Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
aero
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1933
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:40
On tänanud: 78 korda
On tänatud: 77 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas aero »

Urmas kirjutas: 09 Nov 2020, 13:13
aero kirjutas: 09 Nov 2020, 08:46 Mirka peaks püstirumal olema kui pakub sellise müügihindade vahe juures Metabole täpselt sama toodet, mida oma nime all kallimalt müüb.
Väga sageli suuremate ja kuulsamate firmade puhul moodustab nime maksumus üle poole toote hinnast. ;) Kavõi Nike, kes laseb teha botaseid arengumaades ja maksab tegijatele arengumaa palka, aga müüb hinnaga, nagu need botased oleks tehtud käsitööna Šveitsis. ;)
Lobised niisama või on sul mingi point ka, Mirka-Metabo kontekstis? :)

Sa muidu tead mõnda kuulsat tossubrändi, mida EI toodeta aasias? Mul riiulis ühe spordiala tossud ... 2 pr Nike sama mudelit ja Asics - 1 paar. Kõik Hiina, poehinnad samasse auku ~100€. Mõlemad mugavad ja hästi kestnud. Asics-il kulus aastaga sisevoodrisse auk, Nikel üks väike küljeõmblus järgi andnud (2 hooaega). Minu jaoks on mõlemal tossul kvaliteeti piisavalt, kestavad mul 2-3 hooaega ära.
951
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 230
Liitunud: 09 Jaan 2011, 12:14
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 7 korda

Re: Saksamaalt Festooli tööriistade tellimine

Lugemata postitus Postitas 951 »

Urmas kirjutas: 06 Nov 2020, 21:17
951 kirjutas: 06 Nov 2020, 21:13 Tee endale eshopwedrop konto ja see probleem on lahendatud.
https://www.eshopwedrop.ee/registreeru/ ... 59f89289bb
Ei saanud pihta, mida seal registreerimine juurde annab? Kas hakkavad tehingu pealt mingit % nõudma?

Millest te seal aru ei saa? Oli ju mure, et mingid Saksa etc veebipoed siia ei saada. Kui veebipood siia perifeeriasse pakke ei läkita, kasutad EWD Saksa etc aadressi ja sealt tuuakse see sulle koju kätte.
Vasta