Puurkruvi terasesse

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
knattt
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Apr 2017, 13:22

Puurkruvi terasesse

Lugemata postitus Postitas knattt »

Tere, mul on probleem puurkruvi kruvimisega terasdetaili sisse. Ostsin tsingitud terasest karkassiga kasvuhoone, mis tuleb ise kokku panna. Kaasas on spets kruvid (nimeks vist puurkruvi?), juhendi järgi peaks need nagu lihtsalt akutrelliga sisse kruvima, mingeid auke terasdetailides ees pole. Ma alguses ei uskunud, et kruvi ise terasesse läheb, nüüd leidsin, et tõesti on youtube'is sellised videod: https://www.youtube.com/watch?v=vQI0VfG5ipE

Kas selline asi on tõesti võimalik? Kui mina püüan kruvida, siis tekib terasesse vaevu millimeetrine täke, kui kõigest jõust vajutan. Mida ma valesti teen? Kuidagi väga loll tunne on :)
A.S.
külaline

Re: Puurkruvi terasesse

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Pöörded liiga väikesed? Viletsad kruvid, otsas olev puur nüri? Sest isepuuriv kruvi läheb terasesse tavaliselt üsna lihtsalt.
knattt
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Apr 2017, 13:22

Re: Puurkruvi terasesse

Lugemata postitus Postitas knattt »

Saladus on lahendatud - kirjutan siia kah, kui keegi tulevikus kah ennast lollina tunneb, nagu mina. Viga oli otsikus - liiga väike otsik ei hoia kruvi otse, siis ei saa korralikult jõudu rakendada, kruvi käib niisama ringi ja laperdab. Panin õige otsiku akutrelli otsa, surusin korralikult, kruvi läheb sisse nagu võisse. Jälle targem.
Vasta