AEG vs Makita

ehitustööriistadega seonduv. Siia ei postita ostu-müügi kuulutusi!
diletant
külaline

AEG vs Makita

Lugemata postitus Postitas diletant »

et siis kumba akutrelli eelistada - kas AEG BS 12x 2x1,5 või Makita 6270 DWPETC 2x1,3 + lisavidinad.
müüja
külaline

võrdlus

Lugemata postitus Postitas müüja »

Need on sama klassi masinad, jõudu ca~20Nm, padrunid 10mm, aku 1,3 või 1,5 ei anna eriti tunda, oleneb kuidas sul ta käes istub. Makital on kummikäepide ja see mark mis kirjas, seal on lihtsalt rohkem vidinaid kaasas. Kui veel võrrelda siis DeWALT DW740, mis on uus mudel, kummikäepide ja padrun on ühekäe padrun e. spindli lukuga.
diletant
külaline

Lugemata postitus Postitas diletant »

AEGil annab jõuks kuni 35nm, makital kuni 30nm ja AEGi padrun on ka siis see nn ühekäepadrun
-airstream-
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 19 Jaan 2007, 19:38

Lugemata postitus Postitas -airstream- »

oma kogemused näitavad et makita peab kauem vastu
kaidu
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 89
Liitunud: 24 Mär 2006, 17:54

Lugemata postitus Postitas kaidu »

mul ka kõik tööriistad makitad ja ei kahetse -hea hinna ja kvaliteedi suhe
Albert_Kass
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 04 Jaan 2007, 18:03

Lugemata postitus Postitas Albert_Kass »

De Walt või Hilti kui on plaan tõsisemalt tegelda. :wink:
Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ae.

Võtsin AEG bs12x-i ligi ja olen sellega sigarahul. Mõnusalt kompaktne ja jutu järgi on tal sees tiksumas kõrgtehnoloogiline mootor (ei tea milles see täpsemalt seisneb).
1,5 ah akud on piisavad ja kui vaja 3 ah-st siis Satter pakub 1450 kr tykk.
Panin talle veel otsa Wiha lukustatava otsiku hoidja http://www.wihatools.com/714_clicfix.htm , et otsikute äratulemist vältida. Enne oli jama otsikute tagasi toppimisega.
Väga hea omadus on tal võlli lukustus. Kui vaja puuri või midagi otsa panna siis keerad lihtsalt padrunist ja võll ei pöörle kaasa. Samuti on tal võllipidur aga sellega tuleb teise käiguga ettevaatlik olla, sest pidurdamisel tekkiv laks põrutab padruni lahti ning padrunis olev instrument võib ära kukkuda.

Julgen soovitada.
Saar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 32
Liitunud: 20 Okt 2006, 20:39
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Saar »

Ma olin ka sama valiku ees. Ma ostsiń makita. Tema plussid olid kerge kaal(1,5kg, AEG 2kg), 3akut, odavamad varuosad, saab teisi 12v makita akusid kasutada. Siiamaani olen rahul, kui vaja saab ka 90mm*4,5mm puidu kruve lasta, aga ei soovita. Kui läks raskemaks tööks ostsin Makita 6317dwde Maks pöörde moment on 60Nm, 16astmeline kruvimis sidur ja kiirlülitav puurimis asend, ankur,harjad ja väljamagnet eraldi vahetatavad,konstantelektroonika, 2*2,6Ni-Mh akud, spindelukk.Miinuseks see, et akud lähevad kiiresti soojaks ja natuke ka kaal 2kg. Muidu väga hea
hemian
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Juun 2007, 20:35

Lugemata postitus Postitas hemian »

mul on mõlemad olemas, ja ega eriti võrrelda ei anna, makita on näiteks kipsi panekuks parem kuna kergem, aga kui vaja puiduga tegeleda siis kindlasti aeg, sest makita akud ei ole just eriti ünnestunud. samas ostsin ka ühe vähe võimsama milwauke mida ei anna jõu ja omaduste poolest kummagagi võrrelda ainult kaal on natsa raske. päikest
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Makital ka nüüd jõhkrad loomad olemas 8) http://rapidshare.com/files/39387305/Ka ... 7.pdf.html
Vasta