Rihthöövel

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
anto
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 80
Liitunud: 03 Jaan 2014, 14:14
On tänatud: 4 korda

Rihthöövel

Lugemata postitus Postitas anto »

Paar küsimust höövelpinkide kohta:

1. Kas kellelgi on kogemusi Bernardo SP 150 või 200 rihthöövelpinkidega?
2. Stokker/Nava/Mecro on üsna kirve juurdehindlusega võrreldes näiteks Saksamaa omadega, mis sisaldab veel ka kohaletoimetamist! Kas neid saab ka kellegi teise käest tellida?
3. Missugusi teisi Eestis esindatud kaubamärke tasuks Bernardo'le lisaks uurida?

Kuna paksusmasin on mul olemas, siis huvitab mind just nimelt rihthöövel, mitte niivõrd kombimasin, mis on tihtipeale kehvema kvaliteediga nagu ma siin Metabo jt kohta lugenud olen.
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Rihthöövel

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Lisaks Bernardole võid vaadata Holzmanni pinke, kuigi vähemalt piltide järgi tunduvad osad nende mudelid Bernardoga ühest vabrikust tulevat.
Osta võid ju ka otse tehasest. Tellid pingi, maksad ära ja tellid mõnelt logistikafirmalt transpordi.
Kasutaja avatar
ToolTrade
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 24 Apr 2015, 08:30
Asukoht: Tartu - TURU 63
On tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Rihthöövel

Lugemata postitus Postitas ToolTrade »

Hey
Võrrelded Bernardo mudelitega, võiksid väga vabalt leida ka analoogi Tööriistamarketist. Neil natukene teise värviga, kuid samasuguseid masinaid olnud.
Jah, Bernardo=Holzmann. Kuigi osad masinad on Holzmannil natukene kõpitsetud. Vähemalt välimuselt. Kuigi vastupidavuselt samad. Mõlemal juhul tulevad ühest Hiina tehasest.
Kodusesse tingimusse on Bernardo OK. Holzmann samamoodi. Kui aga tegemist ettevõttega, siis tasub kindlasti mõelda varuosade saadavusele. Mõlemal juhul on see sisuliselt olematu. 3+kuud ei kannata ilmselt keegi varuosa ootamise, ning tellimuste täitmisega.
Teradest tehaseni.
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Rihthöövel

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Mul on Holzmanni kombipink ja lintlihvija. Kaasas olnud paberid väidavad, et Hiina asemel on need Bulgaarias tehtud. Varuosade tarnekiiruse kohta ma ei oska midagi kosta, 4 aastaga pole veel midagi ära lagunenud :P Aga jah, Holzmannist-Bernardost vist masinat mis peab 24/7 töös olema on palju tahetud.
Vasta