Järgitehtud tööriistad

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Bosch
külaline

Järgitehtud tööriistad

Lugemata postitus Postitas Bosch »

Tere ehitajad ja muidu huvilised!

See jutt on lihtsalt hoiatuseks - palun ärge ostke elektrilisi tööriistasid käest kätte ehituskaupluste juurest!!!!! Käivad ringi mingid tumedamat tõugu inimesed ja pakuvad niiöelda uusi profitööriistasid (põhiliselt Bosch, Makita). Ma võin pea anda, et ükski nendest tööriistadest ei ole originaal ega isegi mitte selle lähedale. Õnneks vahepeal see teema vaibus umbes pooleks aastaks, aga nüüd on jälle hoo sisse võtnud. Oli au eelmisel nädalal ise ühte "müügimeest" kohata. Jutt on ilus, et soodne pakkumine ja vaja on raha kojusõiduks.
Kokkuvõtteks - need tööriistad tihtipeale ei kesta 10 minutitki ja ükski remont Eestis ei saa neid remontida kuna varuosasid ei leidu.
Koristaja
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 165
Liitunud: 12 Veebr 2006, 20:51
Asukoht: Harjumaa
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Järgitehtud tööriistad

Lugemata postitus Postitas Koristaja »

Bosch kirjutas:...Käivad ringi mingid tumedamat tõugu inimesed ja pakuvad niiöelda uusi profitööriistasid (põhiliselt Bosch, Makita). Ma võin pea anda, et ükski nendest tööriistadest ei ole originaal ega isegi mitte selle lähedale. ...
ma polnud sellisest asjast kuulnud aga tuldi pakkuma boschi perforaatortrelli, kahtlust tekitas tüübi kõnemaneer ja välimus ...
trelli uurides tundus mulle, et plasti materjal ei saa olla boschi oma, kuna olen plasti survevaluga üle 10a tegelenud torkas see kohe silma, sisaldas nagu liialt parafiine ja libestusaineid, boschi plast peaks olema matt, kuiv, sametine ...
lisaks servad olid liitepindadel valesti teravad nagu oleks tehtud vana ja kulunud vormiga
ja omal on 2 boschi trelli
ma ütlesin müüjale, et see võib olla podelka ja uurisin hoolikalt, kutt ei paistnud eriti kurvastavat, et talle saksamaalt kalli raha eest butafooriat saadeti...
suurpoiss
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2006, 00:11
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas suurpoiss »

oli ka nii 2a tagasi selline mees uksetaha et osta osta Bosch et õige _aga nali selles et mul oli käe juures just originaal olemas_mees läks kohe minema_huvitav miks !
liigant
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Okt 2006, 19:46
Asukoht: Keila
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas liigant »

Pakuti mullegi täna sellist Boschi trelli.
Olles enne seda postitust lugenud, vaatasin huviga mis asi endast kujutab.

Rohelises karbis, roheline käkk, miskisse vanasse vormi valatud. Ei sobi nagu kokku omavahel.
Paberid olid paljundusmasinaga paljundatud ja läbipaistvas kilekotis.
Kaasas olid ka mõned puurid ja kaks piiki. Puure ma igaks juhuks katsetama ei hakanud. Oleks mõni veel äkki ära murdunud.
Kaasas oli ka tavaline ots, mis asetses mingis Baltijaama turu pappkarbis.
Kiideti takka, et tipp-topp kaup. omahind 2000.-
Kasutaja avatar
numan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 383
Liitunud: 15 Mai 2006, 16:16
Asukoht: Soome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

ühesõnaga ostad poes- saad garantii, saad ametliku kuludesse tsekki kanda, ja saad KINDLA kaupa!
Alati on alternatiivlahendus!
visitor
külaline

Lugemata postitus Postitas visitor »

Ka minu poolt soovitus "ostke tööriistu poest".
Üks juhtum ka siia.Trell mis garantiise viidi oli järeletehtud kuid seda avastasid ka garantii töötajad alles sisse vaadates.Tegemist oli Makita HR2450Ft mudeliga.Nii et veelkord ei tasu isegi välimust vaadata.Ka nii võib petta saada.
Ja veel soovitaks osta tööriista spets.poodidest kus teile ka selle kõrvale midagi räägitakse mitte ainult hinda pakuta.Igal tööriistal siiski oma otstarve ja koormusklass.
Paljud kilendid ostavad endale kõige väiksema akutrelli ja siis kurdavad et harjad läbi,padrun loksub,jne.Kui tegemist siiski 10mm padruniga siis ei ole mõeldud sellega puurida 16mm puuriga.
Veelkord siis paneks südamele.Uurige ennem müügimehelt kas teie soovitud tööülessandeid täidab see tööriist või ei.Ja palun ärge lootke et seda infot valdavad suured poeketid.Paraku saab sealt infot vaid tööriista osakonna asukoha kohta,kui sedagi.

Kõike paremat edaspidises :D
Vasta