trell - milline see siis olema peab, et toimiks???

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Külaline
külaline

Re: trell - milline see siis olema peab, et toimiks???

Lugemata postitus Postitas Külaline »

onusnooker kirjutas: 04 Apr 2017, 00:28 Tänapeval on palju asju juba olemas ja ka toimivad:

http://www.janere.ee/projahn/

Märkesõna siis videost: Projahn ROCKET 5

Kuid jap, kindlasti hüdraulilise sisteemiga SDS trell on kõvasti abiks, lahjemaga selle tavalise mehhaanilisega piinad lõpuks ainult iseennast...
Täitsa usun, et tänapäeval on ka sellised puurid, mis puurivad läbi ka armatuuri. Kas aga armatuuri läbipuurimine on just kõige mõtekam tegevus, jääks eriarvamusele.

Urmas
äpu puurib
külaline

Re: trell - milline see siis olema peab, et toimiks???

Lugemata postitus Postitas äpu puurib »

Äpul oli hirm nahavahel, et nüüd keeras teise inimese puuri pekki ja lasi remondionul asja uurida - kuidas sa viid sellise asja tagasi, et oih, läks katki... Tuli välja, et asi polnudki ainult äpus, puuri otsik olevat nii kulunud, et see ei saanudki puuri kinni hoida. Vedas, et ainult minu "oskused" seda ei põhjustanud! :)
Aga siin mainiti lae puurimisel padrunisse minevat sodi. Jah, sellest oli nagu juttu, et kasutas ise kuskil lae jaoks. Täiesti võimalik, et mõjus.
Igatahes olen ma siit kõvasti endale üles märkinud teiste teadmisi/soovitusi. Tänud teile! Katsun selle pöidla ka oma peopesast välja opereerida, loodetavasti ei ole retsidiveeruv tõbi :)
Vasta