Akutrelli akud

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
Timo
külaline

Akutrelli akud

Lugemata postitus Postitas Timo »

Plaanis on osta endale metabo akutrell. On aga oht, et ta jääb talveperioodiks seisma. Seega tekkis küsimus, et kas akudega ka midagi juhtub, hakkavad vähem pidama ja nii ? Või kuidas toimida et seda vältida kui seda on võimalik ära hoida ?


Ettetänades vastuste eest.
Kasutaja avatar
Chef
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 530
Liitunud: 22 Juun 2006, 11:27
On tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Chef »

mul on boschi akutrell olnud ~5 aastat, on juhtunud, et trell seisab vahest kuid ilma kasutuseta, uuesti tööle rakendades on alati mingi vurts veel akudes sees olnud, pealegi oli kaasas 2 akut ja 1 tunni laadija nii, et hätta pole küll veel jäänud.
Kasutaja avatar
restauraator
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 681
Liitunud: 12 Mai 2005, 08:15
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas restauraator »

Chef
Kui nüüd uued akud ostad, siis maksab üle tonni tükk! Ma pidin ühe juba välja vahetama.
Iga ehitus on norm iseendale.
Kasutaja avatar
numan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 383
Liitunud: 15 Mai 2006, 16:16
Asukoht: Soome
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

http://www.milwaukee-et.com/int/int_pro ... t&nav1=pro
Pilt

nendel pidid eriti vastupidavad akud olema. mingi uus ainulaadne tehnoloogia. need mehed kes varem kasutasid ainult Hilti-t nüüd ostavad Milwaukee
Alati on alternatiivlahendus!
reduktor
külaline

Lugemata postitus Postitas reduktor »

numan kirjutas:http://www.milwaukee-et.com/int/int_pro ... t&nav1=pro
Pilt

nendel pidid eriti vastupidavad akud olema. mingi uus ainulaadne tehnoloogia. need mehed kes varem kasutasid ainult Hilti-t nüüd ostavad Milwaukee

Ära aja haiget juttu. Need ei kõlba mitte kuhugi.Olen kasutanud nii akutrelli, lööktrlli kui ka rellakat.
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

reduktor kirjutas: Ära aja haiget juttu. Need ei kõlba mitte kuhugi.Olen kasutanud nii akutrelli, lööktrlli kui ka rellakat.
Ise ostsin USAst komplekti, mis koosnes lambist, ketassaest, akudrellist ja otsast välja käivast saest.
Kõik on igapäev profitöös juba 2 aastat olnud, ei midagi häda.
Lisaks ostsin siit, eestist 3a. tagasi akudrelli. Kõik 18V Töötab ilma probleemideta.
Igatahes varem sai kasutatud jahh HILTIsid ja nende padrunid jooksid mul laiali.
Neil aga ei ole ühtegi viga täheldanud. :wink:
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Endal kah kaks akut läbi (metabo) räägiti, et kusagil pidi neid remonditama (Tartus). Oskab keegi täpsemat infot anda?
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Anonymous kirjutas:Endal kah kaks akut läbi (metabo) räägiti, et kusagil pidi neid remonditama (Tartus). Oskab keegi täpsemat infot anda?
Hind on neil selline, et lihtsam on uus osta, aga eks sa ise proovi omal nahal järgi :wink: http://www2.renovaar.ee/
suurpoiss
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2006, 00:11
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas suurpoiss »

noo ma olin nii 6kuud tagasi mecros tööl siis üks vend rääkis et metabo aku peab vastu 11000 laadimist.
Aga isiklikult pean lugu makitast ja devaldist naad on lihtsalt mugavad käes ja ei kaalu nii palju kui aeg või metabo. aga kui sul läheb akutrelli vaid kord aastas vaja siis osta pigem mõni 300eek-ine ajab ka asja ära :D ja kui aku läbi siis ostad uue 300-see :D
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

suurpoiss - ühe nulli panid nüüd raudselt ülearu ja siiski veel palju! Aga ise olen mitmed akudrellid läbi pidanud ja viimane MAKITA tundub mugavaim, eriti see pisike akulöökkruvikeeraja. Komplektis 3 2,6Ah akut !
suurpoiss
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2006, 00:11
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas suurpoiss »

noo nii see vend rääkis ei tea aga milwaukee ja aeg on üks ja sama firma lihtsalt milwaukee on odavam - üks plus on milwaukee ja aeg-juures et aku käib 2 pidi nii et kui segab siis pöörad teist pidi.
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

TO: Suurpoiss, kui töötasid Mecros, siis nii rumalat juttu küll ära aja ja tee enne asjad selgeks endale.

Milwaukee, AEG ja Ryobi kuuluvad kõik Singapuri investorile. Neist kaks esimest on omavahel seotud aga tootearendus ikka eraldi. Milwaukee oli veel mõned aastad tagasi nimega Atlas Copco. AEG tootevalik alga DIY tasemest ja ei küündi väga kaugele. Seevastu algab Milwaukee keskmisest tasemest ja läheb välja väga heade riistadeni. Keskmises klassis osaliselt kattub AEG ja Milvaukee väliselt, aga ka siis on siiski milwaukee pahatihti siiski teise ankru/staatori või elektroonikaga. Kaubamärk Milwaukee osteti USA-st, tootmine valdavalt aga saksamaal, vähesed mudelid USA-s. Hinna, kvaliteedi ja garantii poolest on nad jah konkurendid Hiltiga. Nii Milwaukee kui ka AEG on mõlemad pööratava akuga ja ennekõike on see hea raskuskeskme muutmiseks. Ehk siis raskuskese on erinev põrandasse, seina ja lakke puurimisel ja aku pööramisega saad mugavama asendi mis väsitab omakorda kätt vähem. Üldiselt on aga kallima hinnataseme tööriistad käik head - on vaid vähe hooldust. Vaidlus on lõpudu - samahea kui selgitada välja et mis on parim, kas MB, Audi või BMW...
Festomees
külaline

Akutrell

Lugemata postitus Postitas Festomees »

Ostke Festo (Festool) ja pole vaja enam oma pead vaevata kas see või teine trell on hea/halb. Olen töötanud Festoga 6 (loe:kuus) aastat. Trell kasutuses pea iga päev nii puidukruvide (6x120, 7x300 ja peenemate/lühemate) keeramisel kui ka plekk katuse panemise juures(on teine mõned karrad ka katuselt alla sadanud). Garantii 3 a.
Havitreks Lamekatus OÜ
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 24 Jaan 2007, 21:53

Lugemata postitus Postitas Havitreks Lamekatus OÜ »

me soetasime hiljuti Makita DK1059D ( 3*2,6 Ah akut ja kaks trelli)
see kruvikeeraja sealt komplekstist on asendamatuks saanud, väga hea tööriist minu meelest. Ja akud laevad julmalt kiiresti... julgen soovitada


Saad kaks väga head tööriista ühe raha eest...
jaanoun
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Mai 2007, 16:17

Lugemata postitus Postitas jaanoun »

Chef kirjutas:mul on boschi akutrell olnud ~5 aastat, on juhtunud, et trell seisab vahest kuid ilma kasutuseta, uuesti tööle rakendades on alati mingi vurts veel akudes sees olnud, pealegi oli kaasas 2 akut ja 1 tunni laadija nii, et hätta pole küll veel jäänud.
kust selle aku said? noh drell on hea aga tahaks üht akut välja vahetada ja ei oska mitte leida poodi selleks
Ints
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 452
Liitunud: 26 Veebr 2006, 19:43
On tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Ints »

Kui kellelgi on muret mingi tööriista akuga,siis saatke mulle priva sõnum,kus kindlasti ära märkida konkreetse tööriista tootja ( Makita näiteks) ja mudeli number.Teatud akudega saan aidata.
Vasta