajate Tanel22 ja Ifffff-ga sarnane kogemus Šveitsist kohapeal ostetud Bosch relakaga, mille viisin meie kohalikku remonditöökotta. Oi kuidas vaieldi ega tahetud ilma rahata parandamiseks vastu võtta. Peale kõnesid Bosch meie edasimüüjale võeti relakas remonti, aga siis hakati Riiga saatmise raha välja pressima. Ei allunud väljapressimisele, uus kõne Eesti Bosch esindusse ja asi sai korda.
Samas kogemus Šveitsist, kus suurest ehituspoest(Hornbach) sai ostetud odavama otsa segutrell ühekordse projekti jaoks. Peale paari ämbrit hakkas suitsu välja ajama ja keeldus töötamast. Viidi poodi, võeti riiulist uus ja anti ilma liigseid küsimusi esitamata vahetati katkise vastu.
Kokkuvõtteks- ei maksa karta meie edasimüüjate hirmutamisi, et välismaa poest, vahest pole, kas ise kohapeal poest ostes või interneti teel tellides garantii ei kehti. Kehtib küll, kuid võiks olla ikka ostetud Euroopa Liidu või Euroopa Majandusühenduse riikidest.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
tabarabarap
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1006
Liitunud: 27 Mai 2019, 23:02
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 42 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas tabarabarap »

Idealo.de lahti ja tuld. Vähe on vajalikke asju mis meie kaubanduse kasuks hinnavõrdluses ellu jäävad.
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

ifffff kirjutas: 08 Juun 2020, 07:13 Ja ei lagune see Festool ühti nii hästi. Ega see mingi Makita pole mille akutrell ei pea aastatki.
Hinnaklass pole vist võrreldav? Võib-olla sisetingimustes on teisest asja, lamekatustel meie kontor igaljuhul enam ei kasuta, hinna-kvaliteedi suhe ei ole paigas.
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Ehituse kohapealt ei oska kaasa rääkida, seal on tingimused tegelikult teistsugused kui siseruumides tootmisel. Ma kasutan trelle põhiliselt 20-25mm pikkuste kruvide kruttimiseks ja üsna palju on neid kruttida, nii 1000+ päevas. Makita kestab max aasta, kui sedagi. Siis padrun logiseb jubedalt otsas, käigukast ragiseb jne. Nüüd on väike Festooli trell olnud aasta jagu ja ei ilmuta veel mingeid väsimise märke. Ka teised tuttavad, kes Makitat tootmises on kasutanud on neist loobunud. Samadel põhjustel.
Anders6
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 17 Nov 2019, 14:35
On tänatud: 1 kord

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Anders6 »

Juhtub Festooliga ka vahel vigureid, aga vist harvemini. Ma mingi hetk loobusin siit veerand kallimalt Festooli asju ostmast. On võetud Saksast ja Austriast, kust lihtsalt vajaminevat soodsamalt parasjagu saab ja võimalik ettevõttena registreerida. Garantii kehtib igal pool, abiks ka tööriista registreerimine. Väikesel trellil näiteks kadus magnet otsast. Kuna müüjat ei mäletanud, siis huvi pärast helistasin meie tuntud keskusse, need käskisid sinna tuua ja arvasid, et kaks nädalat ja vaatame. No, järmine päev huvi pärast helistasin Saksa, otse klienditoele, inglise keeles ja kaebasin mure ära. Variandid oli trelli vahetus või uus magnet. Ülejärgmine päev oli magnetpunn koos mingi liimimögina ja juhendiga kohal. Et pole vaja läänepoolseid tootjaid ja webipoode karta, suhtumised on tavaliselt seal pigem paremad :)
Capten
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 26 Mai 2020, 17:21

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Capten »

Jätan väikese tagasiside ka: Ostsin siis Rubart.de lehelt mõned Festooli tööriistad ära, saadeti automaatselt arve. Maksin selle ära ja nüüd on kaup juba ammu käes. Lihtne!
Syda
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 23 Mär 2010, 18:08
On tänanud: 1 kord

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Syda »

Ise olen ostnud paar aastat tagasi https://www.kirchner24.de/ lehelt, samuti probleemivabalt.
Hetkel aga tundub, et Eestisse transat enam ei pakuta.
Tiit300
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Sept 2020, 06:47

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Tiit300 »

Tooltechnicust saad kirve hinna eest sitase leti peal seisnud näidise, mis oli mitmete vigadega, käigukast ragises ja elektroonika lõpetas paari päeva pärast töö. Võttis jändamist, et garantiisse saada. Kohalik remondimees õnnistas veel käigukasti alumiiniumkorpust korraliku meislijäljega. Ah jaa üks padrun oli komplektist puudu, sellele pidin ise järgi minema.
garmont
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 170
Liitunud: 09 Mai 2007, 12:45
On tänatud: 1 kord

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas garmont »

tabarabarap kirjutas: 08 Juun 2020, 08:28 Idealo.de lahti ja tuld. Vähe on vajalikke asju mis meie kaubanduse kasuks hinnavõrdluses ellu jäävad.
Idealost olen ma aegajalt mõnda asja otsinud, aga asi on alati lõppenud sellega, et lappad hunniku (saksakeelseid, st arusaamatuid) veebipoode läbi ja ei leia ühtegi, mis Eestisse transpordiks.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

garmont kirjutas: 03 Sept 2020, 15:23 Idealost olen ma aegajalt mõnda asja otsinud, aga asi on alati lõppenud sellega, et lappad hunniku (saksakeelseid, st arusaamatuid) veebipoode läbi ja ei leia ühtegi, mis Eestisse transpordiks.
Proovi FFX-i. https://www.ffx.co.uk/
Muide, nad on seal hinnapäringu küsimisel parajad väljapressijad. Hinnapäringu vastuses olid ähvardused, et kui 24h jooksul nõus ei ole, siis hind tõuseb. Vastuse toon oli küll selline, et tekkis juba tahtmine kirjutada ja neid pikalt saata, et te ei ole ainukesed, kellelt ma hinnapäringu võtsin ja lihtsalt pole hinnavõrdluseks kõigilt veel vastust saanud, kuid kuna eelnev kodutöö oli juba tehtud, siis olin isegi nõus nende pakkumisega. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
951
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 230
Liitunud: 09 Jaan 2011, 12:14
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas 951 »

garmont kirjutas: 03 Sept 2020, 15:23
tabarabarap kirjutas: 08 Juun 2020, 08:28 Idealo.de lahti ja tuld. Vähe on vajalikke asju mis meie kaubanduse kasuks hinnavõrdluses ellu jäävad.
Idealost olen ma aegajalt mõnda asja otsinud, aga asi on alati lõppenud sellega, et lappad hunniku (saksakeelseid, st arusaamatuid) veebipoode läbi ja ei leia ühtegi, mis Eestisse transpordiks.
Tee endale eshopwedrop konto ja see probleem on lahendatud.
https://www.eshopwedrop.ee/registreeru/ ... 59f89289bb
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

951 kirjutas: 06 Nov 2020, 21:13 Tee endale eshopwedrop konto ja see probleem on lahendatud.
https://www.eshopwedrop.ee/registreeru/ ... 59f89289bb
Ei saanud pihta, mida seal registreerimine juurde annab? Kas hakkavad tehingu pealt mingit % nõudma?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
tabarabarap
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1006
Liitunud: 27 Mai 2019, 23:02
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 42 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas tabarabarap »

"Kasuta oma isiklikku EshopWedrop´i aadressi
Oled juba leidnud esemed, mida soovid veebist osta? Nüüd on aeg, et säästa oma tellimuse kättetoimetamise kuludelt.

Oma isikliku aadressi kasutamise asemel kasuta e-poe ostu kinnitamisel oma isiklikku EsopWedropi kättetoimetamise aadressi ja kliendi numbrit, mille saad registreerimisel. Nii saabuvad sinu pakid EshopWedropi kohalikku lattu. Edasi korraldab juba meie meeskond sinu pakkide toimetuse Eestisse. 
ega sealt lehelt hästi aru saada ei ole mis teenusega tegu, kui pikemalt otsida, siis saab aru, et pakuvad sulle nende lao aadressi kasutada ja tegelevad ise ekspedeerimiteenuse pakkumisega (forwarding)
elektron
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 425
Liitunud: 03 Sept 2019, 16:51
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 26 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas elektron »

Kus te neid müstilisi soodustusi küll näete? Mõni EUR siia-sinna. Kui just pole sellised tööriistad, mida Eestis ei müüda, siis küll, aga DeWalti, Metabot jms ei näe küll põhjust. Võibolla tuhandete eest ostma hakates, tuleb mõnikümmend võitu, aga selle räägiks ka siin igast poest välja - miinus ajakulu ja kauba ootamine.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

elektron kirjutas: 08 Nov 2020, 12:45 Kus te neid müstilisi soodustusi küll näete? Mõni EUR siia-sinna.
Eksid, kasutaja elektron, eksid. Ei ole mõni euro, ikka rohkem. Olen sellest varem kirjutanud,kuid sulle mälu värskendamiseks. Hiilisin endale Mirka ekstsentriklihvijat, tegin kodutööd jne. Meie kaubandusvõrgus hind keskmiselt 500-600 eurot, pakkumist küsides tuli odavaim pakkumine 456€. Kodutööd tehes avastasin, et Metabol on samasugune isend, kõik tehnilised andmed samad,välimus sama, ainult isendi värvikombinatsioon on teine. Inglismaalt tellides oleks maksnud Metabo variant 329€+saatmiskulud. Kauplemisega sain lihvija omanikuks 325€-ga koos saatmiskuludega. Oleks ka ukse taha toodud, kuid kuna hetkel ei olnud kodus, siis oli lihtsam lasta Jüri jaotuspunkti viia, sest olin parasjagu sealkandis. Hiljem ühest teisest kohast huvi pärast muu jutu sees sama lihvija hinda küsides pakuti 432€ ja suts oleks veel alla saanud, aga kohe kindlasti mitte alla 400€.
Metabo lihvijal on etiketi peal kirjas, et Made in Finland. Kui palju peab inimesel olema hallrakke aru saamiseks, et Mirka on teinud Metabole allhanketööd? Minul hävisid mõttetöö tulemusena vist ainult paar hallrakku. ;)
Või näiteks keeldusid töötamast mul töömaa prožektoril 50W ledchipsid. Hakkasin kodutööd tegema. Vaatasin meie netikaubandusest, vaatasin iibeid ja vms kohti ja võrdlesin hindasid. Selle raha eest, mis meie kaubandusest oleks saanud 1(ühe!) chipsi+saatmiskulu, sain iibeist 6(kuus) chipsi ilma saatmiskuludeta. Kuna originaalid olid hiinlaste omad, meie kaubanduses olid hiinlaste omad, siis panin ka iibeist ostetud, sest need olid ka hiinlaste tehtud ehk A-varuosa. ;) Nüüd on veel 4 tükki tagavaraks. Sportlikust huvist vaatasin uuesti neid ledchipse. Kuigi nüüd on hinna mõnevõrra tõusnud, kuid suhe jääb enam-vähem samaks. Meie netipoes hind 23.10€(http://www.westbalt.eu/store/index.php/ ... 4500k.html), iibeis 2.85€(https://www.ebay.com/itm/264024551680). On vist vahe? Direktor just vaatas, et ise ostsin iibeist hinnaga 1.55(!)€/tk. No ei luba mind miski vägi ega südametunnistus ostma kohalike käest. Kurb, aga tõsi!
elektron kirjutas: 08 Nov 2020, 12:45 Võibolla tuhandete eest ostma hakates, tuleb mõnikümmend võitu, aga selle räägiks ka siin igast poest välja - miinus ajakulu ja kauba ootamine.
Oleks sulle väga tänulik kui suudaksid mulle selgeks teha selle lihvija ostmise näitel majandusliku mõtekuse meie kaubandusvõrk vs Inglismaalt tellides. Vahe oli 130€. Miks sa arvad, et ma ei oska targemalt kasutada 130€ kui maksta see summa meie vahendajatele? Ja kohe mitte ei usu, et Inglismaalt müüdi mulle alla omahinna ehk neil oli samuti juba kasum müügihinnas. Selle 130€ eest saan Ikla Super Alko-st 5 pudelit 1,5l punase sildiga Walker viskit(a´22€ pudel) ja 20 eurot jääb veel edasi-tagassõidu kulutuseks. ;)
Mis puutub ajakulusse, siis välismaa netipoodidest asju tellides pole mul reeglina vaja tööriista mitte homme, vaid tavaliselt on ost ikka pikemaajaliselt ette planeeritud ja arvestatakse saatmise ajakuluga. Lihvija otsimisega tegelesin oma 3-4 kuud vahelduva eduga. Hetkel tegelen juba aastakese lauasae Bosch GTS 10 XC hiilimisega, lihtsalt nii kiire ka sellega pole, aga saada tahan kindlasti. Kuna paljud kodukad nõuavad nõustumist küpsistega, siis erinevaid hinnapakkumisi hakkab viskama. Tuleb kannatlik olla, sest vahest lähevad pakkumised ikka väga soodsaks. Minu jaoks tähendab see seda, et hinnal on võrreldes esimese pakkumisega puhvrit küllaga.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
aero
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1933
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:40
On tänanud: 78 korda
On tänatud: 77 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas aero »

Urmas kirjutas: 08 Nov 2020, 13:46... Metabo variant 329€+saatmiskulud. Kauplemisega sain lihvija omanikuks 325€-ga koos saatmiskuludega... Metabo lihvijal on etiketi peal kirjas, et Made in Finland. Kui palju peab inimesel olema hallrakke aru saamiseks, et Mirka on teinud Metabole allhanketööd? ...
Oleks sulle väga tänulik kui suudaksid mulle selgeks teha selle lihvija ostmise näitel majandusliku mõtekuse meie kaubandusvõrk vs Inglismaalt tellides. Vahe oli 130€...
Koostööd ja allhanget ikka tehakse. Aga Metabo müügimahtude juures tasub kahelda kas Mirka oma lihvija ja Metabo nime all müüdava asja sees on ikka sama sisu. Või on mingid olulised komponendid odavamatega asendatud. Mirka peaks püstirumal olema kui pakub sellise müügihindade vahe juures Metabole täpselt sama toodet, mida oma nime all kallimalt müüb.
tabarabarap
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1006
Liitunud: 27 Mai 2019, 23:02
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 42 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas tabarabarap »

Ma olen kõik elektritööristad ostnud idealo.de vahendusel, kõik mobiiltelefonid , arvutid jne ei seisa hinnavõrdluses meil eriti. Ma ei ole ka seetõttu, et sealt leiab talutava hinna, ostnud midagi mis oleks küsitava kvaliteediga.

Kui kohe täna ja tunni pärast pole vaja asju , siis kannatab otsida ja saab hea säästu. Tarned on olnud sama kiired, kui Eestist tellides seega see tarnekindlus ja kiirus on päris ok. Tõsi , et kõik need otsingud on võtnud aega ja mõnda tööriista olen ennem ostmist pikalt jälginud või kampaaniaid oodanud. Vahest on vaja olnud ka müüjatega eraldi suhelda ja ise transporti orgunnida.

N: üks mu enim kasutust leidev tööriist/kombo ka pärast remonti ja mis on pidevalt ka sõpradele välja laenatud on olnud latiga saag mis Eestis esinduse näitel:

https://www.makserv.ee/toode/ketassaag-makita-sp6000j/
https://www.makserv.ee/toode/juhtsiini-pitskruvid-2tk/
https://www.makserv.ee/toode/makita-sp6 ... in-1500mm/ x 2
https://www.makserv.ee/toode/makita-sp6 ... ekott-15m/
https://www.makserv.ee/toode/sp6000-juh ... nduslulid/

kokku 703.30€ (tänase seisuga)

ostmise hetkel (2017a) idealo.de vahendusel leitud kombo kus kõik need asjad sees + lisaks ka 90* nurga-adapter - 362 EUR € ja postikulu 39.15€ . Ostmise hetkel oli hinnavahe esindusega veelgi suurem ja sääst oli üle 60% olenemata postikulust.

Sealt ei leia ainult tööriistu, sisuliselt tulevad sealt kaudu ka kõik kosmeetikatooted (šampoonid, deodorandid, makeup) olmekaubad jne meie kohapeal pakutavate hindadega võrreldes ikkagi naljahinnaga kätte. Tasub otsida igat asja mida meil pakutakse, et aru saada, kui sügavalt meile kohati mütsi pähe tõmmatakse :)

Võtsin postkasti tulnud Lartusi.ee reklaamkirja lahti ja valisin sealt suvalise toote:
https://lartusi.ee/toode/lauanoud/ports ... ruus-030l/ 47.75€
https://www.elektro-plus.de/catalog/pro ... 76918.html 17.95€
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

aero kirjutas: 09 Nov 2020, 08:46 Mirka peaks püstirumal olema kui pakub sellise müügihindade vahe juures Metabole täpselt sama toodet, mida oma nime all kallimalt müüb.
Väga sageli suuremate ja kuulsamate firmade puhul moodustab nime maksumus üle poole toote hinnast. ;) Kavõi Nike, kes laseb teha botaseid arengumaades ja maksab tegijatele arengumaa palka, aga müüb hinnaga, nagu need botased oleks tehtud käsitööna Šveitsis. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta