Soovitage elektrihöövlit

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
urmask2
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 09 Okt 2013, 12:08

Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas urmask2 »

Tavaline höövel hakkab ära lagunema ja mõtlesin, et ostaks asemele hoopis elektrilise. Kuna seni
olen elektrihöövlit vaid paar korda poes käes hoidnud, siis ei tea neist suurt midagi ja igasugused
soovitused on oodatud. Ise olen osanud vaadata selliseid höövleid:

Metabo HO 0882
Makita KP0810CJ
Makita 1911B
Makita 1100
vtl
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1732
Liitunud: 25 Juul 2006, 19:13
On tänanud: 8 korda
On tänatud: 109 korda

Re: Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas vtl »

Miks mitte Bosch GHO 26-82
Samas klassis näitajad (va. see 110mm laiusega Makita), 3a garantiid ja võrdlusest tuleb välja, et veidi odavam hind.

Oman sellist ja ei oska kusagilt otsast kurta. Erinevate mudelite võrdlusega kogemused küll puuduvad.
Kalle kaigas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 29 Juun 2015, 18:08
Asukoht: Viimsi
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas Kalle kaigas »

sparrow
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Apr 2014, 15:35
Asukoht: Viljandi
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas sparrow »

Ja mulle meeldiks just see: https://www.meistrimees.com/tooted/elek ... 6500-4-mm/ See laastukott oleks päris mugav!
Endal Verto höövel ja aastaid väga hästi teenind, kui see otsad annab, vaataksin just eel nimetatud!
Külaline
külaline

Re: Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas kellelgi on näiteks Boschi odavama otsaga ka kogemusi? Või millegi sellisegahttps://www.k-rauta.ee/ProductDisplay?u ... reId=10703 . See ryobi tundub kuidagi sümpaatne, profiriista ilmselt vaja ei ole (natike laudu lasta jne). :hello:
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10852
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Kas kellelgi on näiteks Boschi odavama otsaga ka kogemusi?
Kogemusi mitte küll höövliga, aga firma Boschi survepesur(Made in China) andis peale ca 20 kasutamiskorda otsad. Eelmine aasta sai Šveitsist soetatud pöörete regulaatoriga relakas(Made in Germany), mida on saadud tõesti väga vähe kasutada, sest relakaga töötamine ei kuulu minu põhitegevuse hulka, aga eelmine nädal ükspäev töötas ja järgmine päev enam ei teinud piuksugi.
Kokkuvõtteks- mina isiklikult Boschi tööriistade poole enam ei vaata. Või kui, siis ainult kui aega on üle ehk aja parajaks tegemiseks.
Valik on sinu!
Külaline
külaline

Re: Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Aitäh, endale on ka kõrva jäänud, et odavamad Boschid võivad olla :eek: , mingitel akutrellidel sai aku kole kähku otsa jne, mul endal vana sinine Boschi trell, selle kohta pole küll paha sõna öelda. Seda Ryobit käisin näpuga katsumas, tald tundus natuke kahtlane, aga muidu... eks kasutamise käigus tuleb välja, see rihmaosa on neil vist tavaliselt kõige nõrgem koht.
NLS
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 181
Liitunud: 21 Jaan 2014, 17:09
On tänatud: 3 korda

Re: Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas NLS »

Urmas kirjutas:
Külaline kirjutas:Kas kellelgi on näiteks Boschi odavama otsaga ka kogemusi?
Kogemusi mitte küll höövliga, aga firma Boschi survepesur(Made in China) andis peale ca 20 kasutamiskorda otsad. Eelmine aasta sai Šveitsist soetatud pöörete regulaatoriga relakas(Made in Germany), mida on saadud tõesti väga vähe kasutada, sest relakaga töötamine ei kuulu minu põhitegevuse hulka, aga eelmine nädal ükspäev töötas ja järgmine päev enam ei teinud piuksugi.
Kokkuvõtteks- mina isiklikult Boschi tööriistade poole enam ei vaata. Või kui, siis ainult kui aega on üle ehk aja parajaks tegemiseks.
Valik on sinu!
Kui relakas aasta ainult vana ja ostutšekk alles, siis vii mõne Boschi müüja kätte. Garantii peaks toimima neil pmst üle maailma. K-Rauta ja ABC võibolla ei viitsi tegeledagi aga Tartus Taivoster ja Tallinnas Mercantile ilmselt küll.

Üldiselt Boschi odava otsa tööriistad väga raiped ei ole va. pesurid.
Aga eks odavat asja ostes võetakse teadlikult risk et ei pruugi kesta.
sparrow
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Apr 2014, 15:35
Asukoht: Viljandi
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas sparrow »

Verto höövel, millest rääkisin: http://www.hammerjack.eu/est/hoovlid-1 Kui üldse sellise hinnaklassi höövlit vaadata, siis pole mul sellele suurt miskit ette heita! Tagumise plekist talla kiskusin küll küljest ära, kuna see piiras soovitud lõike sügavust. Samas liig sügavalt ei tasu ka lasta, sulatab rihma ära! Samalt lehelt õnnestus isegi uued rihmad tellida! Eks alati ole ju risk sellise hinnaklassi tööriistu soetada, aga kui enamikel taolistel on juba pakist välja võttes kärsahais juures, siis see Verto on tõesti hästi vastu pidanud!
Külaline
külaline

Re: Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas Külaline »

NLS kirjutas:Üldiselt Boschi odava otsa tööriistad väga raiped ei ole va. pesurid.
Aga eks odavat asja ostes võetakse teadlikult risk et ei pruugi kesta.
Ma ei ütleks, et see relakas oli just kõige odavam ja ega nende pöörete regulaatoriga ka muud valikut ei olnud.
Kas firma, kes reklaamib ennast kvaliteedi sünonüümina, ikka peaks tegema tööriistasid, mis aastaga lagunevad? Oma nimest nad vist ei hooli, aga noh, see on nende valik.

Urmas
flekstrade
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 22 Okt 2012, 12:44

Re: Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas flekstrade »

Ülalmainitud Bosch soodsam siin
https://www.tooriistamaailm.ee/hoovel-gho-26-82
Makita oma ka nüüd paar kuud kampaanias
https://www.tooriistamaailm.ee/hoovel-m ... 800j-620-w
Külaline
külaline

Re: Soovitage elektrihöövlit

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Võtsin tolle Ryobi ära, praegu ei saa nagu midagi kurta, kuigi teha on saanud praegu muidugi veel vähe, pigem proovitud. Koostekvaliteet tundub okei, siledaks teeb, kiiresti veel pealegi, esimese hooga oskagi nagu enamat tahta. Kaasas oli piiraja ja laastukott, väike võti ka terade vahetamiseks, kuigi juhendis kirjutati, et see tuleb juurde osta. Juhe on üsna pikk, u 1,5m, mis pole kõige parem, see tähendab, et aparaadi enda juhe võib igale poole vahele jääda, mulle on hakanud rohkem meeldima pisikese juhtmejupiga masinad. Samas muidugi väiksemate tööde tegemiseks polegi niimoodi pikendusjuhet võib-olla vaja. :hello:
Vasta