ppr torude keevitusseade

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
vaar
külaline

ppr torude keevitusseade

Lugemata postitus Postitas vaar »

Tere

Oskab ehk keegi öelda kust ma saaksin osta ppr torude tarvis keevitusseadet?
Külaline
külaline

Re: ppr torude keevitusseade

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas tänapäeva inimestel on tõesti ajud juba nii atrofeerunud? Selmet kirjutada selle teema pealkiri guugli otsingusse, otsitakse infot mingisugust x-teed kaudu. Mitte, et mul oleks midagi VE foorumi klikkide vastu, aga ikkagi arusaamatu? :scratch:

Urmas
vaar
külaline

Re: ppr torude keevitusseade

Lugemata postitus Postitas vaar »

No kodanik Urmas, näita siis mida guugel sulle edastas? Selle asemel et siin "õpetust" jagada, jaga kogemust, mitte ära mölise. Kõiketeadja puhul kipub tavaliselt nii olema, et teadmised on väga pinnapealsed.Seega, kui midagi tarka öelda ei ole, mine ela ennast mujal välja.
Expert
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 365
Liitunud: 16 Mär 2010, 22:10
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 18 korda

Re: ppr torude keevitusseade

Lugemata postitus Postitas Expert »

PPR torukeevituskomplekti peaks leiduma näiteks www.dunven.ee. Et asi ära tasuks peaks aparaat igapäevast kasutust leidma. Kui aeg-ajalt vaja või üldse 1x vaja siis mõttekam rentida. Ise olen rentinud näituseks Rentlandist : 10 eurorubla päev ja töö tehtud. Soovin edu :)
Olukord Eesti ehitusturul on "suurepärane", kuid mitte lootusetu...
vaar
külaline

Re: ppr torude keevitusseade

Lugemata postitus Postitas vaar »

Tänan väärt nõu eest expert! Vaatasin, et komplekt maksab koos käibega veidi üle 100.- euro ja kuna majas on plaanis omajagu torutöid just ppr torudega, siis tundub olevat väga mõistlik ost. Tänud veelkord!
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10852
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: ppr torude keevitusseade

Lugemata postitus Postitas Urmas »

vaar kirjutas:No kodanik Urmas, näita siis mida guugel sulle edastas? Selle asemel et siin "õpetust" jagada, jaga kogemust, mitte ära mölise. Kõiketeadja puhul kipub tavaliselt nii olema, et teadmised on väga pinnapealsed.Seega, kui midagi tarka öelda ei ole, mine ela ennast mujal välja.
Tead, mulle meeldib rohkem õnge peos hoida kui, et pistetakse läbimälutud plöga lusikaga suhu. Kogemusi tuleb rohkem ja kinnistuvad paremini. Nagu näha, siis minu "õpetus" sind ei aidanud. Kurb!
Olgu, kuna sa oled nii vaimust vaene, siis eks aitan sind natuke ja minu "õpetuse" järgi tuli välja näiteks see http://www.dr-sanitaartehnika.ee/shop/p ... windex.htm ja noh, rääkimata kurikuulsast iibeist http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=pp ... r&_sacat=0
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: ppr torude keevitusseade

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Naabrivana
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 400
Liitunud: 12 Dets 2011, 06:43
Asukoht: Lõuna-Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 7 korda

Re: ppr torude keevitusseade

Lugemata postitus Postitas Naabrivana »

Kui ma nüüd ei eksi, siis nt Tartus oli see K-Rautas ka tööriistade letis olemas.
Oma ala meister..
Vasta